• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kartářka v Brně a okolí. Víte o nějaké?

24. února 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. čer 2013 v 11:16 • olina45
@zdenka133 mohla bych Vás poprosit o kontakt? :slight_smile:
1. črc 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 dobrý večer, mohla bych poprosit o kontakt na Paní Lidušku?? Předem moc děkuji, Jitka
6. srp 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s kartářkami z Tišnova? Včera jsem byla u paní Smíškové a většina o mé přítomnosti a tom, co teď řeším byla pravda, ale pak se za ní stavila kamarádka odpo a vykládala jí téměř to samé :(
16. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. zář 2013 v 10:00 • dominika48
@zdenka133 Dobrý den, můžete mi dát na tu kartářku nějaký kontakt prosím?.. A kolik si bere?
16. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt”
16. zář 2013 v 11:53 • miska2706
Dobrý den, byla jsem u paní Divácké před 10 lety a co mě řekla, vše se vyplnilo...řekla mě,půjdete z práce, zazvoní telefon,vy se vrátíte,hovor vezmete a dostanete smutnou zprávu, že někdo umřel. Zasáhne Vás to dost...ale není to nikdo z vašich úplně nejbližších...a do 3 týdnů se to stalo....až z toho mrazilo... Seznámíte se s někým v uniformě-i to vyšlo...vztah nevyšel a nakonec potkáte někoho mladšího, bude Vám spolu fajn,jděte do toho..nebudete litovat...akorát nevidím konec...( asi svadbu ) vyšlo jí to na 100% - s mladším partnerem jsem byla 9 let a letos v září náhle, nečekaně umřel...proto neviděla ten konec...ale těch 9 let bylo krásných...ovšem nyní je to krutý, smutný :cry:
25. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 Dobrý den , mohla bych poprosit taky o kontakt na paní Libušku? Odkud je a kolik se tak pohybuje cena ? předem mockrát děkuji. Katka
9. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. únor 2014 ve 13:02 • andrea366
@zdenka133
Dobrý den Zdeničko, mohla bych Vás poprosit o kontakt na paní Lidušku? A mohu se zeptat odkud je? A kolik si bere za výklad? Předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Katka :slight_smile:
10. únor 2014 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133
Dobrý den Zdeničko, mohla bych Vás poprosit o kontakt na paní Lidušku, můj email: ketyredl@seznam.cz, předem moc děkuji za odpověď, s pozdravem Katka :slight_smile:
10. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nemáte někdo kontakt na paní Lidušku? Předem moc děkuji :slight_smile:
13. únor 2014 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 dobry den. Muzu poprosit do zpravy kontakt na pani kartarku o ktere pisete?
Dekuji
27. únor 2014 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, již delší dobu docházím k paní Aleně Přibylové v Brně na Křenové ulici. Jsem s ní velice spokojená, protože její výklad tarotových karet mě opravdu ještě nikdy nezklamal. Paní Přibylová je přímá, věcná, je s ní i legrace, ale pokud je potřeba dovede rozebrat vážnou a důležitou životní situaci až ke kořenu problému. Obešla jsem již téměř všechny kartářky v Brně, ale od doby, co jsem poznala paní Přibylovou, už jinam nechodím a proto ji vřele doporučuji. Kontakt je: 724 120 452. Krásné dny všem a hodně štěstí, Blanka
19. kvě 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 Můžeš mi na ní prosím poslat kontakt?
20. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den byla jsem u paní Dinušové z Brna na Andělském semináři, který mě hodně zaujal a někam posunul.Závěrem nám každému vyložila andělské karty a kdo chtěl i taratové a šlo jí to.Takže spokojenost, proto dávám kontakt 728950127.
11. čer 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu jsem ráda,že jsem absolvovala tento seminář.Velká změna v mém životě.Donutilo mě to na sobě zapracovat.
1. črc 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výbornou zkušenost mám s paní Samirou z Brna. Je skvělá v Tarotu, kyvadle, dělá i regresi a dá vám jasný vhled do vaší situace. Navíc je to úžasný člověk, opravdu doporučuji. Kontakt: 724 120 452
26. srp 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 Dobrý den, mohla byste mi prosím poslat kontakt na paní Lidušku?
24. říj 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 Zdravím,i já navštívila kartářky Helen Silvan Vainerovou v Praze za 1hodku 1000 Kč,-tekrát dnes už 1200Kč... a Irenu Šípkovou ve Vyškově 1/2 hoky za 300Kč . Ale I ren šípkova mi sedla lepe a ještě mne poslala ke kinezioložce do Tišnova.Ráda bych Vás poprosila o kontakt na kartářku o níž se zminujete.Děkuji předem KratkaZ@seznam.cz
2. lis 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
14. lis 2014 ve 22:02 • slonversuszivot
@zdenka133
Zdravím, můžete mi na ni prosím poslat kontakt? Děkuji:slight_smile:
2. led 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velmi dobrá a osvědčená kartářka z Kroměříže
Znám jednu dost dobrou kartářku Lidušku z Kroměříže. Dělá výklad karet i přes skype, i na dálku, dělá rituály na lásku, těhotenství na zdraví, na peníze na co vše potřebujete. Byla jsem u ní před dvěmi měsíci na rituál na těhotenství a světe div se, já jsem opravdu těhotná. Vřele všem doporučuji. Je milá, ochotná, pracuje i o víkendech. Výklad u ni stojí 500 Kč. Tel. kontakt je 605 821 736
23. led 2015 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejný názor jako petra1371. Paní Liduška je naprosto úžasná kartářka. Její výklad byl velice podrobný, vše co píše petra můžu potvrdit. Doplním sem kontakt na mail upinka@seznam.cz. Je to velice vřelá osobnost, která dodá energii, hned při prvním setkání.
5. kvě 2015 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj i já se připojuji k petra1371 a maca424. Paní Liduška byla moc příjemná s výkladem jsem byla moc spokojená, taky můžu fakt doporučit.
8. črc 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2015 v 11:35 • verakuch
máte prosím vás někdo kontakt na p. Diváckou z brna židenic?
24. srp 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2015 v 18:14 • iveta15
Já jsem chodila po x kartářkách, než jsem našla fakt výbornou. Co řekla, tak se stalo. Chodim k ni nebo volám jednou za měsíc a vše vychází tak, jak řekne.
Kdyby jste chtěla některá kontakt, písněte
5. bře 2016 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek