Jméno pro holčičku k příjmení Hanyšová

zee01
4. pro 2015

Máme syna Jáchyma a nyní čekáme holčičku - k příjmení Hanyšová. Jaké jméno vám k tomu přijde hezké?
Kira, Nina, Ráchel, Elen, Agnes, Evelin, Miriam, Rosálie, Amálie, Timea, Tabea, Ester, Johanka, Justýna, Olívie, Lujza

lv
4. pro 2015

Elen, Timea, Ester a samozřejmě Evelin nejvíc 😉

sara84
4. pro 2015

Evelyn a Ester 🙂

ellen85
4. pro 2015

Rosálie a Justýnka 🙂

jasekd
4. pro 2015

Z vybranych jmen se mi nejvic libi Nina, Ester a Johanka (Johana). K vasemu prijmeni bych z techto dala Ester.
Zajimava je Lujza.
A s prijmenim mi hezky zni i Rachel, Miriam, Rozalie a Amalie, i kdyz se mi jinak moc nelibi.
Za me je nejlepsi Ester Hanysova 🙂

daika
4. pro 2015

Mne se libi Miriam Hanysova 😉

loc
4. pro 2015

@zee01 ahoj, k danému příjmení mi nejlépe sedí Ester. To příjmení je dost české a některá z ostatních jmen zní dost exoticky a dohromady se mi to tluče a ta zbylá se mi k tomu příjmení až tak nehodí. Jinak u mě je top Olívie ( mám syna Olivera 😀 ), to mi ale k vašemu příjmení až tak nesedí (ale jde to, pokud by se líbilo 😉 ). Já, pokud budu mít holku, chci Patricii 🙂.

no_title
5. pro 2015

Nina Hanyšová je hezky zapamatovatelné 🙂

clear301
9. pro 2015

Nina Hanyšová, Ester Hanyšová, Amálie Hanyšová, Elen Hanyšová. Nej je asi Nina 😉

zee01
autor
10. pro 2015

Tak zatím u nás vede Amálie Hanyšová (měla by se narodit v březnu, a bude to blondýnka jak poleno 🙂 ). Elen se nám líbí moc, ale má svátek v březnu a tomu se chceme vyhnout. Ještě ta Nina je v kurzu 🙂 ale pomali si zvykám na Málinku (AMÁLII 🙂

anny87
26. kvě 2019

Simona

anny87
26. kvě 2019

Aha. Stech vypsaných Ester.
Ale hned jak jsem si přečetla příjmení naskočila mi Simona.
Ninka je krásne jméno, taky ji máme doma.

ajja87
26. kvě 2019

Jestli můžu přidat,tak nevím proč,ale po přečtení nadpisu mi naskočila Lucie...jinak z těch jmen co byly vypsány mi nejvíc sedla Johanka a Ester