Kartářky. Jaké máte zkušenosti?

denousek
26. led 2011

ahoj chytám se objednat někam k nějaké kartářce mohu se zeptat na vase zažitky zkusenosti,zda se vse vyplnilo či nikoliv?diky ) zalozila jsem odpoledne tohle tema a spojila i s SK verzi konika-a vzdycky kdyz tohle udelam tak mi to slovaci zamknou takze uz nikdy... 😠
tak diky za vase nazory 🙂)

berenika39
26. led 2011

ahoj, koukni sem, je tu už pár témat, stačí přečíst, obnovit, ani nemusíš hledat 🙂 🙂 🙂 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kartarka-2...
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/vestice-ve......
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/verite-na-...

denousek
autor
26. led 2011

ano diky ja vim ale to je vse na slovenske verzi a ja nechci ,louskat,, slovenštinu ☹

berenika39
26. led 2011

tak to nevím, i sem ti odpovědí slovenky. 😉 😉 😉

kubaka
26. led 2011

@denousek no to bude asi tím, že v čechách to až tak nefrčí - naštěstí. Je to nějak rozšířené spíše na východě.

crca
26. led 2011

Asi ti moc neporadím,ale nejsem zastáncem této vědy a techniky 😀 Nevím,možná se bojím toho,že se to skutečně stane(cokoliv),možná tomu nevěřím.....,kamarádka byla,přišla z toho dost zničená,vystrašená.....,brácha taky byl,je to už hodně dlouho,kartářka po něm nechtěla peníze s tím,že je bude potřebovat spíš rodina....nikdo nechápal...,14 dní na to zemřel při autonehodě 😔 Asi proto se toho bojím 😒 Nechci vědět co bude jak bude-nějak bylo,nějak bude 😉

denousek
autor
2. únor 2011

@crca šmarja ☹(( to je mi mooc lito s bratrem!!to snad ani neni pravda... ☹( no ja nevim či verit nebo ne...to se uvidi az z to ho jestli se neco stane ale nenecham se obalamutit nejaku psychologii aby ze me nekdo vytahl moudra a pak mi to je n zopakoval a abych verila ze je to z karet a pak me zkasiroval 😀D teda ,doufam ze to zvladnu .--

mariiianka
28. únor 2012

@denousek ahoj,já jsem byla 3x u kartářky a 2x mi vyšlo to co mi řekla na 80%.A teď ve čt se chystám zase.Poprvé jsem měla strach co mi řekne,ale nebrala jsem to vážně ,až časem jsem si tak nějak všimla,že na tom asi něco pravdy bude.

denousek
autor
28. únor 2012

@mariiianka jéé to už je rok starý téma .-D

denousek
autor
28. únor 2012

@mariiianka teda jak pred rokem jsem to psala---

mariiianka
28. únor 2012

@denousek a jo,jsem si všimla až teď 😀 😀 😀 ,ale to nevadí,jen jsem se chtěla podělit o zážitky 😉 😀 .A ty jsi byla nakonec u kartářky???

denousek
autor
28. únor 2012

@mariiianka ano byla... rekla mi v podstate vsechno na co nemam odpoved ani nevim jestli to nekd za x let bude pravda a to uz si ani nevzpomenu ... ale rekla mi ze budu tehotna nejdriv za rok az dva a budu cekat holku... a ja jsem otehotnela hned a cekam kluka 😀 tak asi tak..

dominika48
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrea366
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tanact
30. lis 2014

Kartářky....? Jednu bych znala,ale...
Zkušenosti jsou nepřenosné.
Každý si musí najít toho svého průvodce- svou kartářku,které s důvěrou svěří svoje trápení.A opravdu dobrá kartářka mu může pomoci najít cestu z bludného kruhu osobních problémů,a ukázat,cestu,kudy dál.
To by měla být její pravá role.
Mám už léta svou osobni kartářku s profesionálním,i lidským přístupem. Vykládá karty přes email,a ještě nikdy mě nezklamala.Nikomu ji nevnucuji,ale kdo se chce přesvědčit,jistě si ji sám najde.
Je to Faith Mystery na Seznam.cz Bazar - Sluzby a Výklad karet.

lipulkab7
25. říj 2016

Jak už zde lidé psali, nejlepší je asi Petr K z Brna. Zjistila jsem, že mnoho takzvaných kartářek si zde na sebe píší chvály a dokola ty samé výmysly, jak jsou milé, jak z nich jde klid apod, aby tím zakryly vlastní neschopnost, ale jak jsem zjistila, většina z nich nemá snad ani základní školu podle vyjadřování a mají vesměs ty samé kecy o ezoterice a zjistila jsem, že tomu ani nerozumí. Zajímám se o tento obor dosti dlouho. Takové dámy si někde něco přečetly a ani tomu nerozumí a už si myslí, že mohou lidem určovat osud pomocí karet? K tomu člověk potřebuje mnohem vice. Když dáte blbce do ruky karty, tak také bude vykládat nesmysly a přesně o tom je moderní věštění karet. Dělá to spousta důchodkyň, bez znalostí, bez daru a schopností a tváří se u toho jak vědmy a vševědoucí Bůh. Přestala jsem ke kartářkám chodit, co jsem poznala pár Mistrů v Indii a Japonsku. Pak jsem náhodou potkala pana Petra na jedné přednášce, kde přednášel o výzkumech mozku a časoprostoru. To je asi jediný člověk, na kterého jsem narazila, co je opravdu profesionál a rozumí oboru numerologie, a výkladům karet a dokázal mi výborně vysvětlit a odpovědět na spoustu otázek. Musím říct, že Petr K je asi jediný, kdo má opravdu vzdělání od skutečných Mistrů z Asie a má schopnosti a dar a přitom je to velmi skromný člověk a nepovažuje se za věštce, jako ostatní falešné kartářky, co se jen stylizují do role vědem. Petr je prostě přirozený. Takových by bylo potřeba více a bohužel člověk naráží jen na samozvané kartářky, co si myslí, že karty jsou vše, melou o andělích a čarodějnictví a nikdy tomu neporozuměly. Jsem ráda, že jsou skuteční lidé, co to umí jako Petr K, asi proto dělá hlavně pro USA a zahraničí a hlavně je to člověk, co dokáže lidi posunout a otevřít jim oči, aby udělali pokrok, vyzná se velmi dobře v medicíně a léčitelství a výzkumech. Jak zde také lidé psali je také o dost dražší a je škoda, že má stále plno, ale to chápu, protože dělá spoustu jiných věcí, je to i výtvarník atd. Takže za sebe opravdu doporučuji. A zároveň doporučuji, aby jste si dávali pozor na ty takzvané kartářky, které vám nakukají nesmysly a úplně vám obrátí osud jinam, než by jste měli jít, jen podle jejich primitivních názorů a výmyslů o nepochopené ezoterice.Velmi známé a okoukané podvody jsou i ty, kdy si sami napíšou, že se jakoby zajímají okartářku- o sama sebe.. a pak si sami sobě jakoby napíšou telefon, aby lidé měli dojem, že se o ně vůbec někdo zajímá. Používají to všude a okoukaly to od ostatních podvodnic. Je to opravdu hrůza ta jejich primitivita. Takže na to pozor