Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dicinka1
1. čer 2011

@terioza1 ok 😉 😀 😀 😀

nathali
2. čer 2011

Tabulka 2.6.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........54DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............52DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............37DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............33DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........31DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................20DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............20DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................18DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................17DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž........24m................14DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............12DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............11DC...(PC31dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..................3DC...(PC33dní)
natsa..............36r.....snž............9m................?DC...(PC33dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....24tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......15tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

tyrisa
2. čer 2011

Dobré ráno...tak jsem si zase naběhla.Jsem 14DPO a dnes ráno mi fakt ta teplota stoupla o jednu desetinu zpět nahoru,dám graf....tak v 5h ráno přemýšlím co zase to moje tělo hraje za hru se mnou a v tom mě napadne,že mám doma clearblue digitalni el. test s tim indikatorem početí.Ještě jsem si spočetla dny DPO a teda došla k závěru,že to není tak brzo na test....z nervozity jsem vylila nádobku z močí,- paráda.Test byl negativní,takže zase blbá sranda,že já si nedám říct ☹ Myslím,že ten test je dost citlivý,takže těhotná nebudu. Alespoň jsem se pobavila střelbou na oko 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

leeena_4
2. čer 2011

@nathali teď jsi mě odhalila, já si je schovávám 😀 😀. Tak to je super, že tě práce baví 😉. To je hrozně důležité, tak přeju, ať je to tak dál 😉. A neboj, teď řádí jen nějaké virozy, pořádně vitamínkuj, doma odpočívej a uvidíš, že budeš brzy fit 😉

tyrisa
2. čer 2011

tak jsem byla v globusu a koupila jsem si tam na zítra testy,ať mám kdyby náhodou......samozřejmě jsem to nevydržela a udělala odpol,zase je tam duch,mě klepne.Zítra ráno testnu......:-P

tyrisa
2. čer 2011

Jo citlivost 25,takže žádná 10 jako minule....

jika10
2. čer 2011

@terioza1 Ja pracuju jako vedouci sekretariatu v advokatni kancelari. A mam nastarosti 20 pravniku 😒

jika10
2. čer 2011

@tyrisa Myslim, ze na testu s citl. 20 je mala pravdepodobnost ducha bez toho, aniz by jsi byla tehu. Drzim palce, aby tam mimisek byl. A byl to perfektni zasah, co ti budu povidat 😀 😀

tyrisa
2. čer 2011

@jika10 bylo by to fajn,doufám že ten clearblue se spletl prostě......
No já si to ani nedokážu představit....a vy se jako nesnažíte o mimi,že ti to stříká do očí 😀

jika10
2. čer 2011

@tyrisa Ale snazime se o mimi, jen se obcas netrefi 😅 😀 😀 😀 Skoda, ze uz tam nejde dat vic rozchechtany smajlik 😀

tyrisa
2. čer 2011

@jika10 Sice blbé,ale u tohoo vašeho snažení bych fakt chtěla být 😀

lienkapp
2. čer 2011

@tyrisa no myslim že ked maš ducha na teste s 25 tak by to mohlo vyjsť. Držím palce 😎

lienkapp
2. čer 2011

Baby dnes rano o 4:00 som testovala a ja som tam niečo videla. Na prvy pohľad tam nebolo vidieť nič, ale ked som test trošku natočila, presne som videla, kde ma byť ta druhá čiarka. Co si vy o tom myslite? Dnes som cca.10-11DPO (aspon si myslim, lebo neviem kedy bola ovulka 😒 Ešte som chcela povedať že test bol 10 citl.

tyrisa
2. čer 2011

@lienkapp Dej sem fotku,a´t se juknem,víc očí víc vidí 🙂 já mám taky ducha 🙂

jika10
2. čer 2011

@tyrisa Tak ja te nekdy pozvu, jo 😉 🤐 😀

jika10
2. čer 2011

@lienkapp Ja tem desitkovejm moc neverim, ale drzim palce, aby ti to vyslo 😉

tyrisa
2. čer 2011

@jika10 Tak to se těším,alespoń se něco přiučím,oproti vám to máme teda nudné 😀

lienkapp
2. čer 2011

@tyrisa no momentalne som v praci a doma budem až v sobotu rano. Len neviem či manžel nevysype koš 🙂

lienkapp
2. čer 2011

@jika10 ja si tiež skor myslim že nič z toho, ale nadej stale je. Skusim ešte v sobotu rano ked pridem a ked nič tak sa bude oslavovať, lebo idem na chatu s babami - rozlučiť sa so slobodou jednej kamošky . 😀

