Kde se nejlépe seznamuje?

buffytka
5. črc 2016

Ahoj všem dámy. 🙂
Ráda se o toto téma zajímá. Spíš jsem vždy řešila, že nejsem ošklivka, hezky se oblékám a neměla jsem štěstí na muže. Spíš omezené možnosti seznámení, kamarádky seděly doma a nikam se nechtělo a mně se omezoval okruh...hlavně po výšce, k tomu mám divadelní školu a trochu trpím na herce, ta jejich galantnost, šarm. Začala jsem chodit sama, než někoho stále přemlouvat - do divadel, na procházky, ale zase jít si zatancovat sama? Chodím cvičit do posilovny spíš mezi muže. Spíš mě zajímá, kde si myslíte, že se dá seznámit? Seznamky mám taky zmáklé, mám postřehy i od známých a nabídky co mi chodily - spíš pervrze, sex a zálety, účet jsem zrušila a to jsem měla na e-darling, štěstí atd. Myslím si, že to musí vyplynout spontánně a ne si vybírat chlapy v katalogu, na jedné fotce vás zaujme a rozkliknete další a nepoznáváte ho 🙂 a ty setkání moje z minulosti a známých - šílené. Zajímají mě vaše názory. 🙂

buffytka
autor
5. črc 2016

Už jsem si třeba jednu dobu myslela, že každý okolo mě má svůj protějšek a na mě se třeba omylem zabudlo.....že je někdo, pro koho ten pravý není.

verka4d
5. črc 2016

Tak léto je přece skvělá příležitost,všude plno fesťáků,oldies párty,venkovní karnevaly na štěrkovnách... nebo koupaliště,taky třeba kamarádi a známí mají nějaké nezadané kamarády a známé,my jsme se třeba s manželem seznámili v trafice,kde jsem brigádničila. Dali jsme se do řeči a už to bylo. Kdekoliv se dá natrefit na toho pravého,třeba i v MHD nebo čekárně u doktora. Prostě ten člověk pro tebe někde po světě chodí a dřív nebo později se jistě potkáte... 😉 Přeji,ať je to tedy co nejdřív 🙂

kaja2016
5. črc 2016

Tak ja jsem na seznamce potkala sveho partnera pred dvemi lety, mame spolu dceru a chystame svatbu. Jen o sex mu fakt neslo, hledal vazny vztah a mel take omezeny kruh, kde by se mohl seznamit. Ja totez. V tom jsou ty seznamky dobre. Ale asi to chce mit ale dobre sovnane, koho hledate a koho ne.... A chlapek kteremu jde o jen sex se da podle me dobre poznat. A to uz je jedno, kde se seznamite, jestli v baru, v praci nebo na seznamce.

buffytka
autor
5. črc 2016

Když trpím na ty herce, tak divadlo a divadelní klub je ideální, ne? Podle mého nejlepší je v práci, kamarádi - bohužel já se přestěhovala do Prahy sama a mám tu zatím jednu kamarádku, známé z divadla, z práce.

kaja2016
5. črc 2016

Ja nevim, me prijde, ze herci zijou s hercema🙂 Jinak v praci me to prijde blby, protoze neni uniku, ale hodne lidem to vyhovuje🙂 To je fakt indivindi🙂

lv
5. črc 2016

zatím známí ... a ti můžou mít známého, kámoše a už to bude. Buď usměvavá a máš to v kapse.

buffytka
autor
6. črc 2016

Někdy mi připadne, že lidi jsou spolu, aby nebyli sami, ale já chci abych k tomu chlapovi něco cítila, byla nějaká chemie. Moje předchozí vztahy to byli chlapi, co mi je ženské záviděly a už byl oheň na střeše. Už jsem dlouho přemýšlela v čem dělám chybu - když to srovnám s jinými ženami nejsem škaredá a obyčejná, mužům se líbím, chodím hezky oblíkaná, dbám o sebe, tlustá nejsem, snažím se být milá, přátelská, třeba jsem moc hodná...spíš fakt vidím, že kdybych furt nebyla v ženském kolektivu a měla víc příležitostí, ale v dnešní době, když je žena aktivní a řekne chlapovi, že se ji líbí, je za trapnou a nebo stíhačku....přitom někteří chlapi než se rozhoupou - mám asi malicherné problémy

lrg
6. črc 2016

Tak když děláš v branži, tak je přeci snadné se mezi ně dostat ne? Já taky miluju divadlo a imponují mi herci, ale bohužel si to užívám jen z druhé strany. Taky jsem za svobodna chodila sama do divadel a divadelních klubů, ale nikdy se žádná příležitost nenaskytla.

