Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
16. čer 2011

Ahojky, kočky, jejda...kde jste všechny? A co tabulka? Evidujeme nějaké nové těhulinky?
Držím všem pěstičky, ať se brzy zadaří 😉

nathali
16. čer 2011

ahojky kocendy 🙂
po dlhej dobe sa hlasim nie ze by som na vas zabudla ale v praci som mala toho taaaak vela ze som vazne nic nestihala
u mna zatial ziadna zmena ani neviem ze ci ovu bola a kedy 😅 😀
a ako sa mate co je u vas nove?? nestiham vsetko docitat ☹
som este v praci ale mame tu net tak sa tesiiim ze tu budem castejsie 😉

terioza1
16. čer 2011

Ahojky holky, tak dneska jsem byla v nemocnici, nemohla jsem bolesti ani chodit. Zjistili, ze to je ovu bolest, na prave strane mam 19,6mm, na leve(ta me boli jako cert) 21,7mm. Pry dneska v noci urco prasknou, tak se mame tulit. Bylo mi receno od dr(rikala, ze ma i centrum pro neplodnost v TP), ze se mame tulit dneska vecer a hned rano. Kdyz jsem se zminila o zralosti spermijaku rano, rekla, ze je lepsi vic, ze se vzdycky jedna zrala najde. Tulili jsme se dneska odpo a skocime na to teda i rano - dle rady 🙂 Jinak po estrofemu mam prej krasnou sliznici. Tak jsem vam jenom chtela rict nazor dr v nemocnici, ktera rikala, ze tulit se, tulit se a tulit se co nejvic... Asi fakt zalezi na doktorovi... 🙂 Drzim pesticky...

dicinka1
16. čer 2011

@terioza1 super!tak držim palce moja.. 😉

terioza1
16. čer 2011

@dicinka1 dekuju. Aj ja Tobe 🙂

magdus77
16. čer 2011

nikdy som sem nepísala, preto som náhodou klikla na "už sa mi to nepáči"chcela som na "páči sa mi to! :máme dve,ale chceme tretie, a teraz som vybrala clostylbegit,nebojím sa, bojím sa toho, že nás na prázdniny suri čas, nebude nik s deťmi, a dovtedy sme to chceli, dufame že to vyjde, neviete....že pred "velkou akciou...akciami"by sme sa mali 3-5 dní sporiť?"s xixi energiou?"ak treba,tak poradte, tak viem že od prvého dňa menstruácie ak rátame 14 dní, to by bolo najaktuálnejšie na oplodnenie....a vtedy"všetko do toho...." 🙂

aduskatt
16. čer 2011

@magdus77 vobec to nemusi byt 14 den od zaciatku cyklu.kazda ma ovulku iny den.......

magdus77
16. čer 2011

tabletky neovplivňuju na presný 14 dní každej teda?

terioza1
16. čer 2011

@magdus77 ja mam dneska po clostiku ovu (v noci to bude dle dr) a jsem 15.DC... Takze v podstate budu mit ovu 16.DC.. kazda to ma ale jiny. Nektera treba 20.DC, nektera hned 12.DC....

mirip
16. čer 2011

Ahojte mám zopár ovulačných testov ak niekto chce nech sa ozve IP, mne netreba tretie už neplánujeme 😉

magdus77
17. čer 2011

a podla vás treba počkať kým spermia predtým dozreje?alebo vždy dozreje niekolko nových aj medztým?a ako mám vyrátať ovuláciu? /xixi po dvoch deťoch,....a mám takéto problémi...xixi/snažíme sa vyše rok....obidve ale aj vtedy išli ťažko, malá na 5 rokov a malý na pol roka....ale tento už vyše rok zase.... ☹ teplomer mi niečo spomína...keď víde hore, a zostane tak, vtedy je ovu?

tyrisa
17. čer 2011

Ahoj holky.Dnes jde přítel na spermiogram,držte palce,ať je vše o.k....hrozně se bojím ☹

nathali
17. čer 2011

@tyrisa tak to je super ze spermio dopadlo super 🙂 a este vas caka nejake vysetrenie??

tyrisa
17. čer 2011

@nathali Nečeká,tento měsíc je spermiogram zdarma,tak jsem řekla,že půjdem jen tak,ať víme....Přítel má 50let,tak jsem ráda,že je zdravej a spermiky taky.Uvidím jestli mi to k něčemu bude,protože jsem první měsíc bez clostilu a ani nevím jestli bude ovulka....A jak Ty bojuješ?

