Kteří herci vás nejvíc berou?

nikahavel
24. led 2019

Pojďme si nějak odlehčit každodenní kolotoč a pofantazírujme si, kdo je podle nás nejšikovnější chlap. ( Mimo samozřejmě naše neodolatelné manžely a partnery 😂😂😂). Taky by mě zajímalo jestli se vám za poslední roky nějak změnily vaše priority a třebas výrazně se líbili jiné typy než dnes. Myslíte si, že vás přitahují podobné typy právě s vaším protějškem?

odula
24. led 2019

Tendlecten 😀

datela
24. led 2019

Keanu Reeves a jeho John Wick a asi se budete smát,ale pro mě má mega charizma Clint Eastwood (i když by už byl můj děda 🙂

dura175
24. led 2019

@odula Také můj favorit 😍😍😍. A ještě Colin Firth a v poslední době Henry Cavill. A z českých se mi líbí Jiří Dvořák a David Švehlík.

apple_tree
24. led 2019

@dura175 Smarjaa, jak jsem mohla zapomenout na Colina ❤️❤️❤️

odula
24. led 2019

@datela a co Scott? Nemůžu si pomoct ale je jak kopie mladýho táty :D

odula
24. led 2019

@dura175 já nějak Henryho nemůžu moc posoudit pac mi ukrutně připomíná bratránka 😀

odula
24. led 2019

@dura175 a Chris je the very best 😀😍

nikahavel
autor
25. led 2019

@eldrag mám to podobné jsem sice 89 ale chlapy musí aspoň vypadat že mají už něco za sebou ale tak to jsem měla i v osobním životě většinou starší partneři manžel je jen o dva roky což je nejmenší rozdíl co jsem měla ale zase je takový ten typ co nevíš kolik mu je let tím že má hromadu vrásek ze smíchu furt se tlemí...😂😂😂😂

nikahavel
autor
25. led 2019

@odula úplně a možná ještě přitažlivější

nikahavel
autor
25. led 2019

@biedronka10 já právě si taky všimla že mi tom jsou do kupy nějak tak manžel proto se i ptám tady jestli to je náhoda a nebo se to děje častěji...a taky mám záhy 30 a vždycky jsem byla ujeta na " může" ne kluky aspoň vzhledem teda.

nikahavel
autor
25. led 2019

@sudylichozrout tak pokud vypadáš jako z Izraele tak jsi bez pochybu mega kočka 😊 mě se strašně líbí právě Izraelky. Švagrová tam teď byla a je pravda že to je neskutečná skála typu lidi už kvůli původu ale takové ty klasické co vydáme ve filmech wow

biedronka10
25. led 2019

@nikahavel jo tak ono je to logicky. At chcem nebo ne, neni to teda pravidlo samozrejme, tak nase podvedomi proste vybira urcite typy muzu na zaklade nejakych zazitych spojitosti. Ja na vzhledu nikdy nebazirovala i kdyz jsem se netajila tim ze mam slabost pro modrooke typy, ac ja sama jsem hnedooka, presto to pro me priorita nebyla. Proste jsem hlavne chtela opravdoveho chlapa do zivota. No a ted kdyz se nad tim zamyslim, tak jsem i u chlapa s modryma ocima pristala, aniz by to byla moje podminka. A i ty rysy tech idolu tam jsou, takze je to zajimave. To jestli si lidi vybiraji protejsky na zaklade vlastni podobnosti, to uz nevim uplne, protoze ja s muzem jsme v ksichte odlisni hodne, takze to uz trochu bouram.

nikahavel
autor
25. led 2019

@biedronka10 úplně vlastní podobnost to bych neřekla spíš ženy které se nám líbí mají podle mě něco společného a nebo jsou takové jaké by jsme chtěly samé být. Já měla vždy modrookeho a světlovlasí úplně mě to bralo ale až manžel je hnědooký a tady to vyšlo ale v těch rysech, všichni vysocí a silní chlapi a já mám něco málo nad zemí a jsem taková suptilní asi se cítím bezpečněji . obecně jsem v práci na pohovorech dělala analizy rysů a podle toho vhodnost k přijetí a nebo k určitým pozicím samozřejmě jako doplňkový faktor. Třebas malý nos u muže je většinou mamánkovství...

