Jsem v insolvenci a zjistila jsem, že jsem těhotná. Poradíte, prosím?

jennaskok
16. srp 2019

Ahoj všichni, předem bych chtěla napsat že účet tu mám, nejsem žádný troll, ale musím anonymně.

Teď k věci. Mám dluhy. Které přesahují můj příjem. Placam se v tom jak se dá. Ale teď už to nedávám. Ale našla jsem si lepší práci. Nastupuji od září. To by bylo všechno skvělý. Ale právě jsem zjistila že jsem těhotná. Celou dobu co vím o nové práci reším insolvenci. Chtěla jsem do ní jít. A teď se bojím že to nepůjde. Je tu někdo kdo s tím má zkušenosti? A mohl by mi poradit?? Miminko si chci nechat

dominikaromanova
29. srp 2019

@dancaniki, “uvedeno” a “dat”. Omlouvam se za překlepy.

nuny11
30. srp 2019

S inso tu bohuzel neporadím ale kdyby si mela kluka mam tu po prckovi obleceni atd a jeste ti povim jedno taky jsem otěhotněla trochu neplánovane pres prášky trochu paradox 6 let jsem se snazila a nic a pak pres prasky taky me vsichni okolo posilaly na potrat ale ja vedela ze kdyz pujdu ve 30 na potrat taky bych mohla zustat bez dětí hodně věcí se pokazilo jelikoz jsem mela id zaxatku rizikové tshotenstvi a byla jsem vuc v nemocnici nez doma tak jsem prisla o brigadu kterou jsem mohla mit i teď a maleho si brat sebou bohužel nemohly x měsíců čekat věděla jssm ze to bude tezky ale maly ma vse co potřebuje sice nemá nové značkové obleceni ale nic mu nechybi je teda pravda že mama mi pomáhá v tom ze platim jen 2500eltriku jinak nic ale da se to z 9 tisíc a nejake drobne utahnout uzivim jak sebe tak malého nemůžeme si vyskakovat ale nic nam nechybi a to je maly od zacatku na sunaru jen tim chci říct ze se ro vzdycky nejak udělá kor kdyz mas oporu v rodine cos psala ze ano a k tomu i tatinka tak to zvladnete to sw neboj nebude to jednoduché ale zvladaji to jiny bez alimentu a bez tatinka zvládnete to taky