Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
5. črc 2011

@nathali no moc tomu neverím že nepríde :(no nevadí čo už ideme dalej 🙂

veronicka33
5. črc 2011

@natsa ahojky tak od zajtra mi možeš napísat 2DC mrcha dorazila v plnej paráde :(

natsa
5. črc 2011

@veronicka33 tak predsa-potvora jedna.no nič každý mesiac si hovorím že už to víjde.neboj nič raz sa zadarí 😵

magdus77
5. črc 2011

ja dnes by som mala dostať mens.ale včera som robila test,alevšak bol negat, ☹ neviem či ale musím smutiť vopred, švagrina pri treťom mala negat a bola tehu, a kamoška tiež mala negat a už má syna z toho....xixi 🙂 ,keď bude týždeň meškať,pojdem ku doktorke...ty si už robila test? 🙂

natsa
5. črc 2011

@nathali akurát pozerám máš tuším plodné dni 😉

veronicka33
5. črc 2011

@natsa no čo sa dá robit,ale trošku som dúfala že to víde lebo nezviknú mi meškat :(

nathali
5. črc 2011

@natsa no uz som asi mala 😀 aj bolesti a aj hlien bol nie ze by som sa sledovala ale tie bolesti sa nedali prehliadnut ale nadej si nerobim
@veronicka33 tak to ma mrzi ze potvora jedna prisla 😠 ☹

michellita
5. črc 2011

Ahojte ja som tiez uzivala Clo a zakazdym som mala 2-3 zrele folikuly,ze som sa tesila ze aj dvojicky by boli,ale po roku a pol brania toho som sa pytala,preco,preco az na laparoskopii mi zistili nepriechodnost vajickovodou,tak aj sa Vam nedari,necakjate ludia a dajte sa detailenjsie vysetrit..mozu to by len vzrasty,alebo endometrioza a ste tehotne..ale ja som sa rozhodla ze na ziadny prefuk neidem a ideme rovno na IVF 🙂

aduskatt
5. črc 2011

@michellita jak clo rok a pol?........odporuca sa max 3 mesiace, viac uz nie........

aduskatt
5. črc 2011

@nathali no, dufam, ze sa ti vsetko obrati na dobre, len pomaly🙂))

michellita
5. črc 2011

@aduskatt presne tak 3 mesiace a ptom pauza,dalsie 3 mesiace a potom zase pauza..boleli ma trosku vajceniky,ale to je normalne ked mas zvysenu produkciu 🙂

aduskatt
5. črc 2011

@michellita to je fakt, ale ak clostyl nezaberie, tak vraj dalsia liecba je zbytocna...jedna trojmesacna kura, prestavka, potom max este jedna a potom uz nikdy.....ale mozno ma lekar ine skusenosti........🙂
vajecniky bolia, to je fakt uplne normalne

nathali
5. črc 2011

@michellita a nemala si bolesti???
ja mavam obcas take bolesti ze myslim ze je to moja posledna hodina ale na utz nic neni vidiet vraj je to vsetko ok tak neviem asi si laparku vyziadam

terioza1
5. črc 2011

Holky, vznasim dotaz, je mozny, ze v tele muzu mit jeste nejak malo hormonu HCG??? Ta carka druha tam je fakt nepatrna a mam ms... chci ve ctvrtek zacit clostil(musim pro nej k dr), ale ta druha carka me znepokojuje. Muze to byt zpusobeny tim, ze jsem tehu byla a neco jeste tam zustalo? Dekuju za odpoved.

terioza1
5. črc 2011

jeste chci rict, ze na prvni pohled je test negativni, na druhej, kdyz to zkouamm je tam proste ta // a i kamoska mi to potvrdila... nic mi neni, jen mam leve prso vetsi, nez obvykle ( vzdycky bylo vetso v mym zivote vetsi pravy...) Ja uz tomu fakt nerozumim ☹

ada1982
5. črc 2011

@veronicka33 dakujem si zlata, drzim aj tebe palec dalsi mesiac 🙂

ada1982
5. črc 2011

@zana21 dakujem si zlata, pevne verim ze to bude vsetko v poriadku 🙂

veronicka33
5. črc 2011

@terioza1 a je možne že si tehu a máš ms,moja kolegyna bola vo 4 mesiaci ked zistila že je tehu pritom mala ms normalne ako keby nebola tehu 😉takže chod pekne k dr a povedz ako to je 🙂

