Kolik platíte za hlídání na černo?

ridarida
22. zář 2012

Kolik platíte za hlídání na černo? Takové té paní nebo slečně co k vám příjde domů na pár hodin, nebo vy dítko k někomu na pár hodin vezete domů?

kammka
22. zář 2012

sousedce dám krabku vajec a ještě by je po mně házela zpátky... a kamarádce čas od času kachnu nebo jí můj muž pomůže se dřevem na zimu..ale tohle jsi asi nepotřebovala ☹

mitote
22. zář 2012

ja jsem hlidavala a rodiny platily ruzne, cena se pohybovala kolem 80-100Kc na hodinu. Urcite to vyjde rodiny levneji, nez kdyz si plati agentury, ktere k nim posilaji slecny na hlidani. Zalezi take odkud jste. Jina cena bude na vesnici a jina ve meste. Jinak jsem vzdy hlidala v bydlisti rodiny, bud jsem s detma byla doma, nebo jednu holcicku jsem vyzvedavala ze skolky, pak hriste, pak domu... vsechno je jen na domluve se slecnama. Idealne vybirejte mezi slecnama co studuji nejake humanitni obory - pedagogika jakakoliv, psychologie, atd... a vybirejte mezi tema zkusenejsima, co uz hlidaly nekolik deti.

dagina
23. zář 2012

k nám paní chodily, předala jsem kočár s miminkem, takže si myslím, že hlídání pohoda. Finančně tak na poměry v našem kraji/městě - 60kč hod. Není to moc, ale někde ve fabrice - pokud by vůbec brigádu našly by se nadřely... . Manžel byl proti, kdyby něco, tak paní nemá žádnou zodpovědnost....
Jinak paní jsem měla vždycky nějakou známou, nebo známá mé známé...., cízí ženské bych hlídat nedala.
Pokud může vypomoct někdo z rodiny, je to určitě lepší.

lendy1
23. zář 2012

Já jsem potřebovala hlídání 5-letého kluka na několik týdnů. Vše jsem si zařídila přez www.domelie a pak jsem se na ceně domlouvala individuálně. Jelikož to bylo hlídání na déle než jen 2,3 hod., tak jsme si domlouvali spíš cenu za celý den. A vycházelo to cca kolem 60,-Kč + oběd 🙂