Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
15. zář 2011

@petruskaaa v CARe krv, rozbor na hormony, odsleduju cyklus a potom sa rozhodnu

petruskaaa
15. zář 2011

@aduskatt No konkrétně já jsem ukázkovej příklad toho že z jednoho cyklu se nedá vůbec nic zjistit 😀 .Hormonální profil mám teď za sebou.To je asi jak kde.Spoléhám na IUI 😉

aduskatt
15. zář 2011

@petruskaaa ja som netvrdila, ze sa da z jedneho, len ze ho odsleduju🙂) moja, ja to poznam, snazime sa uz 6 rokov

maminka142
15. zář 2011

@petruskaaa aha, myslela som si, že prvy cyklus to berieš 😅 A nechcel ti lekar zvýšiť davku, ked sa ti to nepodarilo? 🙂

fori
16. zář 2011

@petruskaaa no máš to fakt divoký, já z ovulací problém neměla, o ten Clostík jsem si řekla sama, doktoka mi ho vlastně ani nenabízela, ale proti vlastně vůbec nebyla. já jsem si myslela, že na nej budu reagovat dobře..... ale 5 folikulů jsem fakt nečekala. ale do papírů se stejně hlavně zminovala o tom nejvetším.

zana21
16. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............61..........32.............51...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............42..........33..........................Listovka
Aduskatt.................35............6r...............33..........34.............15........Clost., calibrum
Janielik87...............24............6m.............33...........46...........................Clostil., kapky Femi
Sambuca...............23..........1,5r..............32..........32.............15.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Veji............................25..........7m...............24.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................19..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............17..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............17..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............17..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............16...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................14..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............11..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................10..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............6...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............6............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............2...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+6......................10+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

petruskaaa
16. zář 2011

@aduskatt já to nemyslela zle 😉 ,jenom jsem tím chtěla řícz,že každá můžeme mít jinej problém proč nemůžeme otěhotnět a stejně tak může každej doktor zvolit jinej postup léčby 🙂
@maminka142 ale já po něm ovulku měla tak že si myslím že není důvod,to jenom ten první cyklus s Clostíkem byl nějakej zmatečnej,ten druhej už ovulka byla a třetí je teď,dnes beru první prášek 😉 a rovnou jdu na IUI 🙂
@fori no já si právě taky myslela že podle BT s ovulací problém nemám 😉 ,jenom jsem jí občas měla později,ale užívání Clostilu mě uškodit nemůže,tak jsem neprotestovala.Od předminulého cyklu už teplotě zase tak nevěřím,protože podle ní jsem měla anovulák ale z krve vím,že jsem ovulku měla 🙂 Mudr mi to říkal celou dobu ať na teplotu zase tak 100% nespoléhám a měl pravdu,zvlášť když já zdaleka nedodržuju všechny pravidla který by se dodržovat měli,to snad ani nejde 😀

fori
16. zář 2011

@petruskaaa na teptotu se vyprdni 🙂 já si kupovala testy - k ničemu, nikdy jsem ho pozitivní neměla, a teptotu jsem nikdy neměřila. zase až tak toto neřeším.. to bych se z toho musela zbláznit. uvidíme po Clostíku 🙂

jeny
16. zář 2011

@sambuca tak ako? skusila si dnes rano testnut??? A co vracanie? uz ti je lepsie?

aduskatt
16. zář 2011

@petruskaaa ja som to ani nijak zle nevzala

terioza1
16. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............61..........32.............51...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............42..........33..........................Listovka
Aduskatt.................35............6r...............33..........34.............15........Clost., calibrum
Janielik87...............24............6m.............33...........46...........................Clostil., kapky Femi
Sambuca...............23..........1,5r..............32..........32.............15.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Veji............................25..........7m...............24.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................19..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............17..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............17..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............17..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............16...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................14..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............11..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................10..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............6...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............6............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............2...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+6..................10+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........7+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

veronicka33
16. zář 2011

@terioza1 ahojky ako sa darý a čo bábetko?ako sa má?🙂

terioza1
16. zář 2011

Ahoj holky, tak jak pokracujete? My odpovidame podle utz 10+4... jsme teda podle utz o 4dny vyrostli 🙂

Jinak jsem predevcirem spadla na prdel - uklouzla jsem na mokrych dlazdickach, jela jsem pro jistotu do nemocnice - byl vecer a nasli mi hematom v horni brance ( nad miminkem - ne u placenty), takze miminko v poradku, srdicko krasne tlouklo, mam klidovy rezim, miminko teda hejbalo nozickama i rucickama, pak ale usnulo a pan dr ho nemohl za boha probudit... bobek malej/mala .... dloubal do me tim utz aby se mimco probudilo, ale mimco i pres dloubani chrupkalo... Tak jsem tak premejslela, ze i pri sexu se to u nej trosku dloube... chudak.. 😀

terioza1
16. zář 2011

@veronicka33 ted uz dobre... si precti o prispevek vejs.. co ty?