aduskatt
17. čer 2011

@magdus77 nie, ja mam po clostile ovu 18 den

aduskatt
17. čer 2011

@nathali srdiecko, este robis tabulecku?🙂

aduskatt
17. čer 2011

@veronicka33 litre femigardu som vypila🙂

nathali
17. čer 2011

@tyrisa no aj u nas by nieco take mohlo byt urcite by sme isli 🙂
uvidis ze sa podariii 🙂 a mozno aj bez clostilu sa podari ako vela babam
ja som mala posledny mesiac s clostilom a ani netusim kedy bola ovu BT-som viac nemerala ako merala a vobec mi to nechybalo 🙂 dnes som 30dc zatial ms sa nehlasi ale ona urcite pride ako kazdy mesiac davam si este 5 dni a ak nepride ani potom tak to uz bude divne 😀 ale s tym ani nepocitam radsej

nathali
17. čer 2011

@aduskatt zalticko uz nie robila ju jika10 ja som na to nemala vobec cas bola som 3 dni prec a potom v praci bolo toho tak vela ze som bola rada ked som sa doplazila do sprchy a konecne mam teraz dva dni volna

aduskatt
17. čer 2011

@nathali ahaaaa, takze uz nemame, lebo jika sem vraj uz chodit nebude☹
no nic.tak aspon do eteru 4DC a 6rokov PC 32....ja si to tu najdem, ked bude treba, xixi

nathali
17. čer 2011

@aduskatt ahaaa tak to som nevedela ☹ a preco uz nepride??? co sa stalo??
tak ju najdem a znova spravim 🙂

aduskatt
17. čer 2011

@nathali ze ju to tu deprimuje a maju nejake mensie partnerske problemy ako som vycitila z jej poslednych prispevkov.....☹

nathali
17. čer 2011

Tabulka 17.6.2011

Snažilky:
loretana.........26r.......snž......16m............52DC...(PC42dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.........46DC...(PC54dní)
mladamamka.26r...snž.........3r...............39DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m...........35DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m...............33DC...(PC39dní)
nathali............23r....snž........24m..............30DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m...........27DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m.............26DC...(PC31dní)
natsa..............36r.....snž............9m............22DC...(PC33dní)
jania023 ........30r.....snž..............................22DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............18DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............13DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............10DC...(PC58dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............4DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....28tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......27tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......17tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....13tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......13tt..........(snž.11m)
natyi25.......................13tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................10tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................8tt...........(snž..16m)

baby ak su nejake zmeny u vas prosim napiste mi ich 🙂

nathali
17. čer 2011

@aduskatt ahaaaa no snad sa jej to vsetko vyriesi s partnerom
a co ty ako, beries nejake lieky alebo nieco???

aduskatt
17. čer 2011

@nathali ja som zacala nove kolecko odberov a vysetreni, zmenila som lekara a rovnako menim aj CAR, zda sa, ze sa veci zacali hybat rychlejsie, tak uvidime.mam za sebou prve odbery, buduci tyzden v piatok budu odbery na chlamydie a ine zvieratka🙂))momentalne som bez liekov, ale tento mesiac tehu nebude, lebo je na rade chory vajecnik, cize bude zasa ako slepica, 12 vajicok.akurat prd dozrie.....🙂)

aduskatt
17. čer 2011

@nathali PC 32............jaj, ta 6ka ma tam uz zacina dost srat🙂))sorry za vyrazivo, ale to sa neda inak povedat

nathali
17. čer 2011

@aduskatt tak to ti verim ze ta to stve ale je super ze si sa rozhodla zmenit aj dr. aj car a uvidis ze sa to pohne uz spravnim smerom 🙂 a co mas s vajecnikom???
ja budem dalsi mesiac bez liekov a musim sa dohodnut s dr.ze ako dalej

aduskatt
17. čer 2011

@nathali mam PCO.len podla noveho lekara a uzv, ktory som videla, vyzera byt pravy vajecnik aspon ako tak OK, lavy je na kocku, tooolko vajok je tam uz nachystanych, ze az.....

aduskatt
17. čer 2011

@nathali zlatenko, moj synator ma uz vytlaca, pridem neskor, musim ho teraz pustit

nathali
17. čer 2011

@aduskatt ok bezkaj 🙂 potom pokecame pekny vecer 🙂