• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kartářka v Brně a okolí. Víte o nějaké?

24. února 2017 
@makelka V Blansku je paní Frolová a je výborná. Dělá karty, numerologii a karmologii.
15. bře 2016 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
Pan Petr dělá i na dálku a prozradím, že dělá i rituály, ale ne každému, ani mě jej nechtěl nejdříve udělat. Bylo to sice hodně drahé, ale fungovalo mu to a vysvětlil mi kolem toho spoustu věcí, které jsem ani netušila, o výzkumech mozku apod.Ty rutuály jsou spíše pro majetnější lidi, ale to mě také hodně překvapilo, jak některé věci fungují.
30. dub 2016 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výborná kartářka paní Romana Engelová tel.721071564. Vyloží vám karty,co vás čeká do roku,dělá výklad z ruky-chiromantie,runy,odblokování čaker. Pomoc při řešení situací.Očista od kletby, očista těla a duše. Rituály na hojnost,lásku a zdraví. Po kombinaci jsem našel správnou cestu a energii nahlížet na své problémy . Cena dohodou podle výběru. :slight_smile:
24. kvě 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jezdím k p.tipanove,mikulov.tel.702 867 932 vykládá karty osobně,pres tel.i Skype.je příjemná,vychazi max.vstric časově a hlavně vám řekne pravdu.splnilo se mi hodně věcí,dobre i zlé a stále jsem s ní v kontaktu..čekám zda se vyplní poslední předpověď :smiley:zkuste to a uvidite
25. kvě 2016 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “dva profily založené kvůli reklamě kartářky”
6. čer 2016 ve 23:01 • martin_1978
@zuza38
dobrý den, mohla bych vás poprosit o kontakt na paní Lidušku. Moc děkuji
31. črc 2016 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ria80 Přesně tak,kamarádka chodí ke kartářce,platí za to nemalý peníz a mně je to k smíchu - tohle jí můžu říct sama a bez placení. Inu,každý se nějak živíme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2016 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka133 muzu prosím kontakt ? :slight_smile:
13. pro 2016 ve 22:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
nevíte nekdo o nějaké dobré kartarce z Boskovic (Blanska) a okolí? Prosim pisnete mi do emailu: meluzinka125@email.cz Moc děkují
24. únor ve 04:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek