Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

briketa
11. bře 2008

Ahoj, znie to ako alergicka reakcia. Uz si na to navrch nic nepatlaj, daj si studeny obklad a zober pilulku antihistaminu (napr. Zyrtec)

aponchie
11. bře 2008

zyrtec mam doma kapky a nevim kolik..proc se to udelalo kdyz je to jen vosk??

laola
11. bře 2008

Kurec, Apon, to si necháš dělat??? Bych jí tam asi zkolabovala 😉 😀 Jak mě škube někdo jinej než jsem já sama, tak umírám... 😉 😀

Lendy, s Dermablendem jsem celkem spokojená 😉

makelka
11. bře 2008

Holky máte některá zkušenosti s Wichy??? Já jsem teď dostala make-up a je výbornej, lepší jsem ještě neměla, tak mě zajímalo jestli taky někdo pužíváte jejich kosmetiku 😉

elis..
12. bře 2008

Makelko,kryje ten make-up dobře?Neucpává póry?Já jsem používala kosmetiku od Vichi,je příjemná ale moc mi nepomáhala,ale zase naopka mamině vyhovuje moc, je to asi idnividuální, a za zkoušku nic nedáš( teda kromě trošku víc penízků) 😉

elis..
12. bře 2008

Marcetko je to neutrogena visibly clear 2 v 1, maska a micí emulze a je to fakt super, obsahuje to kaolin a ten je na pleť nejlepší z nejlepších..Já si jí dávám jako masku a ráno nemám vůbec mastnej obličej ani žádný pupínky navíc..No dneska letím pro další přípravky, fakt to doporučuju!

pacna
12. bře 2008

elis a mas len to od neutrogeny? ja teraz mam kozmetiku ab young a musim zaklopat celkom fajn ale ked ju miniem chcem niečo ine. 🙂

aponchie
12. bře 2008

ja jdu dneska na masaz a na kosmetiku jsem zvedava co ze me bude 😀 prej ma kosmetiku Germaine de C...jaka je???nebudu olezla zase?vecer sem si dala Zodac tabletu radsi pac ten Zyrtec uz mam dlouho a pomohl uz je to dobre ,ale fakt sem necekala takovou rekaci sakris 😖

elis..
12. bře 2008

Ne ne,já mám ještě od La Roche a ještě jsem si objednala kosmetiku od mako(je to kosmetika kterou dělají kosmetičky,jsou tam super masky na zatahování pórů aj.) a fakt jednou týdne to stačí,dala jsem asi za 10 výrobků 1200,ale u kosmetičky nechám mnohem víc a tohle fakt vydží!No a dneska letím ještě pro pleťovou vodu od tý Neutrogeny,chi chi..Taky mi na to dost pomáhá solárko..ještě nějakej super make-up a je to:D

aponchie
12. bře 2008

jsem spokojena a nadsena konecne nekdo schopnej co mi udelal oboci dle mejch predstav..pouzivala kosmetiku for life and madaga a je bajecna objednam nejake vzorky a zkusim to .rikala at du prej reklamovat tu predeslou ale jak??

pacna
12. bře 2008

ja som si dnes doniesla vzorku od La Roche make up tak som zvedava ako sadne.

lendy1
12. bře 2008

Tak já jsem to prostě nevydržela a už mám objednaný dva šneky 😀 - krém Elicina - jak to tak pročítám, tak to bude nejspíš malý zázrak a za cenu 20dolarů i s poštovným je to skoro zadarmo 😵

elis, Dermablend je dost krycí make-up, trošku i vysušuje. Ale lépe kryje Dermacol Cover (cena cca 60,-Kč). Já momentálně míchám ty dva dohromady a jelikož si dávám pod make-up bázi, stačí toho make-upu maličko, jelikož na té bázy se krásně roztírá a vypadá to dobře. To zatahování póru se tu už řešilo-není to moc vhodné. Já mám Pore Genious od H.R. na stahování pórů a efekt tam nějaký je, ale používám to opravdu jen občas. A solárko moc nepomůže, spíš ti tu kůžu vysuší a v kombinaci s kosmetikou na problematickou pleť se ti pak může stát, že budeš mít totálně dehydrovanou a citlivou pleť. Je lepší si pořídit jen několik kvalitních přípravků, než mít doma arzenál pleťové kosmetiky od různých značek 😉
Být tebou, zkusím používat třeba měsíc řadu Normaderm od Vichy nebo ten LRP, Biodermu, Eucerin a pak bych to řešila dál, ale tím, že budeš kombinovat několik druhů kosmetiky si moc nepomůžeš. Spíš je lepší používat jednu značku a více produktů-tím se samo násobí i účinek. Chce to taky hooodně pít obyč.vodu + třeba kopřivový čaj 2x denně, zobat Biosil (60,-Kč), selen, zinek. A pokud by nic nezabralo, zkus ty šneky-holky s akné si to moc pochvalovaly, ale nemůžeš očekávat zázraky hned druhý den, ale tak po 3-4 týdnech.

makelka, od Vichy mám Aqualia Thermal - je to hydratační sérum a je super-stačí trošku, hned se vsákne...dřív jsem měla Thermal Fix1, zkoušela jsem řadu Normaderm-pro mě to není-moc mě to vysušuje, stahuje...pak jsem měla oční gel-ten byl taky úžasný na unavené oči a kruhy pod očima.

noangel, no zní to zajímavě ten Strivectin - zajímalo by mě, co to obsahuje....

marcet
12. bře 2008

elis:díky 😉

elis..
12. bře 2008

Aponchie prosímte já tu kosmetiku for life cháním už hrozně moc dlouho a nemůžu jí s 😲 ehnat.Scháním kaolinovou masku, ta je fakt super na obličej, nevíš kde to přesně objednává?

