Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
26. črc 2011

no prosim, tady to je. Jdu merit 😀

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/227416-...

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 😀 😀 😀 to hej, preto ja sa moc taketo veci nesnazim vyhladavat.... len ked nahodou na nieco natrafim... skor hladam ako si pomoct... mas pravdu, chvilu tvrdia jedno, potom zas druhe.... najprv tvrdia, ze je to super zdrave a proti rakovine a onedlho povedia, ze to nie je pravda, ze je to prave rakovinotvorne... (kedysi to tvrdili o klasickej soji) 😒

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 no je to zaujimave, aj ja by som sla merat, no kde je napisane, kolko je norma... 😉

terioza1
26. črc 2011

@mijadave prave, ze napsany to neni.... taky jsem to ted zkoumala 😀 Ted jsem se zase docetla, ze coca-cola snizuje plodnost 😀 No, rikam, nemuzeme nic pit a ani jist... 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 😀 😀 😀 😀 😀 a ja ju mam tak rada.... no vela ju nepijem, len obcas... a pritom zase je dobra pri zvracani, zastavuje ho, mam to vyskusane na detoch... 😉

terioza1
26. črc 2011

@mijadave to je rpavda, na zvraceni je uzasna, ja to mam vyzkousene na sobe... no ale jak vidis, pisou, ze je proti plodnosti.... 😀 Vzdycky je pro a proti...

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave je to obycajny acetylcystein, v lekarni sa predava ako ACC long, zrieduje vsetky hlieny v tele, teda aj cervikalny a rovnako zrieduje ejakulat muza.stoji to do 5 eur

aduskatt
26. črc 2011

@nathali to ma mrzi moja, ale ak citis, ze si najskor potrebujes dat zivot do poriadku, tak je to asi v poriadku🙂 drzim palce do dalsieho snazenia, ked budes mat ten vhodny cas na to🙂

terioza1
26. črc 2011

@mijadave teda ona ta kola je uzasna i kdyz se na zvraceni nepouziva. ja ted byla nemecku a koupila jsem si tam vanilkovou kolu... no neco uzasnyho.. nic lepsiho jsem nepila. vzdycky tam jedu hlavne pro tuhle colu.. 😀

aduskatt
26. črc 2011

a ten ACC long sa standardne predpisuje pri upchatom nose a dutinách🙂

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt to hej, uz som pocula aj o tom acc long... len ktovie ako si to davkovat.... 😉
@terioza1 este som nepocula o vanilkovej kole... no musim braskovi povedat, ked tam pojde, nech donesie... 😉

terioza1
26. črc 2011

@mijadave je fakt dobra.... stoji tam asi 0.60euro...

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave davkovanie je klasicky podla navodu na krabicke🙂))od zaciatku cyklu az po ovulku🙂

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt ono vseobecne sirupy na odkasliavanie, teda na zriedenie hlienov pri kasli su dobre aj na hlienik, oni riedia v podstate vsetky hlieny 😀 😀 😀 😀
@terioza1 ta cena je fajn, no kazdopadne by som ju rada kostla, lebo ja mam velmi rada vanilkove prichute... 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave ja prave taky... no tak az koupis, dej vedet... 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 to tak skoro nebude... 😢 ale ok, dam vediet... 😉

terioza1
26. črc 2011

my jsme pro ni jeli na skutru... 50km.. ja byla zmrzla jak hovno u cesty... 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 no ja to mam z vychodneho slovenska trosku daleko aj autom 😀 😀 😀 😀

terioza1
26. črc 2011

@mijadave No, to teda mas... To asi nepojedes jen pro kolu 😀

mijadave
26. črc 2011

@terioza1 tak to si uhadla 😀 😀 😀 😀 😀 brasko obcas chodi do nemecka na sluzobky, tak ked pojde, popytam ho....

strihalka
26. črc 2011

ACC je super, mam to potvrzene od teticky ktera dela distribuci, uz se u lekaru zacina uvazovat nad tim, ze to zacnou davat jako lecivo pro zen kterym se nadari otehotnet.))presne tak, redi vsechny hleny, ktere ma v dogledu :-d

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave a ja idem na vychod v sobotu🙂)budem ti kyvat, ked pojdem cez poprad🙂

terioza1
26. črc 2011

@strihalka ahoj,co ty vubec? Jak pokracujete?

strihalka
26. črc 2011

@terioza1 jaaj, no pokracujem, jeste jsme neskoncili -😀 ted akorat nekdy prichazi ovu🙂)teplota uz dole, pokud neni spadnuta po vcerejsi ibalginu na noc, dky me trestila hlava, a dnes vecer bych mela nasadit duphaston....podle doki 15DC, ale ovu jeste nebyla-.....chjooo, kazdy meic si rikam ze to nasadim podle ni, ale pak me to prepadne a nasadim to az po ovu🙂ale asi az po ovu a pristi mesic zkusim na jeden mesic soju, chtela jsem tento, ale byli jsme na dovce a mrchana dorazila drive:-/
Co ty?jak to je u tebe?dosla mrcha?ci ne?

aduskatt
26. črc 2011

@strihalka duphaston pred ovu nema zmysel podla mna, kedze tu ovu zablokuje........

terioza1
26. črc 2011

@strihalka mrcha nakonec dorazila.. nevim, kdy jsem o tom mluvila naposled, abys to cetla, ale tt byly pozitivni a pak najednou bum a konec... nicmene se snazime znova, ted cekam, jak se zadarilo... v sobotu se ukaze... Ale verim tomu, ze ms NEprijde .-) Fakt si jsem 100%jista .-) ( pak az prijde budu cumet 😀 ) Zkus sirup na kasel 😀 Jak se pise vyse 😀

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt ok, aj ja Ti budem kyvat 😀 😀 😀

aduskatt
26. črc 2011

@mijadave sa budem tesit🙂))aj ked Poprad len obideme púo dialnici🙂

mijadave
26. črc 2011

@aduskatt aj ja a kam na vychod ides?