Kočárek. Jaký je důvod prodeje?

sven
5. bře 2009

Ahoj, v inzerátech vídám často prodeje skoro nových kočárků (používaných jen pár měsíců třeba hluboká korbička, sporťák nepoužívaný), v záruce. Zajímalo by mě, proč děvčata prodáváte kočárek tak brzo a kupuje nový. Předpokládám, že výběr kočárku každá pečlivě zvážila a vybrala si pro sebe ten nejlepší. Můžete mi napsat, proč jste se rozhodly pro prodej? Co Vám konkrétně na kterém typu a značce kočárku v praktickém používání vadilo natolik, že ho prodáváte tak brzy? Díky

aponchie
6. bře 2009

ja mam modrobilej kocarek ,ale ja osobne bych krasnej modrej klidne mela na holcicku,..taky sem mela cervenej na prvni je to takove celkem bezne,ale ted sem chtela neco co neni cerne hlavne a ma to max dve barvy elegantni co ladi ke vsemu a hura dneska sem sehnala madeiru klasickou bilou zavinovacku ta se do inglesiny hodi jak nic tak budu poprve skrobit krajku 😀 😀

caira
6. bře 2009

holky jeste pridam svoje, sice jsme neprodali,ale kdybych vybirala znova tak uz nepujdu do kombinace :

mame quinny buzz... milovala jsem ho uz nez jsem byla tehotna a bylo to "ten pravy" ale pak v praxi po par tydnech - 2 x jsem pichla behem prvnich 8 tydnu ( pry nekvalitni duse nebo pneumatika, ale na to se nevztahovala zaruka, takze jsem si musela na vlastni naklady objednat nove- cekaci doba nastesti jen 1 tyden)

- dale - v 10ti mesicich jsem zjistila, ze se mi do sportaku mala proste nevejde v kombineze a jeste s fusakem, ze jsou ksiry kratne a celkove ten sportak nejaky tesny ( na to, ze pisou, ze az treba do 4 let veku- tak to urcite 😖 ) takze opet k prodejci.. pry lonsky model, ze vyrobce to vi a ze dodava prodlouzeni na ksiry a nahradni potah - vetsi - na sportak - objednano pred vanoci - do ted neobdrzeno - volam tam co 14 dni, pry nedostatkove zbozi, ceka ses na dodani od vyrobce. Nastesti jsme koupili davno golfky na letani do cr, potrebovala jsem neco kompaktniho takze mame to, ale umite si predstavit, ze bych jiny kocar nemela? Od prosince bych nebyla schopna kocar pouzivat a na reklamaci to pry neni, kdyz mi chteji dodat ty dily..no des bes, vztekla jsem jen na to myslim 😒 Ale prodat ho nechci / nesmim = dar od tchanovcu a ti by se podle manzela strasne urazili, ze si ho nenechame i na dalsi dite 😠

aponchie
6. bře 2009

hehe tak to je snad vase vec jestli ho prodate nebo to ,ze jste ho dostali vas zavazuje?nastesti sme nikdy nic nedostali od nikoho jinak by me asi kleplo nemoc si dovolit neco prodat abych nahodou neurazila nekoho 😅

lennis
6. bře 2009

Pavly, Nomada jsem taky měla a max spokojenost, lehčí a ovladatelnější kočár jedním prstem jsem v ruce neměla 🙂

caira
8. bře 2009

apo: no ja si taky myslela, ze je to dar, takze si s nim muzeme nalozit podle sveho, ale manza me vyvedl z omylu, ze pry tchanovci si mysleli, ze ho kupuji abysme ho pouzivali i na dalsi dite.. No ja jim to nebudu brat..proste si pak koupim novy kocar a at si tenhle treba daji na pudu 😀 - na dalsi si asi koupim jane nebo phil&teds..

bubla87
15. čer 2011

Ahoj, já se zrovna snažím prodat kočárek používaný 6 měsíců, hodně cestujemedělám dálkově školu a malou si beru s sebou takže teď když malá sedí je pro mě lepší golfáč, jednou rukou ho složím, strčím do auta je to. Právě si myslím, že ho nemůžu prodat, jelikož si všichni myslí, že je špatný☹