• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno pro holčičku, české. Pomožte vybrat

10. ledna 2014 
@lordicka proč se to manželovi nelíbí
23. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Když tě to takhle napadlo a nejde ti to z hlavy, tak si myslím, že by se tak malá asi chtěla jmenovat..Nešel by manža nějak zpacifikovat?? :sweat_smile: :wink:
já měla být Zuzana, nastesti si to mamka rozmyslela.....

Vera je svagrova :slight_smile:
autor
já jsem ročník 82 a ve třídě jsem byla sama, ale po mě byli dvě sestřenky, já jsem po babičce a manžel má v práci 3 markéty takže mi přijde že jich je fáááák moooc
23. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky je nej kamaradka, ale priznam, se, ze mam problem rikat ji nejak kratce...Marky, Maky
23. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc se mi líbí jméno Leila nebo-li Lejla :slight_smile: Nádherné, bohužel nám to nevyšlo.. naše sousedka tak učninila dříve a tak padlo na Elišku :slight_smile:
Ale jestli bude někdy do třetice další Holčička tak to bude Lejla :slight_smile:
23. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manžel říká, že se mu to nelíbí napsaný Rozálie, že je to jak na starou bábu, ale já mu říkám ,že jí stejně každej bude říkat Rozárko a když jí bude 40 nebo víc tak mi Rozálie na tak vyspělou ženu přijde úplně v poho, líbí se to i mamce mojí ale tchyně má stejnej názor jako manžel. Už se o to snažím asi měsíc ale nechce o tom ani slyšet, tak jsem teda přistoupila na to že najdeme nějákej kompromis
23. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka moe blizka kamoska je Rozálie a vsichni ji rikaj Rózo (je ji 32) - me to prijde hezky :wink:
23. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi mě krátce říkají Marča, Makča nebo Market, když jsem byla hodná Markétko a když jsem zlobila tak Marketo - ale tohle označení buď můžu od cizích lidí nebo když něco provedu ale jinak to moc nemusím přijde mi to takové neosobní
23. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sambucca No to mě taky přijde hezký ale bohužel
23. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka no, mi to nějak nejde přes pusu, fakt ji většinou říkám Markéto :slight_smile:
23. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi Každej je zvyklí na něco jiného :wink:
23. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Mně to taky přijde úplně v pohodě, jak na malou cácorku, tak na dospělou ženskou :wink: Já jsem měla taky nějaké tipy, co u manži neprošli, třeba právě Linda nebo Lída, ale pak jsem objevila Leontýnku a láska obrovská a fakt jsem moc ráda, že se to líbilo i manžovi, i když chvíli navrhoval Leu, ale říkala jsem mu, že může říkat Leontýnce klidně Lea, že to jde, ale neřekl jí tak ani jednou zatím :grinning: Pořád jí říká jenom Leontýnko :grinning:

@kristi Jo jo, to tak někomu sedí jen určitý tvar toho jména. Třeba Leontýnce vůbec nejde říkat Týnko, to mi vůbec nejde přes pusu. Nebo mě dali naši jméno Marika s tím, že se mi bude říkat Riko a nikdo mi tak nikdy neřekl, protože to prý ke mně nesedí :sweat_smile:
23. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdeme chrnět, snad něco najdeme zatím si bereme tu Elen a Kláru děkuji vám za pomoc a kdyby Vás ještě něco napadlo klíďo pište Dobrou noc :wink:
23. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to balím juknu na vás zítra co jste vymyslely holky šikovný jo tak dobrou noc a @lordicka tobě hlavně klidnou noc :slight_smile:

začni malé v bříšku říkat Rozárko a uvidíš, že MM vyměkne :grinning: je to chlap :grinning:
23. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my chceme Mellisu,chtěla jsme i Mellánii,ale krátce by se jí říkalo Melinka a to je jak Nelinka,tak bude asi Mellisa a krátce Lisa :slight_smile: Kluka netuším,nějak nevím jaké :confused:
23. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska tomu říkám ženské zbraně :grinning:
23. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marinka no to já se právě taky snažím o něco ale manžel furt tu Hanku a Terezu tak nevím na čem se shodneme :grinning:
23. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka tobě by se mělo říkat jen miláčku, ty jsi úplně ten typ ženský...kámoška má fenku Riku, to prostě vůbec nejde.....

btw. já jsem s druhým jménem komplet v háji, neshodnem se na ničem
23. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaveruska Že jo, taky bych to tak udělala :grinning:
23. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruskaveruska Já jí tak říkám, víš naťukávám i moje mamka jí tak říká, ale on vždycky zakroutí očima a pak řekne ne bude to Terezka nebo pak Hanička a je po Rozárce no budu to ještě zkoušet ale moc tomu nedávám
23. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se moc líbí Agáta :dizzy_face: a Klaudie
Přítel chtěl Violu(což jsem rostla :sweat_smile: ) na mou otázku"Jak ji budeme říkat " ,tak prý Viv :sweat_smile:
My čekáme v prosinci Dorotku :wink: chceme se taky trochu odlišovat....Proč se manželovi nelíbí? A co Stela?
@marinka Marika jsem měla být i já, ale všichni u nás byli proti, takže si to mamka neprosadila, pak jsem se ještě měla jmenovat Veronika, ale díky za to, že jsem Šárka.
U nás zase v ročníku (82) na škole nebyla žádná Šárka, až do VOŠ jsem byla jediná. Ale Veronik, Janiček, Peter, Jitek a Zuzan bylo požehnaně, na střední jsme měli ve třídě 5x Janu a na VOŠ snad 6x Veroniku...

Mě se strašně líbila Sabina, moje vysněný jméno, mělo se tak jmenovat druhý...
23. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :dizzy_face: :dizzy_face: miláčku se mi od manži moc líbí, nejvíc mi říká myško :grinning: A jinak rodina Márinko nebo Mariánko, kamarádi Mari :slight_smile:
Já jsem Markéta a říkalo se mi Marketo Parketo ... pak kozatko, takže je to jedno a děti si vždycky něco najdou :grinning:

Taky jsme měli dilena jak pojmenovat holčičku, protože bychom si spíš vybrali z těch klučičích. No nakonec to měla být Karolínka ... ale já tak tuhle jednou večer koukala na večerníčka a byl tam Rákosníček a nevím jak jsem najednou přišla na Kristýnku :grinning: ale je to tak :slight_smile:
Jsem r. 1985 a u nás už teda Kikči byly docela hojně ... na zš tři, na střední dvě ... ale teda taky strašný kvanta Lucií a Kateřin :slight_smile:

Kdybych se nemusela ohlížet na vkus manžela rozhodovala bych se mezi Stelou, Erikou, Johanou a Marikou ... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
@deniskka Dorotka je taky nádherný ale to on začne Dorota Máchalová a je po diskusi
23. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi A co chce manža??
rozalie bylo moje vysnene jmeno pro malou :dizzy_face: . ale chteli jsme ji nechat zapsat jao rosalie, aby to nebylo tak tvrde. ale po tom co jsme ji tak v brisku rikali nekolik mesicu, tak se nam to zprotivilo :sweat_smile:
nakonec mame julii :dizzy_face:
ja jsem sandra :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek