Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave jaj, moja.sak ale 7 den chces co?🙂)to keby ti ukazalo, tak by som povazovala za podvod podvodnicky.......pockaj este tri dni, viem, ze je to tazke

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt jak muzes mit po diteti jen 60kg??? Tohle ja proste nedoazu pochopit 😀 Pockej ja po dcku jak budu vypadat.... buclata a tlusta a ...no nechci radeji nad tim premejslet 😀 Ja pevne doufam, ze moje telo se nejakym zpusobem zmeni a ze nebude pribirat a bude videt jen brisko... coz u nas v rodine je passe... 😀

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 no, moja, ale ja mam len 160 cm......mam o par kil viac ako pred par rokmi......ale ako hovorim, mm je spokojny, "nadava", ak trochu schudnem..takze neriesim🙂)

terioza1
30. črc 2011

ten muj ma rad takovy ty zeny - prsa, prdele.... boky... takze taky splnuju 😀 @aduskatt

terioza1
30. črc 2011

holky, ja jdu udelat rizky, at ma ten muj dobrou naladu az prijde 🙂 jeste se tu ukazu... papa zatm

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 tiez splnam 🙂my mame bruska geneticky🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 pa moja, ja tu budem dnes dlllllho🙂

terioza1
30. črc 2011

u nas zase kazdej knedlik je videt... 😀 ale od doby, co mam myho milyho, mam dole 13kg... ten sex je fajn 😀 tak pa zatim

malagycka
30. črc 2011

@mijadave to som netušila a zatial ani nikde nečítala, super, ďakujem

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt sak ja viem, ze som trubka, no co narobim... 😀 Ty mas 160cm? ja mam 158 😀 no s vahou sa nechvalim... pred otehotnenim som mala 52kg, po dvoch detoch som sa tu vahu v podstate nedostala... no podarilo sa mi padnut na 55kg, lenze po minulorocnej operacii ramena som pribrala na 58 a pri clostile som nabrala na 68, hroza, no dala som si ocistnu dietu a padla som na 63, no nijak to uz nizsie nechce ist... 😠

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave ja pred otehu 51, pri porode 58, druhy den po porode 52......pred jeden a pol rokom som bola dlllho chora a nehybala sa.takze 65 kg, teraz 60........a dole to nejde uz, ale nevadi..z clostilu zatial nepriberam

terioza1
30. črc 2011

Tak jsem na chvilku tady.... ty vado, vite, jak je tezky nic nerict pritelovi? 😀 kor u mne, kdyz jsem huba ukecana

very_sad
30. črc 2011

ja len tak ... čo vlastne znamená skratka DPO ? 🙂

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt no ja napriek tomu, ze som mala "slonica" 4,35kg, tak pri porode som mala 68, na druhy den po porode som mala 63 😀 no vela neodislo.... no pribral aj mm, hoci nerodil, teraz vyzera, ze bude 😀 😀 😀 😀 aspon mi nic nemoze vycitat... hoci obcas spomenie, ze by bodlo, keby sme obaja zhodili... 😉

@malagycka nie je zac, rado sa stalo 😉

mijadave
30. črc 2011

@very_sad DPO znamena kolko dni si po ovulacii "Dni Po Ovulacii" 😉

@terioza1 to Ti verim, ja by som to asi nezvladla... 😉

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave ja ked poviem, ze kilecko dve dam dolu, hned mm hadze na mna zlostne pohlady.a vraj, este tri by som mala pribrat, xixi...ale to by som sa nevedela zíohnut k topankam 😀

terioza1
30. črc 2011

@very_sad den po ovulaci 🙂))

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 no to ti verim.....ja by som to asi nedokazala drzat v sebe.aspon niekomu jednemu by som to musela povedat🙂

terioza1
30. črc 2011

@mijadave ale drzim se.... chci to nechat az na prvni foto u dr 😀 tj. 2tydny jeste si pockam 😀

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt vsak jo.... tady se aspon vykecam vam, holky moje 😀

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 este ze sa mame🙂)) ja tiez asi budem najskor tu o tom kvakat🙂) teda dufam, ze budem

terioza1
30. črc 2011

janevim, ze uz druhej den vecer me boli bricho jako kdyby me trapily prdy 😀 jak maly miminko, fakt...

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt joj, no tak to mas super... do mna kazdy rype, ze som pribrala, ze som by som vyzerala lepsie, keby som dala aspon 5kg dole... im sa to povie... ale sportuj v tomto pocasi... brucho mam ako keby som bola spon v 6.mesiaci... sama z toho nie som nadsena, no co uz... lenze sa mi nechce teraz nejak velmi sportovat a dietovat, ked sa snazim otehu... 😉

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt to jo, jeste ze tak 🙂 Urcite budes.... doufam, ze nam to povis aj s testem na fotce hned 🙂

very_sad
30. črc 2011

sorry, a tiež DC a PC? dakujem za vysvetlenie

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave brusko mam aj ja.ale to je nafuknute z clostilu..............aj ked, u nas je geneticky brusko.....mna sa otec pytal, ked ma videl po polroku, ci chcem taka ostat.a kym som sa nadychla, moj mm hned ze jasneee🙂)))

mijadave
30. črc 2011

@terioza1
@aduskatt aj ja dufam, ze sa tu coskoro najskor s Vami podelim.... 😉

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 tomu ver, ze hej..........kazdy kolajnickovy test sem dam.........🙂)

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave no ja netrpezlivo cakam na dobre spravicky od teba, zlatko

mijadave
30. črc 2011

@very_sad v pohode... 😉 DC je ktory Den Cyklu si a PC znamena trvanie Posledneho Cyklu 😉
@aduskatt to je mile 😀