datela
25. led 2019

@odula jo, přesně.Ten je též takový chlapsky.Jeho táta je prostě drsňák každým coulem.A jak byl mladý,tak fakt i hodně hezký

glimmer
25. led 2019

ze zahraničních se mi líbí Kevin Costner, Mel Gibson, Bruce Willis, Bon Jovi,ten co hraje v Průměrňákových - Mike Hack 🙂 se jmenuje v tom seriálu, ve skutečnosti nevím ...
Z českých a slovenských se mi líbí David Švehlík, Pavol Habera (ten se mi líbil už v pubertě 🙂, Ján Koleník, Hynek Čermák ...

dura175
25. led 2019

@odula Já dokonce kvůli Chrisovi vzala na milost všechny ty Avengery a Thor Ragnarok byl první film tohoto typu, který se mi opravdu líbil 😇

gransgirl
26. led 2019

Prostě Best chlap ten úsměv a jizva v obočí a jsem hotová. Navíc miluje svoji manželku a děti a to je prostě sexy

ajronka
26. led 2019

Pro mě je nejvíc sexy Bradley Cooper, Ralph Fiennes, Gerard Butler a kdyby to nemusel být herec, ale třeba i zpěvák, tak je předčí jedině Dave Gahan z DM 🖤

treasurka
29. led 2019

Hmmmmm... Connery, Bodie z Profesionálů, Colin Firth kdekoliv, kde nahraje gaye, Robert Redford vždy a všude a poslední dobou mě dostal Loki z Marvela (ten herec ne, jenom Loki =)

veroniquecz
29. led 2019

@dura175 já zeru všechny Avengers, ale hlavně teda Thor, pak Loki a Capitan. I Iron man není k zahození ;)

veroniquecz
29. led 2019
urtica
29. led 2019

@datela Keenu se mi líbí taky a za Clinta se smát nebudu - mě takto bere Al Pacino, a to už taky není žádný jura, ale v Kmotrovi byl prostě neodolatelný. Můj muž typově neodpovídá ani jednomu z nich, vizuálně má asi nejblíž k Petru Štěpánkovi (samozřejmě v mladším věku).

Mimochodem, ženy, víte jaké herečky se třeba líbí Vašim mužům? Máte pocit, že Vám jsou typově podobné? Můj má slabost pro Báru Srncovou, Marii Doležalovou či Báru Seidlovou...

treasurka
Autor odpověď smazal
Zobraz
odula
29. led 2019

@urtica mymu se libi Emily Blunt. jestli jsem podobný typ ? Vubec ne. On ten muj taky neni "český Chris Hemsworth" 😃 not even close 😉

treasurka
29. led 2019

Mému se líbí Anne Hathaway, no, máme stejnou barvu vlasů, ale jinak? Kéž by =D

lenka3p
29. led 2019

Josh Holloway ze serialu Lost, a pak kazdy s rovnym krasnym nosem a vyraznou bradou 😀 Trvalo mi 26 let, nez jsem si uvedomila, co se mi na chlapech libi 🙂 Takze pokud netrvame na hercich, tak Sting a Dan Barta zamlada.

urtica
29. led 2019

@odula Emily se mi líbí taky 🙂! No, někdy to může být hlavně o podobné energii a ta vizuální podobnost jen naznačená - když jsem byla mladší, tak mi naši dost často říkali, že jsem jako Rampepurda - ale už zapomněli dodat, že jako Rampepurda s asi šestinou vlasů a dvakrát takovým nosem 😀.

natysnovec
29. led 2019

Booze Steven Segal,Jason Statham,ryan Gosling,Jamie Dornan(pan Grey)❤❤❤❤😇😇😇

odula
29. led 2019

@urtica :D :D jo mně říkali (když mi bylo 20) že prej jak Sandra Bullock. Akorát že teď už vypadám jak Sandra Bullock za 30 let :D Nějak jsme se se Sandrou nesynchronizovaly :D

pejskyne
30. led 2019

Jsem šokovaná, že tu snad zatím vůbec nezazněl Johnny Depp! Mně se ještě líbí Adrien Brody (můj muž je mu trochu podobný a měla jsem přítele, který mu byl podobný celkem dost), Keanu Reeves, James Franco, líbil se mi zamlada Filip Renč, s věkem naopak víc Tomáš Hanák a Karel Dobrý...