Láska alebo pretvárka. Stále ho ľúbim

fialka0703
2. únor 2009

☹ mala som priatela viac ako rok kratko na to ako sme sa spoznali som odisla na 2 mesiace na brigadu myslela som ze tym to skoncilo no nie pisal mi kazdy den kolko sms len mohol a ked som sa vratila zacali sme spolu chodit velmi som sa do neho zalubila a on posledne 2 mesiace nasho vztahu bol dost casto chladny ako by ho nieco trapilo a po rozchode som to olutovala ze som s nim nebola aj v tych tazkych situaciach je mozne ze ma stale lubi je to viac ako 2 mesiace co nie sme spolu no ja sa z toho nejako nemozem dostat nejem je mi stale zle a ked som doma tak iba placem ☹

fialka0703
autor
13. únor 2009

No ale ja uz nechcem byt stastna ☹ strasne sa bojim ze ak najdem niekde stastie tak sa zasa sklameme a budem trpiet ako teraz.......su to uz skoro 3 mesiace a ja sa neviem od toho odputat 😔

matica2
13. únor 2009

fialka začni sa niečomu čo ta bavý venovat naplno ... niečomu čo rada robíš. je to teraz tažké ale ale tá fráza "na to treba čas" vážne funguje. určite na teba čaká niekto s kým budeš štastná len k nemu vedie klukatejšia cestička. nemysli na to čo bolo ale zacni žit. zmen účes, šatník,venuj sa sebe...... teraz to tak navyzerá ale všetko príde v pravý čas 🙂 držkám palčeky 😉

astrane
13. únor 2009

Přesně tak,vždycky to přijde,když to nejmíň čekáš....Vím,že to není útěcha,ale to prožije asi každej a někdy víckrát,ale je třeba to zkoušet a nevzdávat se...
Je třeba vstát a jít dál...už bez něj....šlo to předtím,půjde to nějak i po něm...
A poslechni matici a udělej si něčím radost...

fialka0703
autor
13. únor 2009

no niekedy si myslim ze to pojde ale su chvile ked je mi naozaj blbo a neviem ci ma zmysel cely moj zivot a uz sa viac nechcem tak trapit ako teraz ☹

astrane
13. únor 2009

Na to ale žádna rada ani útěche nepomůže,s tím se každej musí nějak poprat sám...A každýmu to trvá jinak dlouho.Já to poprvé rozcházela asi rok...A nikdy jsem nezapomněla.Už si nostalgicky vybavuju jen to pěkný (a to jsem se rozešla já s ním...)
S tím co mě taky tak zbaběle opustil to bylo jiný,napřed jsem brečela a litovala apak se to změnilo a byla jsem na něj naštvaná,že kdybych ho potkala,asi mu jednu vrazím... 😀 Ale časem mě to přešlo a bylo mi lhostejno cokoli se ho týkalo...Prý si dotyčnou brzy vzal,musel...

Najdi si něco,na co se můžeš hodně těšit,nějakýho koníčka,někde mezi lidma a přijdeš na jiný myšlenky a budeš na něj myslet míň a míň...A pak potkáš někoho, komu by on nesahal ani po kotníky a bude to!Jen to zatím nevíš.Je načase přestat plakat nad rozlitým mlíkem,udělat se hezkou a začít zase žít....to zvládneš...musíš...Držím palce

liana
14. únor 2009

fialka, ženy sú chúdence práve v tom, že ženské city sú akési vrúcnejšie, romantickejšie a naivnejšie. Mužom nerobí problém ti v sobotu povedať že ťa miluje a v nedelu už nevie čo v sobotu povedal. Predpokladám, že si ešte mladučká a takých láskyboliestok ešte zažiješ. Vždy je lepšie odhaliť partnera po 2 mesiacoch lásky ako po pár rokoch. Ako hovorí kotenko pre jeden kvet slnko nevychádza, ani nevieš ktorý ti je súdený. Ešte ich môžeš mať xy za život, neupadaj na duchu. Ver mi, že ovela viac bolí, keď niekomu veríš pár rokov a potom zistíš, že celý ten čas to bolo len naivná viera v niečo čo nikdy neexistovalo.

astrane
14. únor 2009

Nebo když už máte i děti,to je potom ještě o moc horší....

fialka0703
autor
14. únor 2009

no neviem ci je to len momentalny pocit ale nejako sa z toho dostavam a konecne sa viem aj usmiat a som vam vsetkym vdacna ze ste mi pomohli ste tu vsetci skvely ludia 🙂 konecne mam dovod na usmev 🙂

fialka0703
autor
14. únor 2009

astrane chvalabohu nemame dieta lebo ak by to tak bolo on by sa urcite nedozvedel ze je........som si tym ista 😉

fialka0703
autor
14. únor 2009

liana..........no vies ja som si myslela o nom ze ho velmi dobre poznam a ze je to jediny clovek ktory o mne moze vediet vsetko a myslela som si to rok aj pol to je od uplneho zaciatku ako som ho spoznala ale teraz mam pocit ze ho nepoznam a najhorsie je ze ked ho aj stretnem alebo niekde vidim je zamraceny a nevie sa usmiat mame aj spolocnych kamaratov a jedna kamaratka mi povedala ze ona sa do toho starat nejde a nerozprava sa s nim o mne ale povedala ze je mimo z toho ze mi ublizil a ze sa trapim ale uz som si povedala ze to nebudem riesit nech ma to co chce vie ze ho velmi lubim a ked si zela byt bezomna tak nech si robi co chce.........a viem ze tak lahko sa uz nezalubim no vlastne som povedala ze sa zalubim len jeden krat v zivote a bolo to teraz.........no mam nejake tie vztahy za sebou ale ani jeden som nenechala zajst az tak daleko ako tento........no a on je asi ten co povie v sobotu lubim ta a v nedelu nevie co povedal a on mi to vlastne povedal aj po rozchode ale uz to nechcem riesit:........ 😉