Je tu maminka, co čeká nebo se snaží o čtvrté mimi?

lenka56501
13. črc 2015

je tu nejaka maminka co ceka nebo se snazi o ctvrte mimi?

lenka56501
autor
15. črc 2015

Tak jsem jeste na chvili vratila.Ja mam trosku obavu,ze se na me budou lidi divat skrz prsty kdyz bu 4 deti.V dnesni dobe je to trosku luxus a kor kdyz patrime do prumerne ceske rodiny a bohatsvim neoplivame .
Taky pokud se podari,svemu okoli to nebudu oznamovat hned.
Co se tyce sestinedeli verusky nemam takove zkusenosti.Vlastne cele tehotenstvi i sestinedeli na me zadny dopad nemelo u zadneho tehu.Asi jedna z mala.Nevim co jsou teh.nevolnosti,otoky,....a sestinedeli jsem si uzivala.Jen treti porod byl cisarem a mela jsem problem s kojenim.
Mela by jsi mu rict co prozivas v sestinedeli,trosku vic empatictejsi by tedy muzi mohli byt.
Anasie40 jak jsi rodila dvojcata,nemusi vzdy prijit na svet cisarem,ne?
Myslite,ze poslednim cisari budu mit opet porod cisarem?

yildiz
15. črc 2015

@lenka56501 at si lidi mysli co chteji...zivi je oni nebo ty ? me se vic deti libi je vetsi sranda a je to krasa mit plny dum jak se rika...nekteri lidi hlavne zavidi ! je to tak ...no my jsme taky prumerna rodina ...ale zase nestradame ale ani nemame miliony ale o tom to neni ... a lidem to muze byt fuk ..zda ma rodina 1 nebo 5 nebo 10 deti ...kdyz je o ne dobre postarano atd proc ne ... 🙂

anansie40
15. črc 2015

@yildiz tak to je skoro škoda skončit u toho čtvrtého, když ti to jde všechno tak dobře 😀 ale ať to nezakřiknem, tfuj tfuj 🙂

yildiz
15. črc 2015

@anansie40 😀 no ja si rikala po tretim ze me to zacalo i desne bavit 😀 tak uvidime ...no kdyz jsem teda necekane zjistila tehu ..manza se me smal..no vidis, tady to mas, jsi rikala ze se ti to libi a ze te to bavi 😀 tak tady to mas...mno snad keez by ....uvidime i tak si to naposledy uziji 😀

anansie40
15. črc 2015

@lenka56501 přesně tak, jak píše yildiz, co si myslí druzí, je mi jedno, můj život za mě nikdo jiný neprožije, tak proč bych si ho měla plánovat podle toho, aby si druzí o mně něco neříkali...já se spíš mám starosti sama o sebe, abych to zvládla a postarala se dostatečně o ty děti, co už mám. Ale jasně, že i to okolí člověk trochu řeší a vyslechne si nejapné poznámky. Nedávno mě jedna maminka celkem nemile překvapila, když mi udiveně říkala, že netušila, že to jsou dvojčata - kluk je o něco větší a vypadá starší - a že to teda jo, když jsou dvojčata, že jinak by se jí teda nechtělo mít tři děti...a to jsem si o ni říkala, že je taková celkem empatická, no změnila jsem názor...
Jinak dvojčátka jsem rodila přirozeně, i předchozí dceru, a to jen díky tomu, že se na poslední chvíli jeden, co byl napříč stočil hlavičkou dolů, ten druhý už byl hlavičkou dolů stabilně, tak pak byli venku po 5 minutách po sobě. S císaři tedy nemám zkušenosti, ale myslím, že po císaři nemusí nutně být porod opět císařem.

anansie40
15. črc 2015

@yildiz tak ono je hlavně důležitý i ten nadhled, který asi máte, že k tomu přistupujete skoro s humorem 😀 ale tak co už, že? když na to někdo má psychicky i fyzicky a vůbec postojově k životu, tak proč ne?

