Kinderbazar, máte zkušenost?

monavika
5. bře 2014

Dobry den,prosim vas,mate nekdo zkusenosti s obchodem kinderbazar?Ja si tam pred 8dny objednala balik na dobirku a ne a ne se ho dockat.Zajimalo by me,jestli jste si pres kinderbazar take neco objednali a jak dlouho jste cekali?Kdyz jsem jim psala,tak me odkazali na obchodni podminly a napsali mi,ze expedici maji mezi 2-14dny ....dekuji za vase odpovedi

jarmulka
13. bře 2014

@monavika také jsem obj. a stále nic... Co Vy? už Vám něco přišlo? Já čekám zatím týden

monavika
autor
13. bře 2014

@jarmulka objednavala jsem 24.2. na dobirku,balik mi expedovali 6.3 a podta mi ho dovezla 11.3. ...objednavala jsem si od nich 5kg lis z anglie,az od nich uz nikdy,moc jsem s lisem spokojena nebyla ..... Drzim palecky,aby vy jste na tom byla lepe.

jarmulka
13. bře 2014

@monavika já obj. 2 kg creamu kojenecké a 4 kg 1. jakost 0-2 roky.. Napíšu, jak jsem dopadla

monavika
autor
14. bře 2014

@jarmulka jj,drzim palecky ..... Ja si objednala 7kg dospeleho dovoz a jsem uplne spokojena (aukro) 🙂

jarmulka
11. čer 2014

@monavika úplně jsem zap. napsat!!! Takže činím zpětně : byla to neskutečná hrůza!!! Takže to šlo obratem zpět... A nikdy více!

monavika
autor
11. čer 2014

@jarmulka ja uz pres kinder bazar vubec neobjednavam….. Objednala jsem jednou a naposled… ted jsem si 2x objednala pres www. mimimax. mimishop.cz a s temito baliky jsem moc spokojena… .pani me jeste nezklamala a veci jsou i dobre prodejne 🙂pani v lisu posila 1.a 2. Jakost, okrajove 3.jakost…

jarmulka
11. čer 2014

@monavika moc děkuji za typ!!!! Jste moc hodná!!! 🙂

jabajabaja
13. čer 2014

Holky já taky objednávala krém a jsem max spokojená 🙂 lisy jsem brala taky a to je kus od kusu, jeden dobrej druhej strašnej. Což chápu, je to oblečení co angláni vyhodili a dál ho prodávaj do Evropy. Krém maj fakt pěknej, navíc poradí přímo na četu nemusela jsem čekat v mailu 🙂 za mě spokojenost 🙂

maitei
13. čer 2014

já objednala také, cream 2kg - balíček byl fakt suprovej, věcičky jako nové, přesně podle popisu, lisy objednávám sem tam na další prodej i pro sebe, je to kus od kusu jak je psáno výše, je to o štěstí, ale s tím prodejce nic nenadělá, do balíků nevidí tak nebudu nadávat na něj ale na angličany.

monavika
autor
13. čer 2014

Ja si kupuji ted lisy z mimimaxu a s temi jsem nejvice spokojena a i se mi dobre prodavaji 🙂

jabajabaja
13. čer 2014

Jj ono taky záleží na množství. 40 kg jsou výdycky v pohodě, ale menší ne, můžete chytnout zrovna horší půlku, ono se to horší ve 40 kg ztratí, ale v 5 nebo 10 kg ne. Já zůstanu určitě u Kinderbazaru, maj ted i druhej obchod kde maj všechno nafocený a ceny fakt suprový!

maitei
15. čer 2014

@jabajabaja to je pravda, když je celých 40kg tak jak je mají na fotce přepásáno z Anglie, tak tam je věcí hodně a hodně kvalitních, takže když vyhodím 10% je to hodně, kupuje je kamarádka do obchodu takže jsem jich už pár viděla, malý 5 kilo bych nebrala, to je sázka do loterie, může být hezkých, může být hrůza, ale za to nemůže prodejce bohužel.

jabajabaja
17. čer 2014

@monavika a na tom mimimaxu jsou taky origoš nebo je paní přebaluje? Píšete že Vám tam dala oblečení ona? A nevíte ještě cenu?

jabajabaja
28. črc 2014

Děkuji, balíky jsou přebrané. Nejde o origoš balení. Chyběla pečeť na balíku. Pí Klimčíková je moc milá paní, ale zboží od ní je probrané. Není divu když ho nabízí v ostatních balících. yhozené peníze. O vrácení balíku totiž nechce ani slyšet. Takže moc děkuju za radu!!!!!

denousek
15. lis 2014

@monavika
@jarmulka

holky presime tuhle pani n fcb aby uz byl klid prosim napiste svoji zkušenost... jinak zde na koniku maitei je je ji máma co ji tady obhajuje a ta druha jdou taky ony písou si sami sobe recenze prosim napiste sem jake zboží vam prislo https://www.facebook.com/groups/135759166621512...

jarmulka
15. lis 2014

@denousek ukazuje mi to,že se musím přidat ke skupině,nelze napsat jen koment... ☹

denousek
16. lis 2014

@jarmulka jo to se asi musí když tam nejsi no proste se tam pani řešila je tam 700komentu a hruuzaaa jak strašně lže!doporučuju se přidat a přečíst si to ..

jabajabaja
1. pro 2014

Taky jsem četla, ale je to zmatený :( Vy jste koupila balík od její matky ale vinu jste hodila na vlastníka webovky. To mi nepřijde moc fér. Ale každý svého štěstí strůjce 🙂

denousek
10. pro 2014

pani co má webovky mi sama psala ze to muzu resit klidne matkou že dělá pro ni....

