Kteří herci vás nejvíc berou?

nikahavel
24. led 2019

Pojďme si nějak odlehčit každodenní kolotoč a pofantazírujme si, kdo je podle nás nejšikovnější chlap. ( Mimo samozřejmě naše neodolatelné manžely a partnery 😂😂😂). Taky by mě zajímalo jestli se vám za poslední roky nějak změnily vaše priority a třebas výrazně se líbili jiné typy než dnes. Myslíte si, že vás přitahují podobné typy právě s vaším protějškem?

lv
24. led 2019

Tom Hardy, Alexander Skarsgard, Nikolaj Coster-Waldau

makronka222
24. led 2019

Tomík Hárdík. Jezis, jak ja ho miluju. Jinak De Niro v Taxidriver je taky libovex

keilin
24. led 2019

já jsem ze "starší" školy ..moji miláčci mají dnes už pár let navíc ale za mně neodolatelné kouzlo má Kevin Costner, Mel Gibson nebo Denis Quaid ..z mladších bohužel zemřelý Heath Ledger ...Jinak ano..musím říct že se někteří herci kteří se mi nelíbili dnes už líbí, ale je to spíš asi tím že dospěli a zmužněli.. a taky jsem asi už s postupem let méně kritická

nikahavel
autor
24. led 2019

@keilin s tou kritikou jsi to trefila, já zjistila že dnes mi právě vadí ty dokonale až dívčí tváře a spíš naopak mě přitahují vrásky a vousy ale to je věkem a prioritami jak píšeš. Myslím že i podvědomě umíme číst nějaké vlastnosti z rysů tváře, někdo líp někdo méně pravda ale cítíme to co ten chlap ztělesňuje.

ldik
24. led 2019

Theo James, Tom Hardy, Jason Momoa, Jai Courtney, Kit Harington, Chris Hemsworths, Idris Elba...

nikahavel
autor
24. led 2019

@makronka222 Tomika miluje úplně moje sestra a musím říct že typové ale jako jen hodně rámcové 😂😂😂 je podobný jejímu manželovy a já zas mám obrovského vysokého chlapa a líbí se mi mohutní a prostorové horizontálně výrazní. Ale jinak jeho filmy a seriály jsou topky. Očekávám s nadšením Tabbo a byla jsem zklamaná když Netflix zvolil za postavu Zaklínače jiného herce, ale v tom je zákulisí HBO a jeho vytíženost.

sudylichozrout
24. led 2019

Nejvic asi Dan Day Lewis. Je sice rocnik meho taty, ale byl a je to nadherny chlap 🙂 Po nem Matthew McConaughey a pak Robert Redford 🙂 Z mladsi generace si moc nikoho nevybavim 🙂 Z zen se mi moc libi Gillian Anderson, Kate Winslet, Meryl Streep a Winnona Rider 🙂

nikahavel
autor
24. led 2019

@ldik tak upřímně u tebe jsem se musela podívat na kamaráda googla o koho jde a všechny znám, jména bohužel nepamatuju. Víš čeho jsem si všimli, teda mimo toho že jsou to fešáci, že mají všichni podobné postavení nosu a úst, takový specifický rys podobnosti i na příč barvami pleti.

nikahavel
autor
24. led 2019

@sudylichozrout myslíš si že máš ty nějakou podobnost s těma herečkami co se ti líbí?

anetka9
24. led 2019

Ryan Gosling, Vin Diesel (ve filmech, když je doma, tak moc nemaká:D) a Channing Tatum - a ne, ani jeden není podobnej mýmu muži:D

anetka1701
24. led 2019

Jason Momoa :D Vždy a jedině :D Už ho žeru 10 let...

hankaviki
24. led 2019

Daniel Craig (James Bond)

sarrita
24. led 2019

Keanu Reeves, Sean Connery, Pierce Brosnan, Bradley Cooper, David Švehlík, Tomáš Hanák

nikahavel
autor
24. led 2019

@anetka9 😂😂😂

barbora_rozek
24. led 2019

Jean Reno - to jeho charisma... a pak Jude Law a australský herec Dustin Clare

pavlinar
24. led 2019

Například Vince Vaughn, Jason Segel, Armie Hammer, Chris Pratt!! Vincent Cassel ..... Manžel se jim nepodobá

nikahavel
autor
24. led 2019

@barbora_rozek tak Jean Reno byl vždycky můj miláček a to už tak v 10 letech jsem si nalepila jeho plakát má oči jako můj táta, jako kůň 😂😂😂

kaliopea
24. led 2019

Ian Somerhalder a Travis Fimmel,ten momentalne vede,aka Ragnar ve Vikings 😍

tercasv
24. led 2019

Vin Diesel a Hugh Jackman 🙂

bayt
24. led 2019

Benedict Cumberbatch

barbora_rozek
24. led 2019

@nikahavel brácha má taky takové koňské oči 🙂

eldrag
24. led 2019

kevin costner a bruce willis, scott eastwood... :D a to jsem ročnik 85 :D ale tohle jsou proste chlapy s velkym ... (ano chlapy, protoze tihle panove ho nemuzou mít měkkého ) :D

petaov
24. led 2019

Ze starších herců mám nejraději Harrisona Forda a z mladších je to Channing Tatum. Mám s ním ráda ty taneční filmy.

chumlee71
24. led 2019

Ian Somerhalder, Chaning Tatum, Paul Walker, Heath Ledger, Matthew McConaughey a ještě pár by jich bylo....😉😁

irena1111
24. led 2019

Patrick Swayze, Richard Gere, Alan Alda - tedy když byli o něco mladší. A z českých herců se mi líbí Ondra Sokol, Petr Fiala nebo Zdeněk Hruška

sudylichozrout
24. led 2019

@nikahavel Typove urcite ne, jsem brunetka, navic vypadam jak z Izraele 🙂 Ale jsou mi sympaticke hereckym projevem a zajimavou tvari.

janalov
24. led 2019

Gerard Butler, Tom Hardy 😍 když jsem byla mládě tak vítězil Heath Ledger a Chaning Tatum. Kdo by se ale neztratil v očích i jiné věkové jako jsou Bruce Willis (třeba v Amagedonnu) nebo Richard Geere, stejně tak třeba náš Bartoška - to je chlap! Jak tak vzpomínám byl by to dost dlouhý seznam. 😊

apple_tree
24. led 2019

Tom Hardy, slint :D Jo a Jude Law. Kdyz jsem byla mladsi, Johny Depp a George Clooney.

leymea
24. led 2019

Ja uz 13 let miluju Johnnyho Deppa 😀 v kvetnu jsem si splnila sen a videla jsem ho na zivo 😍 jinak tech hercu co se mi libi je docela dost 🙂

biedronka10
24. led 2019

Na ti, ze mi bude teprva 30 tak novodobi krasavci mi nic nerikaji. Ale kdo mi vzdy podlomil kolena ve filmech byl Terence Hill, pro me proste prototyp hezouna se zdravym testosteronem, krasny chlap s pronikavyma modryma ocima. Pak se mi libi Tobias Moretti a ani ten Jean Reno neni osklivy. Pak byl hezky Patrick Swayze. Nekdo dalsi by se urcite nasel. A souvislost s temito chlapi...asi je i kdyz pro me je priorita vyzarujici charisma, tak souvislosti muze byt, ze muj muz ma rumunsko- italsky puvod, ma ostre modre ocii, vetsi nos a kudrnate vlasy cerne......holt mam doma mix mych idolu 😃 jo a jeste Vlada Hron se mi libi