lenka56501
autor
15. črc 2015

@anansie40 skoda to nebude kdyz skoncime u ctvrteho7 🙂
Ja to beru pozitivne.Mimco bych jeste jedno chtela,ale pokud by se nezadarilo,nelamala bych to pres koleno protoze uz 3 zdrave deti mam a doufam,ze to tak i bude.Je hodne maminek,ktere takove stesti nemaji a ja si to uvedomuju a jsem za sve deti nesmirne vdecna.
Taky me prepadne obava abych se svym detem venovala a nejak je nezastinovala.S nejstarsim je to v pohode,je to chytry kluk,dobre se uci,....Terka 8 let se hure uci byli jsme v ped.psych.poradne.Ucime se i o prazdninach i kdyz samozrejme nechce.Ale travime spolu dosti casu.
Jen aby se vam opet nepostestili dvojcatka,ta moznost je u vas vetsi nez u nas 😀

lenka56501
autor
15. črc 2015

Je to kazdyho vec jak zije.Lidi vrtaji i kdyz jim do toho nic neni.
V nasi rodine cekame prirustek koncem rijna,zacatek listopadu.A to muj nevlastni brach(19let) 🙂 Ma jineho otce,rodice jsou rozvedeny.Jeho prnerce je 22let,slovenka a tehotenstvi bylo neplanovane.Praktikovali prerusovanou souloz.Prvotni reakce mamky(51) a meho otcima(40) nebyly ruzovy.
Bracha se s parnerkou seznamili v praci a bydli v podnajmu 3+1 s dalsimi 2 najemniky.Kazdy ma svuj pokoj,kuchyn spolecnou a v tomhle budou vychovat dite.Nic si vlastniho shanet pry nebudou.
Rodice nabizeli brachovi svuj byt,oni ze by sli bydlet ke tchyni,ale partnerka brachy to odmitla.A jediny duvod uvedla sve kamarady.V Chocni nikoho nezna.Pri tom jsou mesta od sebe 9km.
Kdyz se dozvedeli,ze budou mit chlapecka,obreceli to.To jsem nepobrala.Chteli sice holcicku(princeznu) ale preci muzou byt radi,ze mimco je zdrave a neresit pohlavi.
Ja to jejich tehotenstvi prozivam vic jak oni 🙂 .Budu poprve tetou a nemuzu se dockat az to bude na svete a ja se za nimi pojedu kouknout do porodnice. 🙂

anansie40
15. črc 2015

@lenka56501 noooo ty dvojčátka se nám tady pořád prolínají tématem 😀 já nevím, kde jsem k nim přišla, u nás v rodině to určitě široko daleko není, ale každopádně je mám s bývalým manželem a teď mám partnera nového, spíš si myslím, že to bylo zapříčiněno HA, kterou jsem předtím brala a po vysazení mé tělo reagovalo zvýšenou ovulací. Teď teda HA neberu, brala jsem ji jen asi 3 měsíce před rokem, ale vůbec mi nedělala dobře, takže si pořád představuju toho jednoho benjamínka posledního na rozmazlení 😀
Jinak my to taky nechceme lámat přes koleno, přítel ani nechce, abych to nějak řešila hormonálně, kdyby se déle nedařilo, ale uvidíme no. Vy máte 2 děti společné, tak je pravděpodobnost, že se vám zadaří i to třetí, potažmo čtvrté 😀

lenka56501
autor
15. črc 2015

@anansie40 ano dve mame spolecne a to treti by bylo take.Ale to by bylo opravdu posledni 🙂 .
O dvojcatkach je tu moc velka rec 😀 .Byla by to vetsi sranda kdyby se to aspon u jedne privolalo 😀

anansie40
15. črc 2015

@lenka56501 tak možná, než si pochováš synovce, tak už si budeš hladit svoje bříško 🙂 Tak je to taky jejich věc, že se tak rozhodli bydlet, třeba je to časem dotlačí k něčemu vlastnímu, každý si na to musí přijít sám. Ale brečet nad pohlavím miminka, tak to je teda rouhání.
Mmch koukám, že tvá mamka má s otčímem podobný věkový rozestup jako já s mým přítelem (můj je mladší o 9 let) 😀

anansie40
15. črc 2015

@lenka56501 no tak u nás ani náhodou, to by mě omylo... 😨 😨

lenka56501
autor
15. črc 2015

@anansie40 tak je o neco starsi nez ja?V dnesni dobe se na vek nehraje,hlavne ze si ti dva rozumi 🙂
Memu partnerovi bude v srpu 36.
Ma kamaradka je opul roku mladsi nez ja a jejimu manzelovi je 49.Maji spolu holcicku,kamaradka ma z predchoziho vztahu holcinu a jeji manzel z predchoziho manzelstvi 3 deti,ktere mubyli svereny do pece,ale dve z nich,ty nejstarsi uz maji sve vlastni bydleni.

