• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kinderbazar, máte zkušenost?

14. července 2016 
@vladifuk No vidíš :slight_smile: 1. jakost jsem měla docela dobrý, na to že píšou že to je oblečení nemoderní a hodně nošený se žmolky a fleky tak to jde. Hlavně když se to vypere tak je to hned o něčem jiným :slight_smile:
8. čer 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladifuk Ahoj tak už balíček dorazil?
20. čer 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andoneda Ahoj,dorazil ale obleceni nic moc :frowning2: Docela zklamana...Hold priste objednam jinde :slight_smile:
21. čer 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladifuk No ona ta 1. jakost nic moc není no. Je to furt oblečení nošený... Můžu fotku poprosit? :slight_smile:
21. čer 2015 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přidám svou zkušenost. Objednala jsem oblečení pro holčičku vel. 3-12 měsíců 30ks, kvalita cream, celorok, nečekala jsem zázraky v podobě jen značkového oblečení, ale aby bylo v balíku 15 bodýček, z toho 8 stejných obyčejných bílých, mě fakt překvapilo a trochu rozladilo. Oblečení posílám zpět, doufám, že vrácení peněz nebude problém.
20. srp 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkabarca kolik jste platila? A jinak bylo oblečení ok, nebo flekaté a podobně? Kupovala jsem nedávno obyč bodýnka za 50/kus, jen tak pod šatičky. Myslím že super cena :slight_smile: Jsou hned zničená tak nechci kupovat moc drahý :slight_smile:
20. srp 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andoneda Platila jsem asi 300k za kilo.obleceni flekate nebylo sem tam chybel knoflicek... :unamused: hlavne jsem pocitala s disney a v balicku nebylo ani jedno :frowning2: Takze uz bych si tam nic nekoupila.A kde jste ty bodicka kupovala? oni z toho rychle vyrostou a nebo se hend znici,taky se mi nechtej kupovat moc drahe :slight_smile:
22. srp 2015 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladifuk Disney maj v tom druhym obchodě. Pre je to super cream balí jen s licenčním oblečením. Taky jsem se ptala. Disney do obyč balíků dávají, měla jsem asi 2 kusy, ale ne všechno. To jsem ani nečekala když jsem si přečetla, že tam má být i next, gap, george, adams... Zase tolik kusů na kilo bejt nemůže :slight_smile:
22. srp 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladifuk Kupovala jsem ty bodýnka od jedné maminy. Kolik těch knoflíků chybělo v kolika kusech? To jste měla tolik knoflíkovejch věcí? :astonished:
22. srp 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladifuk až teď jsem si přečetla že jste ta co měla tu jedničku a ne paní takdy s creamem :D Tak to jo. To knoflíky chyběj to je normální :slight_smile:
22. srp 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andoneda Tu sumu, kterou tady píšete, ten zázrak, že jste prodala v průměru každý kus za 80 Kč, to je pěkný nesmysl. Objednala jsem před časem schválně to samé co vy a do dnešního dne neprodala téměř nic, natož pak zázračně za týden jako vy, to je úplný nesmysl. Balíky obsahovaly hodně úplně obyčejných bodýček, triček, pár kousků bylo hezkých kalhot a vyteplených lacláčů, ale ani ty se nedají prodat za tolik, aby to dalo takovou sumu. A obyčejné body vám dnes nikdo nekoupí za více jak 20 - 25 Kč. Trh je naprosto přesycen oblečením malých velikostí, z mé zkušenosti se více prodávají větší velikosti, tzn. dětí, které už chodí do školy. Objednala jsem současně z Gugulandu, ale ne kojenecké, abych měla s čim porovnat a z vlastní zkušenosti můžu říct, že se prodává větší velikost oblečení mnohem lépe. Nesrovnatelně lépe.
22. lis 2015 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy Je to otázka balíku :slight_smile: každej je jinej atěžko jste měla ty samé kusy co jsem měla já. Navíc já když nemám poptávku na body tak je neberu :slight_smile: řeknu jim že body nechci a je to, nemám je. Ale musíte jim napsat a domluvit se :slight_smile: Jak prodáváte Vy nevím, já mám hodně kamarádek a zaběhlý obchod, takže mi berou lidi pomalu ještě než mi balík dojde :slight_smile: Každej má jinou potávku, někomu se líp prodávají miminkovské, jinému dětské, je to o lidech a poptávce. Takže bych neříkala, že lžu, pokud si naceníte oblečení na 20 prodáte za 20, pokud za 100 prodáte za 100. Je to jednoduché. Obchodu se věnuji denně, mám denně kamarádky s jejich kamarádkami doma a vždy mi vše vykoupí, málokdy se stane, že mi něco zbude :slight_smile: nesmíte vyhledávat maminy co chtěj vše zadáčo jako jsou na fb :D tam taky nic neprodam jen reptaj. chce to stálou klientelu co si k vám přijede + reklamu a občas něco hodit na net, ale ne se spolýhat na fb to se nedivím, že nic neprodáte, jsem členem například na bazárku pro maminky a miminka a tam chtěj jen zadarmo a nové s poštou gratis :D takovým blbkám nic nenabízím už. Vybudujte si u Vás ve městě na sídlišti klienty a jste za vodou :slight_smile:

Kalhoty a lacláče nedávám pod stovku, nové stojí okolo 300 a výš a na riflích není třeba ani vidět nošení takže za kilo každej koupí a je rád, vyteplené lacláče 250 s fleku prodám bych byla blázen dávat za 80 :D to se omlouvám, ale pokud jste je Vy neprodala za 80 pak děláte něco špatně.

Pro příště si řekněte co do balíčku chcete a co ne :slight_smile: vyhnete se tomu, že Vám dojdou body, co nepotřebujete :slight_smile: Líná huba holý neštěstí - jak se říká :slight_smile: Hodně štěstí do budoucna :slight_smile:
22. lis 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andoneda Jo, tak nějak jsem čekala, že odpovíte :slight_smile: Je mi to nějak jedno. Nejlepší je vlastní zkušenost a tu mám. A na FB neprodávám. A věta, že pokud si naceníte za 100, tak to za 100 prodáte...tak ta mě rozsekala :D Přeju příjemné a ničím nerušené "obchodování" :sunglasses:
22. lis 2015 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy Děkuji :slight_smile: vám také :slight_smile:
23. lis 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monavika Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak jste dopadla s kinderbazarem. S pozdravem Růžena
31. led 2016 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruzich Já objednávám pravidelně a jsem maximálně spokojená! Mám u nich už 9% slevu a nemůžu si vynachválit jak zboží, tak přístup!
31. led 2016 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andoneda ok dobře Děkuji krásný večer přeji
31. led 2016 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedoporučuji přišlo nám staré škaredé prádlo které vůbec neodpovídalo tomu co psali na internetu a objednávka byla vyřízena po měsíci!!!!!!
Už nikdy !!!!
11. dub 2016 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laena nene! jak to? co ste měla objednaný?
11. dub 2016 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,já mám jen ty nejlepší zkušenosti.Narodilo se nám miminko o dost dřív ,tak jsme rychle hledali ty nejmenší velikosti co se vyrábějí.Objednala jsem a za dva dny jsem měla .Objednávala jsem další včera a dnes už dorazilo.Vše v pořádku a vše opravdu krásné a jako nové.Za nás můžu jen doporučit-spokojená babička :wink:
24. čer 2016 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. črc 2016 ve 22:37 • dasa310
@dasa310 koli za 385? to asi nebyl kinderbazar, maji kilo za 339. A i kdyby cream neni obrázek ale oblečení bez vad, fotky jsou ilustrační, tím se netají :D s jejich obratem zboží se nedvim. sama 10 kg fotim a dávám na net nelý víkend a co teprve oni? Když se nelíbí vradte a je to :D
14. črc 2016 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek