Kočárek doma před porodem

lucaaaaaaqa
21. srp 2017

Názor na kocarek doma? Jsem v 8 měsíci co myslíte mám ho u mamky dole v patře tak si myslím ze už je jedno jestli si ho vezmu nahoru nebo ne ? Dekuju

gnozka
21. srp 2017

My nemeli . Byl u rodicu nez jsem se vrátila z porodnice .

listopadka1
21. srp 2017

ja kocarek kupovala uplne nejdriv, meli jsme ho doma uz nekdy od 5. mesice. to jsou povery, je uplne jedno, kde ho mas. ted cekam druhy, kocarek mam po prvni a ptece ho nebudu z baraku vyhazovat kvuli povere 😀

j.a.n.i
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa No, jelikož je to pověra, tak je to fakt jedno.

mamca2013
21. srp 2017

My kocrek kupovali az kdyz jsem si malou dovezla domu,mela jsem docela kriticke tehotenstvi a poradne jsme nevedeli na cem jsme.Nakonec jsem malou porodila ve 34 tydnu a mesic a pul stravila v inkubatoru. Kdybych na tom nebyla spatne tak si kocarek koupim jako prvni prece jen je to ta nejvetsi polozka 🙂

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

Dobře moc vám všem dekuju pravé ze je to pověra tak doufám ze to bude v pohodě :p

terezia10
21. srp 2017

je to jen pověra to by jsem jsi nemohla koupit ani obleček zařídit pokojík nic :D my ho budeme kupovat v září a budu ho mít ve sklepě . Mě přijde jako blbost aby ho manžel vyzvedával u rodičů když ho mužeme mít v pohodě doma 🙂

smudlinka24
21. srp 2017

Nedavat domu, do ted toho lituju☹

j.a.n.i
21. srp 2017

@smudlinka24 Jiste, ono by vsechno dopadlo jinak, kdyby tam nebyl.

smudlinka24
21. srp 2017

@j.a.n.i
Je to mozne. Vyjadrila jsem svuj nazor, ty take a u toho bych zustala.

ivuse20
21. srp 2017

My ho měli doma docela dlouho.

lucaaaaaaqa
autor
21. srp 2017

@ivuse20 tak ho asi o to patro vytahnu nahoru :D

ivuse20
21. srp 2017

Když se rodina přítele dozvěděla, že ho už máme a že ho máme doma tak se z toho málem zbláznili a že jim ho máme dovést že kočárek doma mít nemáme. 😀 ale my jsme si to nejhorší vytrpěli už na začátku těhu takže jsme na něj pak chodili koukat 😀

makky1310
21. srp 2017

@lucaaaaaaqa ja mela kocarek doma cca od 6 mesice. Pritelovi rodice rikali ze si ho vezmou domu, tak to jsem se musela smat. Jako ze kdyz ho budu mit doma tak se urcite neco stane??? Mozna ze kdybych o nej zakopla.😀 prekvapuje me kolik lidi je dneska jeste povercivych, to nemyslim vubec ve zlym😉 jak uz tu nekdo psal, to by sis nemohla ani koupit obleceni, zaridit pokojicek atd.... kocarek je v tom nevinne😉 a pokud ho nekdo doma mel a miminka se nedockal tak to me moc mrzi ☹

plksv
22. srp 2017

A když se pak čeká druhé, třetí po sobě, to už nikdo neřeší. 🙂. Tyhle pověry nesnáším!

lucaaaaaaqa
autor
22. srp 2017

@makky1310 no moje Mamka je úplně hotova z Toho ze si ho sem chci vzít postylku mi nedala vůbec má ji doma a Prej mi ji sem dá až budu v porodnici no prošel Mamka 😁😁😁

makky1310
22. srp 2017

@lucaaaaaaqa takze mamka spis potrebuje uklidnit, nez ty😀 to spis ublizuje stres z toho ze se s nekym dohadujes nez postylka doma😉 ja bych to nechala u mamy, at ma klid😝

lucaaaaaaqa
autor
22. srp 2017

@makky1310 asi Jo :D no mamky no

makky1310
22. srp 2017

@lucaaaaaaqa jojo, chapu😉😀

nafuka
22. srp 2017

jsou to pověry, kočár v baráku zdraví děťátka neovlivní🙂

lucaaaaaaqa
autor
22. srp 2017

@nafuka už ho tu mám :p