anansie40
16. črc 2015

@lenka56501 31 mu je a připadá si už starý 😀 ale když já si postesknu na svůj věk, tak je naštvaný, protože nesnáší, když o sobě řeknu, že už jsem stará 😀 ne, vážně, ten věk je podružná záležitost a když se člověku rozpadne dlouhodobý vztah, tak najít pak někoho nezadaného, bezdětného, věkově přiměřeného a ještě solidního je skoro nemožné. Někdo má na život škatulky, já se do těch škatulek nevlezu a jsem ráda, že je nás takových víc 🙂
Jinak se poslední dny cítím zvláštně, hlavně dneska, mám chuť si koupit těhotenský test 😀

lenka56501
autor
16. črc 2015

@anansie40 kup ho,udelej si ho a dej vedet,jak to dopadlo.Drzim pesticky aby byl pozitivni 🙂
Ja mam MS dostat v nedeli.Ja si pockam,protoze si na 95% myslim,ze ji dostanu.Nemam pocit,ze by to vyslo.Kdybych ho mela,tak uz taky testuju 🙂

saminomimino
16. črc 2015

@yildiz tedáá,vy čekáte 4 nebo plánujete?

yildiz
16. črc 2015

@saminomimino uz cekame 😀

saminomimino
16. črc 2015

@yildiz gratulujíí moc!.-)

yildiz
16. črc 2015

@saminomimino dekuji 🙂 mooooooooc

anansie40
16. črc 2015

@lenka56501 zatím ještě vydržím, já mám do MS 1-3 dny, minulý cyklus jsem měla 24 a dva předchozí 26, tak nevím, MS může klidně dojít taky v neděli nebo zítra, tak počkám, ale děkuji za držení pěstí 🙂

lenka56501
autor
16. črc 2015

@anansie40 ja mela cyklus vzdy pravidelny a to 33dni.Me doktorce jsem vzdy tvrdila,ze mam cyklus28 dni a ms 5 dni.V mem 2 tehu me vyvedla z omylu.Myslela jsem si,ze cyklus se pocita od posledniho dne ms k prvnimu dnu nadchazeji ms 🙂 .Bylo mi receno,ze se pocita od 1.dne ms k 1.dnu nasledujici ms.Holt ma neznalost 🙂

anansie40
16. črc 2015

@lenka56501 no vidíš a máš 3 děti bez pozorování, měření a počítání 🙂 já měla celý život taky cyklus pravidelný 28 dní a nemusela jsem nic řešit, až před dvěma roky se mi začal nějak zkracovat postupně na těch 26, případně občas na 24, lepší už to nebude, no jo ten věk, už jsme zase u něj 😀

lenka56501
autor
16. črc 2015

@anansie40 40let,to jsi jeste stale mlada.Na ctyricitce nic stareho neni 🙂 😉

anansie40
16. črc 2015

@lenka56501 tak to bezpochyby, děkuji 😀 jen jsem chtěla říct, že na tom cyklu se to začalo projevovat

lenka56501
autor
16. črc 2015

@anansie40 s vekem se cyklus meni,to ceka kazdou z nas 🙂

lenka56501
autor
20. črc 2015

@anansie40 pekne pondeli,tak jak jsi dopadla s MS?Ja ji jeste nedostala,mela jsem ji dostat vcera.Test jsem ji jeste nedelala.Myslim si,ze se mi ms spozdi i kdyz by to bylo poprve.Treba ji dostanu jeste dnes.

anansie40
20. črc 2015

@lenka56501 čauky, no tak u mě naprosto to samé 😀 že bychom se nějak sladily virtuálně 😀 normálně bych to taky měla dostat už včera, ale zatím nic, zkoušela jsem testnout v sobotu, ale test taky negativní, tak jsem z toho jelen, protože ms se mi taky ještě nikdy nezpozdila - kromě dvou případů, kdy jsem teda byla těhotná 🙂 většinou spíš chodí dřív, než že by se zpozdila. Dneska jsem s přítelem koupila další test, ale zatím nebudu znova testovat, až zítra případně.

lenka56501
autor
20. črc 2015

@anansie40 ja si ho dnes taky koupim a udelam ho zitra rano.Myslim,ze bude negativni,to je muj pocit.Treba jeste dovecera ms dostanu.

anansie40
20. črc 2015

@lenka56501 jo, kup si ho a uvidíš, jsem na tebe zvědavá 🙂 mé pocity jsou docela smíšené, ale taky je možné, že se mi ms spustí

krtecek75
20. črc 2015

Ahoj, my se snažíme o čtvrté 🙂