veronicka33
16. zář 2011

@terioza1 fúúúha moja davaj si pozor na seba,no ja neviem čo somnou som 17 DC a ovu ani neviem či bola ale predvčerom a včera ma bolel lavý vaječník inak robila som ovu test a nič tak uvidíme,ale už by mohlo niečo zablúdit aj ku mne :(

terioza1
16. zář 2011

@veronicka33 Mrzi me, kdyz tu ctu, jak se nekdo porad snazi a porad nic... je to na depku, proto sem uz tolik nechodim.. ja si tohle hrozne beru... Pac mi to je lito, nemluvim o nicem jinym, nez o mimcu a tady vlastne kazda z vas touzi po miminku a me to prijde bejt takovy blby, povidat vam o necem, po cem touzite ze vseho nejvic... proto jsem sem napsala jen tuhle zpravu, abyste jen vedeli, co se tak nejak u nas deje... ale snazim se nerozkecavat... nebo spis spoustu veci hazet do autu a s usmevem... Neboj se, vsak ona jedna zabloudi 🙂

veronicka33
16. zář 2011

@terioza1 tak to dúfam,občas sa mi točí hlava ale inak žiadne príznaky nemám takže asi s toho nič zase nebude,iba je divné že ms som mala 1,5 dna a tes som robila ale nič 🙂

terioza1
16. zář 2011

@veronicka33 tak to je divny no... a u dr jsi byla?

veronicka33
16. zář 2011

@terioza1 no nebola som ved načo, necítim sa zle až na to točenie hlavy občas, čakám čo bude ked dostanem zase mrchu a keby vynechala tak potom pojdem alebo by som mala?

terioza1
16. zář 2011

@veronicka33 ja bych tam aspon zavolala, kdyz uz ne nic jineho... treba ti sam rekne, at se stavis...

veronicka33
16. zář 2011

@terioza1 hm no asi máš pravdu,no neviem uvidím aj tak ma teraz z roboty nepustia kolegyna je na PN a kolega na dovolenke tak je nas málo ale tiež mi to vrtalo v hlave ale ked som si robila test a nič tak som povedala že kašlem na to :(

aduskatt
16. zář 2011

tak zasa nic z toho☹( 1DC a PC33, idem prepisat tabulku

aduskatt
16. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............61..........32.............51...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............42..........33..........................Listovka
Aduskatt.................35............6r...............1..........33.............................Clost., calibrum
Janielik87...............24............6m.............33...........46...........................Clostil., kapky Femi
Sambuca...............23..........1,5r..............32..........32.............15.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Veji............................25..........7m...............24.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................19..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............17..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............17..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............17..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............16...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................14..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............11..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................10..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............6...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............6............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............2...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+6..................10+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........7+3............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

sambuca
16. zář 2011

@jeny ahojky, nezlob/te se, že jsem se neozvala dřív, ale nějak mě to psychicky zmohlo, test už jsem nedělala, ráno jsem začala špinit a to naprosto v termínu (aspoň něco, utroš mi snad srovná MS když už nic jiného). 😔
Oklepu se a jedeme dál.. ještě jeden cyklus s clostíkem a pak si dám případně pauzu.
Prosím tedy dnes 1 DC do tabulky.

jeny
16. zář 2011

@aduskatt to mi je luto ☹
@sambuca tak tomu nemozem ani uverit, akym testom si sa testovala? ved ta ciarka bola uplne viditelna aj na foto takze v reali musela byt uz uplne krasna, to je fakt hrozne, comu ma teraz clovek vlastne verit? ☹

aduskatt
16. zář 2011

@jeny dik moja.aj mne....uz som sa zacala tesit, lebo mrcha sa niekde pozabudla.......

jeny
16. zář 2011

@aduskatt juj ved akurad dnes som sa ta chcela opytat ci nejdes testnut....no neviem ci ja, testovaci maniak, sa odvazim tento mesiac testovat ked vidim ze uz sa clovek ani z II ciarok nemoze tesit ☹

aduskatt
16. zář 2011

@jeny no, aj som sa pohravala s myslienkou testnut, lebo vcera sme sa s mm trosku jasili a vobec som nebola zababarana, tak reku asi sa nieco deje..no a o druhej poobede uz bolo jasne, ze mrcha zasa trafila ku mne☹

sambuca
16. zář 2011

@jeny no právě, ta čárka byla v reálu vidět ze 2m a jedním okem 😠 prostě fakt čárka!!! No a výsledek? Testovala jsem testem Intimed Quick test, mají ho v Tescu! Vždycky mi vycházel podle pravdy, nechápu to! Ale jednou mi falešnou čárku ukázal i mamatest 10... no prostě už testům nevěřim! Ultrazvuk je jistota!

zana21
17. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............62..........32.............52...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............43..........33..........................Listovka
Janielik87...............24............6m.............34...........46...........................Clostil., kapky Femi
Veji............................25..........7m...............25.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................20..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............18..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............18..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............18..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............17...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................15..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............12..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................11..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............7...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............7............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............3...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............2..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............2..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................11+0..................10+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+4............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