Jméno pro holčičku - Nina nebo Ester?

Krásné předvánoční ráno všem maminkám i nemaminkám. 🙂 Mám dlouhou chvíli, tak přemýšlím nad jmény pro děťátko. Jsem teprve v 15+5 tt, ještě nevím pohlaví, ale jména už s přítelem promýšlíme. Kluk je jasný Mikulášek, Miky. U holčičky jsem byla rozhodnutá, že to bude Nina, ale hrozně se mi teď začala líbit i Esterka. Které jméno se líbí vám? A jaká jména jste dali/dáváte vy? 🙂

marketa228
23. pro 2015

Záleží také na příjmení. My máme dceru Luisu.

nejkulatoulinkatejsi
autor
23. pro 2015

Příjemní je typicky české, obsahuje i ř, končí na ová... Žádná divočina. 🙂

maraida
23. pro 2015

Nina. Jinak já mám Nelu a Viktorii. Líbí se mi ještě Emilie,Lucie,Veronika

kulatakosticka
23. pro 2015

Obojí je moc krásné, já bych z těch dvou volila Ester

nejkulatoulinkatejsi
autor
23. pro 2015

Lucie jsem já, malá Lucinka by byla fajn, ale nechceme dávat jména po rodičích. Emilie, to se mi líbí, ale přijde mi, že z Emičky se stal jakýsi trend. Nela a Viki jsou krásná jména, to by mi mamka schválila - narozdíl od Niny nebo Esterky. :D

markyska88
23. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi Nina 🙂 je takové něžnější . Ale i Ester je krásná. Já rozhodnuto nemám ještě. U nás doma momentálně vedou Elena a Klaudie 🙂

vercik83
23. pro 2015

Ja se měla jmenovat Růt anebo Ester. Chtěla jsem dát Ester dceři, ale když jsem si představila říkat jí Esterko, nějak se mi to nelíbilo. Tak máme Marianu- Marihuanu;)

nejkulatoulinkatejsi
autor
23. pro 2015

Tak Marihuana je lepší než Esterka, jo? :D Mariana je krásné jméno, nad tím jsem uvažovala pár let zpět a nakonec jsem od něj ustoupila právě kvůli jeho domácím verzím - nedokázala jsem si představit to jméno nějak zkrátit. Mně se líbí právě jak Esterka, tak Ester. Jooo, to je dilema, ale možná to za nás vyřeší Miky. 🙂

evulina77
23. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi hlasuji pro Ninu 😀

bajana
23. pro 2015

Taky Nina 🙂

nonacek
23. pro 2015

Libi se mi Emilie, Eliška a Jiřina
Ale mám dva kluky a třetí není v plánu věřim, že by to byl zase kluk 😀

kulatakosticka
23. pro 2015

@nonacek taky mám dva kluky a pořád se někdo ptá, jestli teda zkusíme tu holčičku 😂

nejkulatoulinkatejsi
autor
23. pro 2015

Ségra má zase dvě holčičky a švagr by chtěl zkoušet kluka. No, je to risk. :D

kulatakosticka
23. pro 2015

To chtěl kolega z práce taky. Mají tři holčičky 😁

izz76
23. pro 2015

Ester se mi líbí víc než Nina,abych pravdu řekla Nina se mi moc nelíbí... Když si představím jak oslovuji malou holčičku,tak Esterko mi připadá hezčí než Ninuško 😉

maraida
23. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi Emilie ale není Ema.Jí bych říkala Emilko,Emily.

lv
23. pro 2015

Ester, i tvary jako Esi, Esí, Esti oslovení..

tesorino1234
23. pro 2015

Neboj,kym se narodi budou se ti libit i jina jmena,ktera nahodou uslisis...

eliska8228
23. pro 2015

Mě se líbí jména pro holčičku Anička a Eliška a pro kluka Tomášek nebo Lukášek 🙂

eliska8228
23. pro 2015

Děkuji za srdíčko 🙂

nejkulatoulinkatejsi
autor
24. pro 2015

Já taky dekuji. 🙂

michaela_2
24. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi Z těchto dvou, se mi více líbí Ester 🙂. Nina se mě osobně moc nelíbí. Ale mě se z holčičích vždycky líbila jenom ta Adriana 😀 . Krásné Vánoce! 🙂

vercik83
24. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi říkáme jí Márinko nebo Mári (to je zas jak máry, ale to zatím neva;)

clear301
25. pro 2015

Mě se líbí víc Nina - Ninuška, Ninka 😉 A pokud je přijímení tvrdcí (k,r) tak asi lepší volba 😉

evulinka27
27. pro 2015

Nina 🙂 Ester znám jednu holčičku a protože se na ni blbě volá, volají na ti Etko 🙂

1velrybka
27. pro 2015

Ester se mi líbí.Abych byla upřímná,Nina se mi nelíbí vůbec.

korin
27. pro 2015

Co mrknout na četnosti? Tedy jen pokud to pro tebe hraje roli. Malé Esterky znám tři, Ninu jednu. Líbí se mi obě jména 🙂

frogie
29. pro 2015

Čekáme malou Ester 🙂 Líbí se mi i oslovení v tomto tvaru. A i Esterka /Teri, Terinka...

frogie
29. pro 2015

@nejkulatoulinkatejsi "to by mi mamka schválila" Neohlížet se na druhé, dítě to bude Vaše, ne druhých..... Kdybych měla vybírat dle toho co se komu líbí a nelíbí, malá by byla no name...

nejkulatoulinkatejsi
autor
10. zář 2017

To je vtipné, náhodou jsem našla svůj příspěvek, když čekám druhé dítko. Ninušku už máme, je jí 15 měsíců a teď přemýšlíme právě nad Esterkou. Nicméně co to bude, zjistíme až na sále. 🙂