Předvázaný šátek Caboo, líbilo se v něm miminku?

mamamtbo
26. dub 2018

Ahoj holky, potrebuju poradit..budu mit deti 1,5 roku po sobe a priznam se, ze k nosicim satkum jsem si nenasla s prvnim ditetem cestu, nositko mi vyhovovalo..Ale to lze pouzit az dele..Takze by mne zajimalo, jestli🙂 1) se v nem Vasemu mimi libilo 2) jestli se Vam dobre "oblekalo" 3) jal dlouho jste vyuzily. Dik

katsuss
26. dub 2018

S tímhle nosítkem je to fičák 🙂 Je teda dobré mít pro zvědavé děti kroužky (takové náramky), kterými uděláte výhled, jinak vidí prd a je rozladěné, aspoň to moje 🙂 Já do něj uvázala i yorkšíra, když jsem byla těhotná a chtěla jsem to vyzkoušet =D Pohodlné bylo asi do pěti kil, ale unese i teď osm 🙂

mrcelka
26. dub 2018

Co já vím tak existují i nosítka na úplně male miminka třeba Storchenwiege,ale koukni na nosíme dětí a tam ti holky poradí více.

verinikki
26. dub 2018

Používala jsem od narození do pěti měsíců, oblékání je v pohodě-jednou rukou mimi, druhou se utahuje, mimčo si zvyklo rychle, je super🙂 Mimochodem teď budu prodávat - malá je už v manduce🙂

katsuss
26. dub 2018

@verinikki Taky už ho mám v nabídce, ale je jich tu na prodej nějak hodně =D

verinikki
26. dub 2018

@katsuss
No je prostě fajn🙂

sonia79
26. dub 2018

Caboo za mě super. Syn hodně trpěl na koliky a tohle byla záchrana. Navázání je o grifu, dvakrát třikrát a je to raz dva
Ondrášek byl spokojený a já přežila 😀 ale neřekla bych do 10 kg, kolem 7 se začalo prověšovat. To byla fakt ale jediná stinná stránka, navíc pak už držel hlavičku a šel do Ergo baby.

podaji
26. dub 2018

To jste mě potěšili. Taky jsem o něm uvažovala než si pořídím klasické nosítko a jdu do něj. Už mě totiž jeden 2,5 letý capart běhá doma tak ať mám jen trochu volné ruce.

pmendy
26. dub 2018

Caboo je super, šátku se bojím, nerada vážu. Caboočko jsem tedy využila doma a to hodně. Dcera je předčasně narozená a chtěla být u mě, často v něm spinkala a já si poklidila, uvařila, atd. Příjemná je i cena, koupila jsem z druhé ruky za 1000 Kč a využila jsem do ca 5 měsíce, teď už jsme pořídili Kokon.

fandysek_1
26. dub 2018

Za mě na první měsíce skvělá věc. Dítě se tam dává pohodlne. Byl spokojený a hezky spinkal. Využila jsem do cca 4 měsíce. Teď máme tulu.

jesica11
26. dub 2018

Pokud mohu poradit, tak se zkus podívat i na nositko Storchenwiege. Je také od narození a vydrží déle, než Caboo (cenové vychází podobne). A také další výhoda, ze jakmile začnou tepla, dítě je obepnuto jednou vrstvou látky. Ale samozrejme existuje mnohem více nositek uz od narození.

ujka1
27. dub 2018

mam doma týdenní miminko, v caboo byla uz dvakrát, na satek si s tak malym miminkem netroufam, 1) v caboo se ji libi 2) navázání v pohodě rychlé

mamamtbo
autor
28. dub 2018

@mrcelka To uz jsem taky objevila..je ve vyberu🙂

mamamtbo
autor
28. dub 2018

@jesica11 Storchenwiege jsem taky uz objevila🙂 Vypada skvele, z bazarku se da sehnat za prijatelnou cenu, tak se budu jeste rozhodovat. Dik za tip!

mamamtbo
autor
28. dub 2018

Diky vsem za postrehy, me jde prave o tech prvnich par mesicu, nez mimco muze do klasickeho nositka (drzi hlavicku)..to doma mam. Tak to zatim s Cabbem vypada nadejne🙂