Lendy1: šneky? 😲 Vichi jsem už měla a měla jsem po něm vyrážku,takže to bylo spíš horší, ty vitamíny už dlabu,tak uvidíme za pár dní..,ale děkuji moc za rady,určo to vyzkouším, jak jsi mi poradila.

marcet není vůbec za co🙂

aponchie
12. bře 2008

elis:presne tu jsem mela dnes na pleti a konecne jsem ve 28letech nasla kosmeticku co mi urcila presne jakou plet mam a co potrebuju dokonc emi sama rikala kdyz sem se ptala na to brouseni pleti kvuli porum a tak rikala ze je to stejne marne a ze je to dano geneticky tvoje plet moje mamka ma to same.rikala ze muses delat co chces ale driv nebo pozdeji to musis delat znova to brouseni a ty pory se ti stejne nikdy nestahnou tak jak chces.spis mi radila poradne cistit (mleko,tonikum a pak krem poradila mi ,ze strhavanim tech stroupku si zadelavam a uz i mam flicky pigmentove a to uz nejde stim nic udelat.udelala mi suprovou masaz obliceje a dekoltu peeling odliceni cisteni,krem,oboci vse za 275kc 😉 parada co?a touhle kosmetikou ona to pouziva a primo si objednava ale z kama jsi?jinak maji internetove stranky poslu ti je ..ta maska je uzasna!

lendy1
12. bře 2008

šneci 😀 = http://www.elicina.cz/index.html
tady je jedna z diskuzí o tomto krému:
http://www.omlazeni.cz/krem-elicina-17-785-0.html

kaolinou masku můžeš zkusit tuto:
http://www.lekarna.cz/queen-helene-pletova-mask... - už jsem tu o ní psala 😉 ...mám ji doma a obsahuje právě kaolin a zinek, což je o.k. a stojí pár korun. Jen je k sehnání jen na netu...

laola
12. bře 2008

Lendy, pak dej vědět jaký je ten šnečí krém 😉

laola
12. bře 2008

sakra, já jsem si tu diskuzi neměla číst... 🤐 😀 😀

lendy1
12. bře 2008

laola 😀 😀

pacna
12. bře 2008

oplati sa kozmetika viac na nete alebo z lekarne. 🙂

aponchie
12. bře 2008

ja mam tu kaolinovou masku zdarma v sade na aknozni plet 😉

elis..
12. bře 2008

Fůůůůůůůůůůůj, to teda v žádným případě, jestli je to chudáčků šnečků,to budu mít radši pupeny 😅

elis..
12. bře 2008

tu masku už jsem našla,jupí,takže jsem si jí i objednala🙂 Teď budu přemýšlet o těch šnekách... ☹

elis..
12. bře 2008

Pacna, já osobně nakupuji radši na netu,je to pohodlnější, v klídku si rozmyslíš a vybereš co koupíš a ještě ti to přivezou až domů..Nevímjak je to s těma cenama,mě připadá že je to na netu levnější(i když teda platíš poštovné a balné a s tím to vyjde pak asi nastejno)ale je to příjemnější-neýhoda je jen to, že to nemáš hned 😉

lendy1
12. bře 2008

já nakupuji v lékárně-mám jednu svoji oblíbenou a tam mi poradí, dají vzorečky, občas nějaký bonus za větší nákup 😵 a už mě tam znají, takže když mají něco nevého, hned mě na to upozorní-je to takové milé. Jsem spkojená, ale když něco sháním na netu, co bežně v lékárně neseženu, tak k tomu přihodím i něco co běžně kupuji v lékárně-alespoň mě pak netíží velké poštovné 😒 . A z lékárny.cz na netu jsem měla na dobírku druhý den věci doma 😉

Jinak u nás jsou ceny v lékárnách u kosmetiky rozdílné i o 50,-Kč 😲

elis, já jsem si taky říkala: fůj šneci - je nesnáším 😝 , ale jak jsem tak sbírala info o tom krému, nějak mi přestávají vadit 😀

aponchie
12. bře 2008

elis..maska ze sneku????jako ze je zabijou a udelaji z nich masku?

laola
12. bře 2008

Tak a já mám taky dva 😉 Sice za větší peníz, ale snad mě to nezruinuje 😉 😀 😀

Elis, není to z nich... Je to z toho jejich slizu 😉 😀 😀 jestli tě to teda uklidní 😉 😀

elis..
12. bře 2008

Lendy1 já jsem se právě bála že je zabíjejí, mě jich bylo líto,ale ted jsem četla,že nedochází k jejich usmrcení,což je fakt slvělý,asi si ty šneky koupim,fakt mě to moc láká,ale zároveň i děsí!Ale jestli s tím má někdo zkušenosti a fakt to pomáhá,tak to beru!

aponchie
12. bře 2008

jezisi jeste ,ze tak 😀