veronicka33
5. črc 2011

@ada1982 hm dakujem pekne :(

natsa
5. črc 2011

No baby nemýlte si to,je dobre rozoznat či je to menzes alebo špinenie počas tehotenstva.to špinenie býva nie u každej nie je to take ako krv ale take hnedé,to sa deje vtedy ked sa plod uhniezduje v maternici

aduskatt
5. črc 2011

@terioza1 zlaticko, nehcem ti davat falosne nadeje, bodaj by si bol atehu...ale tu to nezistis...ako som pisala pred par dnami...sup lekarovi zobrat krv a za dve hodky vies........

gabriellka
5. črc 2011

@terioza1 môže to byť tak ako píšeš a rovnako môžeš byť tehu a môžeš mať ms. tak zajtra určite na krv na hcg aby si vedela či začať s clostylom alebo nie. držím palčeky...
a ak by ti vyšlo že nie si tehu (možno to bude slabá útecha na to sklamanie) ale mysli na to, že väčšinou odchádzajú tie bábätká ktoré majú nejakú vadu, nevládzu sa udržať. tak nechcem aby to vyznelo sprosto ale určite je toto pre teba menšia bolesť ako postihnuté dieťatko. čoskoro sa zadarí. a aspoň vieš že si schopná otehotnieť 😉

michellita
5. črc 2011

@nathali mala som velke bolesti,ako tak,zas nechcem prehanat,ale pri ovulacii,som ani v aute nemohla sediet 🙂) urcite nevahaj s tou laparoskopiu,mozu ti zistit malicku vec,ktora sa hned pri operacii odstrani..budes mat malicke 3 vpichy po zobudeni to vobec neboli,len ja som trosku grcala z narkozy,ale inak ok..drzim palec 🙂

terioza1
5. črc 2011

Holky, sla bych hned zitra k dr, ale je ten svatek.. rano udelam tt a uvidim. Ms uz skoro zkoncila.. 3dny ms, to je vec teda. Jsem total zmatena... Uvidim, kdyztak zajdu do nemocnice.. Sice me tam budou mit za blbku, kdyz v sobotu jsem nutne potrebovala potvrdit tehu a ted jim vzdelim tohle.. ale nevadi... Je pravda, ze telo samo vi, proc to neudrzet... Tim se uklidnuju...

aduskatt
5. črc 2011

@terioza1 kasli na to, co si myslia......ak mas brat clostil od urcitreho dna, potrebujes vediet, ci si alebo nie si tehu......

terioza1
5. črc 2011

@aduskatt pravda... zitra tam jdu... 🙂 Co ty jinak?

aduskatt
5. črc 2011

@terioza1 ja stale cakam, este 8 dni🙂) inak veget, dnes po nakupoch, co sice nemam rada, ale mm som kupila tenisky a topanky, tak spokojnost.a zajtra sa chystame na promocie..........🙂 a od stvrtka zasa do prace☹

terioza1
5. črc 2011

@aduskatt jeeezis, jeste pres tyden, nezavidim ti to cekani, me to bude cekat taky, pokud se potvrdi, ze nejsem tehu, jako ze tomu hodne prikladam, pac ta carka uz neni silna jako predtim ,ale slaboucka, hodne slaboucka.. ☹ Takze zase vsechno od znova... Na promoce? Ty blaaaho... To ja snad nikdy nezaziju .-D Kde pracujes?

aduskatt
5. črc 2011

@terioza1 ja idem manzelovi na promocie🙂))a pracujem v banke......
no, to cakanie ma zabija, zvlast, ked vobec nemam pocit, ze by sa nieco mimoriadne vo mne dialo☹

aidule
5. črc 2011

@terioza1 Dík za gratulaci 🙂 ! Neměla jsem to, užívala jsem clostyl, 2 cykly a pak se nám zadařilo. Ale to bylo na podzim a v létě jsem byla dopovaná dost velkýma dávkama injekčních hormonů při IVF, to ale nevyšlo, tak pak už nám možná stačil jen ten tabletkový clostyl 😉 .