• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Koho pozvat na vítání občánků?

27. května 2011 
Holky jak to chodí? zvou se rodinní příslušníci? Aby to tam pak nebylo jako u " Hujerů" :grinning:
15. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pozvali oboje rodiče :dizzy_face: myslím, že s tím, že se pozvou prarodiče se počíta :dizzy_face:
15. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
My zvali jen rodiče...bylo by nás jak psů,kdyby měli jít všichni :slight_smile:
15. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2011 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme šli jen sami, ani mě nenapadlo někoho zvát :grinning: a teda u nás by ani bohužel nikdo stejně nemohl :unamused:
15. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
S náma byl jenom děda. Spíš bych oslavila s rodinnými příslušníky narozeniny než vítání občánků :slight_smile:)
15. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zvali naše rodiče, myslím si, že k vítání občánků patří rodiče a prarodiče miminka :wink: samozřejmě záleží na každém...jde i o to, v jakých prostorech se vítání koná....my to měli v síni, kam se moc lidí nevešlo, navíc rodinní příslušníci stáli u zdi, přišlo mi to dost trapné :angry:
15. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme řekli rodičům a sourozencům s dětma :wink:
15. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nezvali nikoho, moji rodiče jsou pořád ještě prací povinní a manželovo rodiče se pozvali sami, prostě přišli na kukačku......asi záleží i na prostorách, kde se vítání koná, u nás to není žádný velký plac, sedí většinou jen rodiče s dětmi a další návštěvníci stojí vzadu
15. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše městská část (Brno sever) k mému velkému údivu vítání občánků zrušila - takže v naší části se děti do života nevítají......... Někde se šetřit musí, že:frowning2:((((((((
15. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se také bála, že budeme jak Hujerovi, ale naši rodiče o to stáli, tak jsme šli nakonec v 8 /ještě s manželovou sestrou/ a nakonec i jako rodina na oběd. V podobném složení tam byla většina, takže pokud máš chuť, vem sebou koho chceš.
15. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme byli jak Hujerovi, ještě jsme se tomu smáli, ale bylo to asi tím, že tam nikdo jiný nikoho neměl, jen my :slight_smile: byli tam moji rodiče+ brácha ( ten nám to celý fotil), tchýně a švagrová.
15. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se někoho zve??? :astonished: :astonished: :slight_smile: :slight_smile: To jsou mi novinky...My byli jen sami s manželem...A ani nikdo z ostatních rodičů s miminkama neměl s sebou babičky a dědečky... :sweat_smile: :sweat_smile: Vítání občánků na radnici přece nejsou křtiny...
15. kvě 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak u nás si vítání rodiče nenechali ujít:wink: a přišli i sourozenci a teta s prckama:grinning:Dtakže jako u hujerů:grinning:D mně zase přijde, že když se nedělají křtiny a tohle je "vítání občánků do města", tak ať si přijde, kdo chce:wink: v našem sále mohli všichni sedět a na koho se nedostalo, tak stál..pozvi, koho chceš
16. kvě 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si taky myslela, že jdou jen rodiče miminka a tak mě šokovalo, když obě babičky řekly rovnou bez pozvání, že jdou, až jsme se kvůli tomu s manžou pohádali, právě jsem nechtěla být velká delegace. Nakonec tchýni z práce nepustili, tak šla jen moje mamka a to se dalo. :wink:
16. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem ze je to pouze pro rodice miminka :sweat_smile:. byli jsme jen my s manzelem a i ostatni miminka tam meli pouze rodice :slight_smile:. jen jedna slecna mela misto partnera maminku (-babicku), protoze tatinka nemeli :frowning2:. ale nikdo tam nemel babicky nebo jine pribuzenstvo :wink:. ani by tam na to nebylo misto kdyby si kazdej sebou vzal i babicky a dedecky ... :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli jen s manželem, můj tatínek fotil :wink:
16. kvě 2011 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly samy s manželem chtěly chtěly jsme aby to byla chvilka jen pro nás rodiče a hodně tak byly jen samy rodiče a jen někteří ěmly pak hodně lidí a každý na ně koukla
16. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je vítání v obřadní síni na radnici a zvali jsme oboje prarodiče, u nás je to tak zvykem. :wink:
17. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli dvoje vítání. První bylo v místě mého bydliště a konalo se na místním zámku. Byla tam moje mamka s přítelem a sestra. Druhé vítání bylo v místě bydliště manžela, to se konalo na obecním úřadě v obřadce a tam šli zase jen manželovi rodiče a teta, která bydlí dva domy od nás. Vzhledem k tomu, že obě babičky slouží turnus - denní, noční - tak se nepodařilo, aby byly na obou vítáních. Nakonec to ale vyšlo parádně a vítání si užili obě strany.
17. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je neprosto normální že chodí i široké příbutenstvo.Vždycky se vítá tak 6 prcků najednou.Ty sedí s maminkama a tatínkama v předu.A za námi bylo asi 40 volných židlí pro babičky dědečky tetičky, setsřenice atd. Tady je naprosto normální mít sebou tak 8 ledí.Spíš tu koukaj blbě když tu sebou nikoho nevemete(jako že jste to nepojali dostatečně vážně a oslavně) :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží, koho chcete. Nás bylo celkem asi 10 včetně našich dvou dětí :grinning:
27. kvě 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek