Kostým na haloween, co vyrobit?

luka_lu
24. říj 2015

Maminky,syn má mít do školky kostým na "haloweenské dopoledne",nenapadá Vás co vyrobit?Vůbec nemám představu☹ Děkuji za tipy🙂

krystalka
24. říj 2015

Udělala bych z něj čaroděje - syn byl loni takhle ve škole - měl manželovo velké tmavé tričko, na něj babička našila žluté hvězdičky a měsíc (na Halloween by se asi spíš možná hodily pavouci a pavučiny 🙂, šly by i namalovat bílou nebo stříbrnou fixou na textil ), čarodějnický klobouk mají skoro v každém papírnictví....a k tomu do ruky třeba plyšovou černou kočku, jestli nějakou doma nemá...nebo pavouka, mívají v hračkářství....a nebo třeba za dýni - oranžové tričko - domalovat černou fixou na textil a v papírnictví mívají takové ty masky na obličej ve tvaru dýně...nebo tak něco....

lrg
24. říj 2015

Já jsem teda naprostý nekreativec, takže jsem koupila přes sbazar jednoduchý kostým dýně za 150,- Kč.

luka_lu
autor
24. říj 2015

@krystalka Děkuji za inspiraci,nad tou dýní jsem přemýšlela,když já vlastně pořádně nevím co se to saví,tak v tom tápu☹

krystalka
25. říj 2015

@luka_lu - tady o tom něco je https://cs.wikipedia.org/wiki/Halloween - my to tedy nijak zvlášť taky neslavíme, jen si uděláme ty dýně 🙂

diniki
25. říj 2015

Z domácích zásob se dá na staré prostěradlo nakreslit obrovská dýně z obou stran. Zelený čepeček, zelené kalhoty a je hotovo 🙂

veruska007
26. říj 2015

Já to kdysi pojala netradičně, syn šel za "dušičku". On je taková křehule a mně se to líbilo, že je to takové neamerické. Měl mou bílou noční košili a na hlavě namotaný řetěz na vánoční stromeček. Vypadlo to super 🙂. Sice nezapadl mezi ty čaroděje a dýně, ale jinak super.

luka_lu
autor
26. říj 2015

@krystalka Taky neslavíme,ale když to musí být🙂

luka_lu
autor
26. říj 2015

@veruska007 Děkuji za inspiraci,to je náhodou hezký nápad,mě se to jako svátek moc nelíbí,ale co už 😉

lrg
26. říj 2015

A mně by se to náhodou líbilo, kdyby se to slavilo v plné parádě jako ve státech, mám ráda všechno strašidelné 🙂

petraqu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz