• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno pro holčičku, české. Pomožte vybrat

10. ledna 2014 
autor
jdu se snažit spát a zítra se ozvu třeba to budu mít čistou hlavinku a něco vymyslím :grinning:
23. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Tak dobrou a třeba se ti bude zdát o tom, jak se má malá jmenovat :grinning:
23. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka no, jako hned....Anna,Johana a Julie. vse v rozmezi 3,5 roku
23. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky nechtěla jméno, které mají nejbližší přátelé a rodina... Máme příjmení Machová a dali jsme Sofii po mojí prababičce, ale je fakt, že se s nima teď roztrhl pytel... ale líbí se mi Amálka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - tu jsme nedali, protože sousedka rodila o měsíc později a měla ji mít, ale ejhle, je to kluk... Dominik.... a Dominička je taky pěkný jméno... :wink:
23. zář 2010 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tu nějak rozněžnila.. že bychom tu holčičku přece jen ještě zkusili? :grinning:
23. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Ahá, já jsem myslela, že v únoru 2007 měla první :grinning:
23. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mě napadla Verunka... to je úžasný... ale mám dvě sestřenky a nevlastní ségru tohodle jména... ale má spoustu podob.... Verunka, Verča, Veri, Veruuu, Vera, Nika... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teď přelouskala tuhle diskuzi a rozhodujeme se mezi Adélou a Denisou, já nad tím přemýšlím snad pořád :sweat_smile: :sunglasses: ale jak jste tu psali že jednou až to budou starý babičky nebo dospělý po 40, tak nevím ale nějaká stará 80 babička Denisa to je takový divný co :unamused: i když je fakt že jich taky bude asi víc :grinning: teď jsem právě hrozně pro Denisku, ale skoro celý těhu jsme mysleli Adélku tak babo raď, no jsem zvědavá, už na to nemáme ani měsíc :grinning:

a ta holčina jak má 3 holčičky tak brzy po sobě, tak ta má teda opravdu můj obdiv, to bych určo nedala, se bojím jak to bude teď a to malý budou pomalu 3 roky...
23. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka anebo taky Veruna, to bych vraždila :angry: ale je fakt že mi tak skoro nikdo neříká, jen bábi o mě často mluví jako o Veruně, ale fakt to nemám ráda... ponejvíc asi Veru nebo Verčo
23. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každému se líbí něco jiného a to slyším poprvé, že dorota byla nějaká nadávka.....
23. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika.82 já říkám ségře Vruuuuu.... :grinning: :grinning: nebo Veru... když jsem naštvaná, tak Veroniko.... Veruno jsem teda ještě nepoužila... ale zkusím, když mě naštve... :grinning:

@deniskka u nás taky REbeko, Doroto fungovalo jako nadávka... :confounded:
23. zář 2010 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že budem s tímto jménem originální a když na pískovišti zavolám Dorotko, Dorčo, Doris, Dorot atd., tak se neotočí dalších 10 holčiček, jako u Terezky, Natálky, Karolíny atd.
23. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka tak to zkus až tě naštve :grinning: myslím že jí to naštve taky :grinning: :grinning: a Vruuuuu to je dobrý :grinning: :slight_smile:

@deniskka tak to máš zase pravdu že Dorotek asi moc není :wink: mně zase bráchova přítelkyně říkala jestli se mi nelíbí Amálka, že to je krásný, ale fakt nee, to radši Adélku, ale právě se s nimi teď taky roztrhl pytel, no vždycky je doba jmen který frčí, ale ponejvíc je teď fakt těch Terezek, taky jich znám hodně... a taky Nelinek, těch tady v okolí máme taky dost... no a naše Nikolka, tak to předpokládám že ve třídě jednou taky nebude jediná :unamused:
23. zář 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika.82 Deniska je pěkné jméno :wink:
23. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezek jsou mraky :confounded:
A co Editka?
23. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika.82 já taky chtěla Terezku, ale máme psa Terrinku a taky Jůlinku a Nellynku.... jooooo Nela je nádherné jméno... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já teď spíš přemýšlím o jméně pro další mimi - v plánu až za dva tři roky - ale hádky už máme teď... já chci, aby bylo na "S", jako je Sofulka, ale moc jich už není... :unamused:
23. zář 2010 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika.82 já měla vždycky aspoň dvě stejnojmenkyně... :unamused:
23. zář 2010 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabina, Saša, Soňa...

Co Liběna? :sweat_smile:

Noemi :slight_smile: :wink:

U náís je to 100 pro Klára :slight_smile:
23. zář 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra :slight_smile:
23. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka to věřím že se ti líbí Deni :grinning: :wink: no ale mě se právě začalo líbit taky moc :slight_smile:

@bocinka taky máme psíka Nelinku, takže bych už holčičku taky nedala, a právě i v tom okolí jich je dost... no mě se taky Sofinka líbila, ale nevím proč u manži neprošla takže jsem nad tím pak už nepřemýšlela... mně se od S líbí taky Stela nebo i ta Sabina :wink:

23. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandra jsem ja, navenek tvrde jmeno, ale ma spoustu zdrobnelin :slight_smile:. sandy, sandulka, sandricka, sandruska, san...
23. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jméno Stella byla je a bude moje největší favoritka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sayast sandra se mi líbí, ale příteli ne........ já nechápu jak jsme se shodli na Sofii a Tobiasovi.... napoprvé a bez hádek... zato teď se mi líbí Samuel a Sebastian a on šííílíííí.... :grinning: :grinning: :grinning:

@lordicka tak zkus jestli projde ta Verunka, nebo Amálka... to jsou krásný jména a Verunka už se teď ani moc nedává ...

@nika.82 stela je krásné jméno, ale pro už větší holku... pro mimi, nebo pětiletou se mi nelíbí.... je to pro mě jako Oliver - úžasné jméno, ale pro dospělého chlapa, ne pro klučíka na písku... :confused:
24. zář 2010 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme mít Madlu,ale nechtěli nám ho povolit,tak jsme měli ještě v záloze Matyldu.
24. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskka Dorotka je nejlepší :wink: nadávka je to asi jako každý jiný jméno, když se řekne ošklivě... My říkáme teď nejčastěji Dorčí a Dorotečka :dizzy_face: je to už předrobnělý ale připadá mi to jako nejsladší jméno na světě (hlavně k naší se hrozně hodí :wink:)
@lordicka určitě dejte český jméno, těch cizích je už nějak moc a jsou už občas míň originální než některý český. Rozárka je moc pěkný, škoda že se neshodnete...
24. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky vyspala jsem se na to ale že by se mi něco zdálo, nebo že bych na tom byla líp se říct nedá :grinning: Nevím mě se asi nejvíc líbí, Rozárka, Dorotka, Klárka a Blanka a zatím od manžela mám schválenou z toho jen asi tu Kláru.
24. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohdanka ?? :wink: :wink: :wink:
24. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka , kdyby bylo "nejhůř" a Rozárka neprošla, tak Klárka bude taky slušet :wink: :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gtver uvidíme taky včera Martina napadla Gita, to mi taky nepřišlo špatný
24. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, my se rozhodly pro Evelyn.... ( mame cizi prijmeni) A prijde mi to jmeno hezky, roztomily pro miminko i sexy pro mladou slecnu :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek