Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdo má malého vlasáče? Jak na něj reaguje okolí?

mysiatko45
3. čer 2013

Kdo ma maleho vlasace, nejlepe chlapce? jak na ne reaguje okoli?

kocicinka
3. čer 2013

@mysiatko45 máme my, okolí reaguje blbě, krom několika málo vyjímek. Většinou jsou to kecy typu, že z něho chci udělat holku.

llluckaaa
3. čer 2013

Tak tohle se mi asi jednom zdá 😀 Pro informaci ostatním.... Asi před hodinou zamrkli admini úplně stejnou diskuzi. Teď se objevila nová registrace a ptá se na to samé 😒
Jsem zvědavá, jestli se objeví znovu všechny nové diskuze jako byly od tamté uživatelky 😀

kajalka
3. čer 2013

Pod předchozí přezdívkou ti to nevyšlo, tak zkoušíš jinou? 😀 Je mi tě fakt líto, že nemáš co jinýho na práci, než si zakládat nový a nový profily a nový a nový otázky naprosto o ničem.

speedygon
3. čer 2013

Ach jé, jak trapné...a ta "nenápadná" shoda v tom, že zakladatelka je slovenka píšící česky....
Jak jsem psala, vytvoř si soukromou diskuzi a tam se ptej na ty duchaplnosti.....

mysiatko45
autor
3. čer 2013

@speedygon nevim o cem mluvite.

speedygon
3. čer 2013

@mysiatko45 Ale notááááák 😀 Jen přejmenování tématu a změna nicku...si myslíš, že jsme blbé? 😀

mysiatko45
autor
3. čer 2013

@kocicinka a jake je ma dlouhe?

speedygon
3. čer 2013

@mysiatko45 a navíc v albu opět ta fotka "miminka kamarádky" 😀 Jak jsme to tu probíraly 😀

llluckaaa
3. čer 2013

@mysiatko45 Já to vím moc dobře 😀 Fotka kamarádky miminka napoví ostatním https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mysiatko45/a... 😀

Jestli se nudíš, tak si přečti pravidla MK. Mj. se tam dozvíš, že je zakázané mít registraci pod více nicky 😉

llluckaaa
3. čer 2013

@speedygon Taky jsem se už pokochala miminkem s číslem 😀

speedygon
3. čer 2013

@llluckaaa Jj, jak jsem uviděla, že má album, napadlo mě juknout, jestli tam mimi není....a světe div se, je tam 😀
Přesně tak, registrace pod více nicky je zakázaná....

llluckaaa
3. čer 2013

@speedygon Já to zjistila náhodně. Restartovala jsem počítač a když jsem se chtěla znovu přihlásit do MK, tak jsem si všimla, že je ta fotka na úvodní straně, kde je ukázka fotek z fotoblogů 😀
No co, no, venku prší, nuda, vlaky se zpožďují, tak co bysme si nevytvořily několik nicků a neudělaly tu trochu rozruch 😀

speedygon
3. čer 2013

@llluckaaa no, jsem zvědavá, s jakým nickem a tématem přijde "nabudúce" 😀 Jelikož počítám, že toto taktéž bude zrušeno....

berenika39
3. čer 2013

@mysiatko45 dveřma ven, oknem dovnitř. už tě všichni znají, tak už stačilo🙂))

llluckaaa
3. čer 2013

@lendaw Napsala bych ti do toho příspěvku, ale autorka mi moje komentáře pořád maže 😀 Má duplicitní nick a dnes tu založila několik provokativních diskuzí, které admini zavřeli - mimo jiné jestli se má těhotná zbavit kočky, jestli může chodit do kostela ap. Dělá si z nás tady srandu, lže a nejspíš chce vyvolávat spory 😝

lv
3. čer 2013

jo už je i o tom, čeho jste se vzdali v těhotenství..

Sem začni psát odpověď...

Odešli