lv
6. črc 2016

@buffytka no, já myslím, že model "aby nebyli sami" má jen mizivé procento, spíš po čase je to klidná voda, než ta chemie, motýlky v břiše - to je prvního půl roku, rok a má to tak být, pomalu nevylézt z postele a mít hlavu zaměstnanou jen jím 😎.
A v čem byl oheň na střeše? Pomluvy, rozeštvávání?
Chlapovi říct, že se jí líbí, tak se lekne, jak píšeš - spíš než říct naplno bych užila ženských zbraní, jak píšeš, máš jich dost.

buffytka
autor
6. črc 2016

@lrg Spíš stačí znát jednoho herce z každého divadla, ten tě pozve ke stolu a příležitost je hned. Musí to být přirozené ne kalkul.

buffytka
autor
6. črc 2016

@lv Jak to myslíš - přeci točit se v upnutých šatech, špulit prsa to stejně moc muž nepochopí....zase takhle se to dělá, když chceš někoho do postele a ne na něco trvalého....to se můžu za chvíli točit kolem tyče jako ženskou zbraň.

lv
6. črc 2016

@buffytka no však, super tedy..tak nevidím potíž, když to sama takto popíšeš..
myslím to tak, že přirozenější než říct, že se mi líbí mi přijde lehčí pohled, gesto /rozhodně ne výstava vnadů v upnutých šatech, to je tak na leh na záda, to je jasný/.

lrg
6. črc 2016

@buffytka Tak v tom případě nechápu proč se takto neseznámíš? 🙂

buffytka
autor
6. črc 2016

Moje babička říkala a někteří muži to říkají také, že muž by měl taky zabojovat. Ne, že bude sedět na zadku a představí se mu tři krásky v bikinkách a on si bude vybírat. Co si chlap musel vybojovat, toho si víc váží...ono pak se dámy co třeba podlehnou na prvním rande a lehnou na záda druhý den diví, že on nevolá....

buffytka
autor
6. črc 2016

@lrg Ty umíš pole dance? Nevím co je špatné vyjadřovat chlapovi sympatie otevřeně než se hodinu motat prsty do vlasů, koulet očima a mnohdy se stalo, že chlap v klidu z restaurace odešel a jako by se nechumelilo, od té doby je raději pozvu nebo se nechám pozvat na sklenku a ušetřím si hodiny předvádění.....

buffytka
autor
6. črc 2016

Úplně nejprimitivnější jsou ty dámy co za každou cenu táhnou Prahou od baru k baru, většinou působí mírně infantilně a hledají zploditele...nebo manželou. Nechápu toto ponížení ženy....

kacca11
6. črc 2016

Mne tak nejak pripada usmevne ro, jak tvrdis, ze trpis na herce. Sice rikas, ze nechces vybirat z katalogu na seznamce, ale tohle mi pripada uplne srovnatelne. Nejak si nedovedu predstavitseznamovat se takto ucelne s herci ☺ to si myslim, ze tak, jako chodis ty, tam chodi dalsi seznamenichtive lapky.