jania023
2. čer 2011

ahoj co myslite kedy bola ovu?tak ako to graf oznacil?
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

jika10
2. čer 2011

@lienkapp prosim te, kde pracujes, ze budes doma az v sobotu

nathali
2. čer 2011

cauky holky 🙂
takze snad bacili v mojom tele nemaju sancu vcera som ich dufam zabila vsetky ved som si dala cibulu,med,domace palene 😝 a este bioparox 😀 a dnes som si dala pre istotu paralen a acc a celkom sa citim ok-tuk tuk tuk nech to nezarieknem 🙂 uvidm ze co zajtzra snad to prejde uplne
@tyrisa drzim moc moc palceky aby to tentokrat nezostalo len pri duchoch a ciarky silneli 🙂
@lienkapp no na to ze si testovala tak skoro a bolo nieco vidiet myslim ze o tehu moze ist drzim palceky aby to tak bolo 🙂
a baby potom chcem foto testikou 🙂

inak ja dnes v noci s priatelom odchadzam k znamim do CZ tak sa straaaasne tesiiiiiiiim 🙂 nevideli sme sa uz rok ☹
a co sa tyka tabulky tak by som jednu z vas baby chcela moc moc poprosit ci by tuto pracu zobrala nech potom nemame tabulku nejak daleko a nebudeme vediet ani ktory DC sme 😉
prajem kraaasny vikend, silnejuce testiky a pokoj od ms! 😉 🙂 mam vas rada cmuk 🙂

tyrisa
3. čer 2011

@jania023 Myslí,že označil dobře,já bych taky tipla 12-13...
@nathali Bohužel,mám smůlu,dnes ráno na testu nebylo nic a teplota zase klesla na 36,8.....

lifinka
3. čer 2011

ahojky holčiny, tak vás zdravím, včera jsme byli na kontrole tak má mimčo už 790g a 34cm a já jsem moc dobře nedopadla mám pozitivní těhu cukrovku ach jo...13.6. jdu do rizikové poradny, kde mě budou informovat. Jinak jsme o týden opět starší už tomu nerozumím jsem 26týden.

Všem držíme s drobkem prstíky a že jich máme, aby se všem co nejdříve zadařilo počít miminko nebo rovnou dvě!!!! 🙂

puckal
3. čer 2011

@lifinka ježiš, těhu cukrovka ☹ To je mi tě líto, ale snad bude vše OK jen asi se budeš muset trošku hlídat, co?? Hlavně že mimčo je OK. u prvního jsi těhucukrovku neměla???

kacnov
3. čer 2011

ahojky holky v uterý jsem byla u toho doktora- takovou zprávu co mi řekl jsem nečekala. říkal že mám nemocné vaječníky PCO(kdo o tom něco víc ví prosím o nějaké info) jak sem šla od dr byla jsem psychycky mimo jak je možné že 1dítě mám normálně a ted mi vaječníky nepracují no hotovo ted ležím s horečkama-dostala jsem dvojitýho agulutina(či nevím jak se to jmenuje prostě na rozehnání MS) a budu navštěvovat sanatorium-v pondělí jdu na první pohovor- mám strašný strach..

lifinka
3. čer 2011

@puckal u prvního jsem ji neměla a tak jdu do rizikové poradny, nevím, proč mě dr., neposlal rovnou do diabetické poradny, našla jsem stránky na netě o té cukr., a je to teda namašlu, zrovna přes horka a léto, si nedám nanuk, meloun a osvěžující nápoje, jen vodu, cukr fuč, a vše vážit a počítat je to napytel sprominutím ☹ nečekala jsem to.Musím pro malého do školky a pak nakoupit, hm nevím teda co si mám pokoupit....a mm se drží?večer dočtu

aduskatt
3. čer 2011

@kacnov PCO mam aj ja, neboj sa, nie je to nic nezvladnutelne..............aj ja mam prveho syna uplne prirodzene, aj ked aj nanho sme si pockali 5 rokov

kacnov
3. čer 2011

@aduskatt cože 5 let nám se zadařilo po půl roce
a ted to bude asi na dlouho a chodíš někam také do sanatoria co s tebou dělají? já to vůbec netuším..

aduskatt
3. čer 2011

@kacnov prvy bol po 5 rokoch, teraz uz 5a pol tahame.......chodim do ISCARU.............ak mas iba PCO a ziadnu inu poruchu a mm je OK, malo by sa to zvladnut aj liekmi, no ved uvidis, lekari su mudrejsi ako my.....budem drzat palce, nech sa zadari cim skor