Kterou sušičku - Beko nebo AEG?

svetlanalana
23. dub 2019

Zdravím, dámy. Potřebuji radu ohledně sušičky. Měla by stát maximálně 12 000 a moc bych si přála, aby se prádlo nemuselo žehlit, ručníky byli měkoučké 🙂 Někdo radí Beko, někdo AEG, prosím o doporučení. Děkuji

kittyy17
23. dub 2019

@svetlanalana je to celkem jedno. AEG, LG, Beko, ... Vybírej podle umístění sušičky a dveří. Pokud bude stát na pračce, měla by se otevírat na stejnou stranu. Pokud bude vedle pračky, měla by se otevírat na opačnou stranu, aby dvířka nezavazely při prendavani prádla...

kittyy17
23. dub 2019

@svetlanalana prádlo musíš vždy vytáhnout a poskládat ještě teplé, jinak se zmacka. Košile musíš žehlit vždy...

carbla
24. dub 2019

@svetlanalana ahoj, každý ti asi doporučí tu, kterou má zrovna doma, já mám značku AEG posazenou na pračce Bosch a oba spotřebiče funguji skvěle už par let, takže za mě volba AEG (mám sušku 9 kg, pracku 8 kg a značka ideál)

fafetka
25. dub 2019

Ahoj, měla jsem léta whirpool byla super, ale před měsícem odešla do věčných lovišť a než dávat skoro 3tis za opravu, pořídili jsme novou. Teď je to Beko. a musím říct že jede nonstop 😀 ( 2-3x denně) a nemám co bych jí vytkla. Je poměrně tišší než ta whirpoolka, a má vše co jsem od ní čekala. Energie A++ a cena paráda.

barumat
25. dub 2019

Mám doma spotřebiče cca půl na půl, pračku a sušičku AEG, ledničku a myčku Beko, jedou všichni dva a půl roku. Co můžu říct, je, že máma má AEG pračku a sušičku už asi osm let, pere a suší furt jako blázen, i koberce a podobně, a nebyl jediný problém. Spotřebiče beko jsou obecně za srovnatelnou cenu nadupanější a mají víc vychytávek (třeba lednička má osvětlení po celé délce na obou stranách, myčka je zase osvětlená kdykoliv jí otevřu a sama se po domytí otevře, z toho jsou všichni na návštěvě paf 😃 A často mají akce na prodlouženou záruku. Takže za mě je jedno, kterou ze značek zvolíš, já jsem obecně spokojená s oběma. Asi bych se rozhodovala podle funkcí (parní programy, sušení obuvi, program na peří, lůžkoviny...).

bayt
25. dub 2019

@svetlanalana Bosch 😃

svha
15. pro 2019

@fafetka ahoj mám dotaz, Ježíšek donesl sušičku Beko, sušičku mám poprvé, sušíš vše, co vypereš?? Já jsem trochu zmatená z piktogramů na prádle a programů na sušičce. Co na kolik nebo jaký program dáváš. Příklad, ručníky a utěrky; spodní prádlo; dětské oblečení. Sušička má program bavlna do skříně, bavlna na žehlení, jemné, denní. Na prádle uvedeno většinou sušit při nízké teplotě. Absolutně se nechytám.

fafetka
15. pro 2019

@svha no já běžné prádlo jako třeba trička dusík na bavlnu do skříně spodní prádlo na jemne a uterky taky na bavlnu do skříně 😉