Nejlepe se podle me seznamis na solecnych akcich s prateli nebo pri provozovani nejakeho zajmu. Klidne to divadlo, ale ne tam chodit s myslenkou, ze sbalis herce.

lrg
6. črc 2016

@buffytka TVL o čem to jako mluvíš? 😀

kaja2016
6. črc 2016

@buffytka No muzsky jsou lovci a nebavi je zena, kterou neulovi. Zkus si precist Proc muzi miluji mrchy, velmi poucna knizka pro atraktivni chytre a hodne holky, ktere jsou sami a nevi proc🙂

buffytka
autor
6. črc 2016

@kacca11 Já neříkám, že chodím účelově balit herce. Pohybuje se ve volném čase kolem našeho divadla nebo chodím za kamarády do divadel, protože mi to nahrazuje to, že mě divadlo neživí a baví mě se s nimi povídat. Nechodím tam v šatečkách házet očkama, to bych se daleko nedostala - herci jsou vždy uzavřená skupina u jednoho stolu a nikdo jiný tam není, mezi ně tě musí někdo přivést - těžce se to vysvětluje. Někdy se v divadle po představení podívej jak to vypadá...

kacca11
6. črc 2016

@buffytka no ja do divadel nechodim okukovat herce, takze asi tak. Ale jak tu pises, tak to vyzniva, ze stojis akorat o herce. A zrejne znas jejich komunitu sama nejlepe, tak moc nechapu smysl diskuze.

buffytka
autor
6. črc 2016

Tak snad existují i jiné místa? Každý je na nějaký typ - některé na peněženky, jiná na pajdavé, jiná na plešaté. Neříkám, že letím jen na herce....hlavně většinou, když se mi někdo líbil, tak už byl zadán - vždy tam byla nějaká přede mnou 🙂 Asi mé prokletí.

kacca11
6. črc 2016

@buffytka tak celou dobu vedes reci jen o hercich, tak nevim, jestli nekdo, kdo neni herec by te vubec zaujal. Na druhou stranu, to, ze je nekdo dobry herec neznamena, ze je to i dobry chlap.

buffytka
autor
6. črc 2016

Mluvím o tom, protože se tam nejčastěji pohybuji. Ale líbí se mi i hudebníci, režiséři, rekvizitáři, osvětlovači....bohužel nesnáším umachrované podnikatele, co ti půlku první schůzky vykládají kolik jim to dnes hodilo a co děláš ty? tuhle otázku miluji...líbí se mi doktoři. Tak o hercích to je zdání....ale zas koho jiného v divadle potkám. 🙂

kaja2016
6. črc 2016

Me to prijde desne vtipne, co a jak to pisete🙂 muzu se vas zeptat, kolik je vam let?🙂 A nebojte ono to prijde🙂

buffytka
autor
6. črc 2016

Co vám na tom připadne vtipné? To spíš já nechápu vás. Přitom jsem původně chtěla znát příběhy a místa, kde se kdo seznámil. 30 let. Myslím, že se zbytečně bavíte nad něčím co říkám úplně normálně....nevím kolik vám je let.

buffytka
autor
6. črc 2016

@buffytka jen jsem chtěla naznačit, že nerozlišuji povolání, spíš kdo mě čím zaujme. Někoho vzrušují dělníci, druhého gynekologové a zdravotní sestry jsou na doktory, zapisovatelky na advokáty a soudce - spíš mě udivujete vy, že vám to připadne tak divné a ještě lidi zesměšňujete.

kaja2016
6. črc 2016

Pockejte tak to jsme si neporozumeli. Ja Vas rozhodne nemela v umyslu zesmesnit
Doporucila jsem Vam knizku, protoze to na me pusobilo, ze by Vam to mohlo pomoct. A ja to tak treba nemam, ze by me bralo nejake povolani, ale v puberte se me libili kytaristi, tak proto se ptam, kolik je Vam let

buffytka
autor
6. črc 2016

Proč teda píšete toto? Me to prijde desne vtipne, co a jak to pisete. muzu se vas zeptat, kolik je vam let?

kaja2016
6. črc 2016

No protoze me to prijde vtipne, ta forma i ten obsah🙂 Docela me to sedi k tomu zaseku na hercich🙂 Fakt jsem se uprimne zasmala, kdyz jsem cetla Vas predposledni prispevek. A ten vek zajimal, protoze jak jsem psala, ja mela zasek na kytaristech a patrilo to k veku a odeznelo to. Muj muz nema ani hudebni sluch🙂