kelinkanatalka
23. dub 2015

Musím podotknout,že já taky nejsem moc spokojená,koupila jsem v akci za 990kč 30ks kojencké/chlapec CREAM 0-6m,na fotkách nádherné dupačky ve stylu Walt disney,ale nakonec ani jedny dupačky,ale samé trička,kalhoty,2mikiny,4body.Když udělám průměr, tak kvalita cream 5ks,15ks I.jakost a 10ks II.jakost. Věci vracet nebudu doma se to unosí,ale už vím, že od téhle paní už nikdy nic neobjednám. S pozdravem Lucie Geyerová.

andoneda
23. dub 2015

Jdu sem taky napsat své zkušenosti. Když jdu nakoupit na netu, nikdy mě nenapadne, hledat recenze, hlavně proto, že vím, že horká hlava si vše přikrášlí a kde co navymýšlí, zatímco spokojený zákazník nemá potřebu se nijak vyjadřovat. Já jsem objednala hned několik balí najednou a to:
10 kg lis originál - Lisy znám, beru občas a vím co v nich je. Musím podotknout, že jde vidět, že přebraný nejsou oproti jiným obchodům, ale žádná sláva. Nu což stane se, jde o lis.
5 kg výbavička holčička 0-12 měsíců cream - žádala jsem letní kousky, dostala jsem nádherné letní šatičky, tuničky, trička, legínky dokonce plavky ještě s ramínkem a visačkou. Jsem naprosto spokojená. Na 5 kg jsem měla 74 kusů (kus mě vyšel na 25,66Kč využila jsem slevu 5% co nabízí) Takže vážně naprostá spokojenost. Je fakt, že jen Disney to nebylo, ale to jsem jako ani nečekala, když bylo napsáno asi 10 značek. Já měla Disney, Next, George, Adams Kids, Gap a Carters
100 kusů pro miminko cream chlapecké - opět spokojenost, chtěla jsem léto, kus vyšel 28,40Kč úžasný košile, kraťasy, tílka, trička....
Platila jsem 5594,-Kč, vše bylo prodáno do týdne. Celkových 244 kusů jsem prodala 19520,-Kč. Nezbyl mi nic, lis po vyprání, žehlení, zašití také na sebe vydělal a vydělal i mě.
ŽL jsem si již založila a doufám, že tato spolupráce s Kinder Bazarem není poslední.

kelinkanatalka
23. dub 2015

Já jsem měla napsané dvě značky Disney a Next. Musím,ale opravit svoji původní verzi,že II.jakost tam nebyla,ale i tak jsem koupila balík kterej měl být cream a z více než poloviny byla I.jakost. Za mě už nikdy,to si raději zajdu do sekáče jménem Genesis tam mají vše za 49.-kč a vím co kupuji.

andoneda
24. dub 2015

@kelinkanatalka To maj i oni obchod kde víš co kupuješ. Je na něj link na Kinder Bazaru. koukala jsem na tu jejich akci co jste kupovala 30 kusů za 990Kč a je tam uvedeno víc značek než Next a Disney:

30 nádherných značkových kousků pro Vašeho chlapečka!.
Oblečení je převážně značkové. Next, Gap, Disney, TU, H&M, C&A, George, Adams Kids, Mexx, F&F a podobné.

Okopírováno přímo z jejich stránky. Taky jsem o tomto balíčku uvažovala. Ale spíš mě zaráží proč jste jim to nereklamovala? Přece jako když mi příjde něco co jsem si neobjednala tak jim to hodim na hlavu děj se co děj. Ledaže by oblečení nebylo 2. jakost (což už jste přiznala) ani 1. jakosti jen to nebylo pouze Next a Disney, jak jste se domnívala. Nebo to zítra bude všechno jakosti 3 protože jste se opětovně špatně podívala? 😀 Ne nic proti, ale vážně je ta vaše recenze divná hlavně protože ji šíříte po celém netu. Nejste jen konkurence které odcházejí zákaznice za lepším? 😀 😵

kelinkanatalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andoneda
25. dub 2015

Tak to je síla tohle chování. Co jsem vám jako udělala že na mě jdete s vulgárním urážením? Pokud vím jsme v zemi, kde každý může říct svůj názor a nechápu vaši reakci. Co ale chápu naprosto přesně je, že takové jako vy, by neměli nakupovat tento druh zboží. Nenaletěla jste, jen jste si nepřečetla co kupujete a mezi námi to jste si jako fakt myslela že za tři pětky dostanete novej kus od Disney? 😀

maitei
28. dub 2015

............ no coment, nevím kde kdo vzal že jsem někoho máma...jen svých dětí co sem jistě nechodí, ale ráda bych viděla fotky toho balíčku co nebyl Disney - ten mě docela pobavil

vladifuk
7. čer 2015

@monavika Dobry den,ja uz cekam 14 dnu a obleceni nikde ☹ Snad dojde pristi tyden....
😖

andoneda
7. čer 2015

@vladifuk Ahoj 🙂 a je to pracovních nebo obyč? Já taky jednou objednala a čekala dlouho, pak mi vysvětlili, že na 1. jakost se čeká 14 pracovních dní protože jim chodí jen jednou týdně či co.

vladifuk
8. čer 2015

@andoneda Ahoj,ja prave myslela ze obyc a vcera mi pani psala,ze balik mi posle tenhle tyden,objednavala jsem 1.jakost 🙂 Az dorazi oblecky,dam vedet v jakem stavu prisly 🙂