Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 alebo jsi tehu??? .-)))

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 fúúúha tak ja neviem,test mi ukazuje iba / ☹ aale strašne vyzerám 😠 muž mi hovorý ti si tehotná a ja že nie aj tak dostanem mrchu stále ale ledva dýcham normalne mi to brucho zavadzia 😀

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 No tak ako?ostali //?

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 DPO mi mozes opravit, lebo ovu este len nastane, takze asi zajtra zacneme cislom 1
babyyyy, ja mam od teraz dovolenkuuuuuuuuuuuuuu🙂)))))))

mijadave
29. črc 2011

@malagycka @very_sad grepovy dzusik z ruzoveho (cerveneho) grepu je dobry na plodny hlien... 😉

terioza1
29. črc 2011

@mijadave ja jich tenhle mesic vypala.... 😀 Vic horko v puse jsem snad jeste nemela... 100% cerveny grep...

@veronicka33 hooooooka, do limitu jsou // 🙂 Slaby duch ale do limitu je videt... treba jsi tehu... vyckej jeste chvilku.. .-)

terioza1
29. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m..............27..........32............12........Listovka, kontryhel + řebř. + hluch., grep.džus
Veronicka33.........34.........19m..............25..........28............11?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............14...........28.............6.........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............15...........28...........1-2.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26..........17m............22...........33............5.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30.......................Clost., calibrum
Kacnov..................23..........12m..............2...........28........................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16............?........................ Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

terioza1
29. črc 2011

"Vytvor"

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 zlatko, ale ved tam to je jasneeeeee.podla mna je to viac ako len duch🙂

terioza1
29. črc 2011

tady to neni tak videt.... ☹

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt ja se tak bojim..... zitrku a dalsich dnu ☹

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 jak ze ne? ja to vidim uplne jasne.asi to bude tymi okuliarmi🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 hlavu hore dievca, to bude dobre, uvidis🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt dekuju za povzbuzeni... pritelovi to jeste rikat neudu... minule mel deprese 😀

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 chapem.tiez by som si to asi chvilku nechala pre seba, aj ked viem, ako sa poznam, ze by bolo pre mna tazke to nepovedat🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt ja po minuly zkusenosti vim, kdy jsem na nej v afektu rvala, ze jsem tehotna(byla jsem na nej nasrana a nejak toze me vypadlo), ze to nebylo moc dobry, jak mu to rict a mej z toho deprese... 😀 Ne jako opradovy, ale dostalo ho to... zalezi podle na tom, jak se to taky rekne... uz dve ditka ma 😀 Tak to treti bude trosku narychlo.. 😀

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 Jupííííííí je to tam 😲 ja to vidíííííím 🙂super nie?teším sa stebou dúfam že vydržíííííí a bude silniet 🙂

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 dekuju.... moc dekuju... Taky doufam... Nikomu to jeste nereknu.. jen kamoska nejlepsi to vi.. 😀 A vy.. 🙂 Ja se tesim na to, az se se mnou pridate pod caru...

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 zlatko, hlavne sa teraz opatruj, bud na seba opatrna, oddychuj, ak sa da, ziadne blbosti, vylozene nozenky a drahy nech ta ofukuje.....zatial mu povedz, ze len tak z lasky, lebo ta ma rad😨).strasne vela budem na teba mysliet.v nedelu idem na dovcu a neviem, ako sa dostanem ku kompu, ale dufam, ze ked sa koncom dalsieho tyzudna vratim, budes mat pre mna same dobre spravicky

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 Moc ti to prajem ty maš také šťastie že hned po sebe máš // len nech tá druhá tmavne 🙂a aby to už tak ostalo na 9 MESIACOV 🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt ty mi odjedes na dovolenku jo? No to snad ne... ☹ - ne, delam si legraci, jen odjed a nevracej se s // 🙂 Jasny.. 🙂 Ja na nej musim opatrne... Nic mu povidat nebudu, reknu mu neco az po prohlidce. Vcera mi dr psala maila, ze se mam u ni stavit az 2tydny po vynech. ms... tak nejak pak... podle situace taky.. 🙂 Ale kazdopadne s tim musi pocitat... 🙂 Kdyz to strilime jak o zavod 🙂

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 prej to telo je nastartovany, ja tomu fakt verila... a ono se zadarilo .-) Dekuju za prani... 🙂

Holky, to neni normalni, ja mam neskutecnou chut na sex... jeste vetsi nez obvykle.... kurna 😀 At uz prijde z prace.

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no, ideme svokre pre maleho, je tam uz dva tyzdne a zdrzime sa tam par dni. U synovych krstnych rodicov maju komp, tak snad sa mi podari pozriet na Vas🙂)...z dovolenky este neviem, ci sa vratim s //, ale dnes sa o ne budem snazit🙂)) snad ten pstros praskne, xixi

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 zlatko, so sexikom opatrno..len tak light🙂)pre istotu

jeny
29. črc 2011

@terioza1 nádherný testík 🙂 konečne niekto prelomil barieru 😀 gratulujeeeeeeeeeeem

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1hm no ja tomu verím už 19 m a stále nič :(ale tebe to velmi prajem lebo ešte 😲 nemáš 🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt jasny, ze praskne... dneska... a za dva tydny //.... uvidis... fakt to ted vyjde..

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 na čom si to fotila?lepšie by to asi bolo vidno na bielom papieri 🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt light sex... neboj saaaa 🙂 Zadny opicarny.... nezny to bude.. 🙂

@jeny jeste pod caru nechci, nechci to zakriknout... Dekuju .-)

@veronicka33 nemam no 🙂 Spousta lidi mi rekne zase, ze co blbnu, ze jsem mlada.. uz to vidim 😀

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 takze sudruhov z NDR treba zavriet do pivnice, aby nieco neposrali a ideme tehotniet, xixi