Kdy mít po narození mrtvého miminka další?

jituso
17. kvě 2016

Ahoj holky, před 4dny jsem ve 31tt porodila mrtvého chlapečka. Chtěla jsem se zeptat, kdy jste vy ,co se vám tohle taky stalo, znovu otěhotněli? Nebo se minimálně začli snažit? Nechci žádné "doktorské" rady, že počkat 3měsíce, půl roku...samozřejmě šestinedělí dodržíme, ale potom chceme miminko co nejdřív...tak chci vědět jak jste to měly vy ostatní? Děkuju moc za odpovědi 😍

prdecek
17. kvě 2016

osobní zkušenost nemám, ale pokud se po šestinedělí budete na to cítit, tak bych do toho šla. Je mi líto, co se vám stalo.

starlink
17. kvě 2016

Ahoj, porodila jsem chlapečka ve 24. týdnu, protože miminko mělo vrozenou vývojovou vadu (22.4. 2016) čekám na konec šestinedělí, na první MS a potom to jdeme zkusit znovu. Už teď mi fyzicky nic není, psychicky už to začíná být také trochu lepší. Co se stalo miminku, pokud se mohu zeptat?

banitram
17. kvě 2016

Asi nejde srovnávat, každá situace je jiná a rozhodující jsou zdravotní důvody a rizika. Já jsem před lety přišla o miminko na počátku 4. měsíce, ale lékař mi doporučil těhotenství nejdříve za rok podle výsledků vyšetření. Pokud bych moc pospíchala hrozilo, že by se situace mohla opakovat. Asi bych spoléhala na konkrétní doporučení lékaře vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu a důvodům, které vedly k úmrtí miminka ... přeji vám hodně sil a držím palce ...

frndafrrr
17. kvě 2016

Ahoj, tak za prvé je mi moc andílka líto, jinak k tématu, ono i co doktor tak 100 názorů, můj mi třeba řekl klidně za 3 měsíce- a to jsem rodila císařem v 37+0, otěhotněla jsem po 2 měsících a zatím jsem v 16tt bez problémů, nikdo nekafral ani na screeningu ve Zlíně (koukám, že si odtamtud). při snažení jsem brala femibion vitamíny, aby mělo tělo všeho dostatek, přeci jen je po těhu porodu vyštavené i odběr krve od obvodáka by nebyl od věci - at případně doplníš co chybí.Přirozený porod je velké plus. Držím palce, posílám srdíčko a chápu tě, je to "blbá" náplast, ale pomáhá to! 😉

pety91
18. kvě 2016

Záleží hlavně na tvé psychice, ale ty dva měsíce bych počkala určo, ať třeba nejsi vyčerpaná, chudokrevná, děloha se vrátí do normální velikosti....

terinda
18. kvě 2016

Upřímnou soustrast 😢

My dodrželi půl roku, bála jsem se dřív a chtěla, aby se vše (tělesné) pořádně zahojilo...