Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

jankol
30. srp 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@esternejed ok kdyby jsi chtěla ještě s něčím poradit a nebo chtěla názor na konkrétní výrobek písni sice nemám vyzkoušené úplně všechno :D ale je toho dost 😉

larascont
30. srp 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@jankol tak to jsme dvě a vidím že je to všude stejné :( nikdo nic a pak je vše špatně .... no asi zvolím nějaké zážitky a bude podle toho co koho baví nebo formou obálek

berenika39
30. srp 2019

@larascont Určitě jste dvě? 🙂

esternejed
3. zář 2019

@jankol teď asi pobavím zjistila jsem že mám doma od nich BB krém :D dostala jsem ho od někoho jako dárek 🙂 a je fajn takže snad bude spokojená i mamka 😉

markii88
7. zář 2019

@berenika39 taky si myslim ze nas bude vice ze to bude asi vsude stejne jen deti si reknou co chteji jen potom aby si clovek poridil tiskarnu na penize :D :D :D

jankol
9. zář 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@esternejed no vidíš tak to je super tak už máš i vlastní zkušenost 😉

esternejed
11. zář 2019

@jankol jj ani nevím od koho jsem to dostala jako dárek protože já jsem si to určitě nekoupila co jsem pochopila v obchodě se to koupit nedá a já jsem přes net nic neobjednávala takže nějaká dobrá duše do mě investovala :D ale jsem spokojená

markii88
18. zář 2019

@esternejed asi to byl nejaky dobry clovek ktery te ma rad 😉

blankamok
20. zář 2019

@jankol ted jsem o teto firme cetla v jine diskusi a holky ji tam taky hodne chvali 😉 mate vyzkousene neco na vycisteni pleti pred nanesenim kremu pripadne make-upu?

jankol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
esternejed
30. zář 2019

@markii88 asi jo teď jsem si objednávala sama čistící gel a korektor tak zkouším zatím taky fajn

jankol
7. říj 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@blankamok omlouvám se nedošlo mi že odkaz asi není moc dobrý nápad :( takže posílám jen takto používám čistící pěnovou emulzi z řady ZZ sensitive a pak už nepotřebuji žádný krém před ani po odlíčení

larascont
12. říj 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@blankamok taky používám tuto emulzi ale zkoušela jsem i regenerační čistící mléko z řady LL regeneration nevím jestli to píšu dobře ale snad jo a taky nebylo špatné 😉

markii88
23. říj 2019

@jankol taky pouzivam cistici penovou emulzi, je takova lehci na plet - mam ji radeji nez klasicke cistici mleko, prijde mi ze je jemnejsi a ja mam celkem citlivou plet nez jsem na to ale prisla zkousela jsem i mleko ale nesedlo mi tak jako ta penova emulze 😉

blankamok
28. říj 2019

@jankol jo koukala jsem ze ten odkaz je problem taky mi to nedoslo ze by s tim mohl byt problem tak snad to bude v pohode. na tu emulzi mrknu i na to mleko a uvidim 😉

gabrolo
30. říj 2019

holky a ted dotaz porad koukam rozebirate kremy, cistici gely a tak ale co dekorativni kosmetika? moc toho teda nepouzivam ale bez rasenky nevylezu ven ale potrebuju vodeodolnou protoze kdyz fouka vitr tak mi slzi oci ale nejakou lehci nebo nevim jak to napsat ale mam problem s tim ze po vetsine rasenek me svedi oci tak si je tru a ona se pak droli :( mate nejaky tip na dobrou rasenku

markii88
31. říj 2019

@gabrolo koukala jsem ze pouzivas take kosmetiku od Annemarie Borlind jejich rasenku jsi nezkousela? Doporucila mi ji jednou kamaradka neni tedy nikde psano ze by byla primo vodeodolna ale dlouhotrvajici a zatim se mi nestalo ze by se mi rozmazavala. Je take fajn ze je vhodna i pro oci s kontaktnimi cockami takze by te nemely ani svedit oci. Kdyz tak zkus mrknout 😉

telicka
4. lis 2019

@markii88 vidím že jsi spokojená tak jsi asi taky vyzkouším. už na ni delší dobu koukám ale raději si koupím něco když mám od někoho osobní zkušenost víš jak to je prodejce nebo výrobce vychválí všechno a pak jsi zklamaná. i když už mám taky něco od Annemarie Borlind ale vím že dříve jsem používala jiné výrobky nesedly mi všechny výrobky od jednoho výrobce.

yan01
20. lis 2019

Juva vidím že s těma ruka tady trpí i ženy i můži to je teda špatné taky vůbec nevím co dělat já taky mám v práci furt ruce ve vodě a v saponátech takže taky moc špatné.

gabrolo
21. lis 2019

Začíná nám zima a bude nám mrznou chci koupit kamarádce pro děti ten krém do mrazu už je totiž čas jelikož jezdí na hory lyžovat tak se to hodí taky si ho koupíme s přítelem.
Víte že holky mají být teď vánoce na sněhu po velké době už se moc těším.

telicka
21. lis 2019

Taky chci vyzkoušet nějaký ten krém do mrazu jelikož my celou zimu jsme na horách,už se taky těším na prázdniny až si to užijí na lyžích už ,aby to bylo.

blankamok
22. lis 2019

jj zacina nam zima takze ted toho budeme potrebovat hodne jak pro deti tak i pro dospele ,jelikoz zima zhorsuje pokozku na obliceji tak si myslim ze je to super darek k vanocum.

gabrolo
25. lis 2019

Tak vidím my tady všichni píšeme jak přijde zima a máme tady jak na jaře venku nám kvetou jahody pučí nám kočičky to je šílené jak se nám mění ta vegetace .Ale vánoce by to byli krásné kdyby bylo bílo ....

esternejed
25. lis 2019

JJ, je to šílené jak ta naše příroda s námi tančí....jednou tropické horka potom doba ledová atd,je to tak jedině počasí na nemocné děti a dospělé a staré lidi.

esternejed
19. pro 2019

@esternejed
ted si myslim ze ani prosinec nemame venku je fajn ,ale uz by mohlo zacit mrznout aby všechno zmrzlo a zacala ta klasická zima ....cervene licka Atd.

markii88
23. pro 2019

no na Vánoce budeme mít teplo nikdy tak teplo nebylo takže holky vymrznout tak na hory nic jiného nám nezbývá je to opravdu šílené.

blankamok
23. pro 2019

potřebují taky ,aby nám začalo nějaké to počasíčko co se říká zima nakoupila jsem si krémy na zimu vodoodolné řasenky a zima nikde 😝

esternejed
27. pro 2019

@blankamok neboj to všechno přijde všechno použijeme potom budeme zase nadávat ,aby ta zima skončila .

telicka
28. pro 2019

jj začíná nám mrznout já jsem si teď objednala lesk na rty make-up tak se těším až si to pěkně napatlám na hubičku doufám že mi to sedne na ten můj obličej.

telicka
28. pro 2019

@markii88 taky používáte přírodní kosmetiku máte zkušenosti leskem na rty a make-up o tento kosmetiky?já jsem si teď po prvé jinak jsem používala krémy a mléka tohle po prvé tak uvidíme jestli mi to bude dělat dobře jak krémy opravdu nic jiného nepoužívám .