Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
3. únor 2012

@fifitko25 ahojík já mám Gynex a prý je femigard něco podobného ale nepůsobí na PCO a Gynex ano

fifitko25
3. únor 2012

@kacnov ďakujem a nevieš, ako ho môžem užívať? na obale je písané, že nevhodný pre tehotné ženy... chcela by som ho užívať, no som 17 DC a už po ovulke, možno sa nám niečo podarilo a nechcem riskovať 😕

kessica
3. únor 2012

@zusanna no moja drzim prasty 🙂 pak napis ako si dopadla 🙂

ili08
3. únor 2012

@antana123 tak to vypadá,že ovulka proběhla 😉 Tak doufám,že jste se trefili 😉
Já dneska takto-holky v soukromé diskuzi říkají že ovu proběhla-já mám ale dneska ještě pořád pozitivní test tak nevím co si o tom myslet 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/393153

antana123
3. únor 2012

@ili08 snad ano 😉 vypadá že proběhla

kacnov
3. únor 2012

@fifitko25 to nemá na to vliv i kdyby se zadařilo je to malé embrio já když sem čekala první tak sme byly v egyptě a já jsem skončila na kapačkách a byla jsem cca v 1měsíci a i dr říkala že to vůbec nevadí že to je ještě moc malé embrio aby bylo něco zle. nevím jak femigard já beru ten gynex a beru ho 3x denně po 8 kapkách

kacnov
3. únor 2012

@kessica no nevím nějak si to myslím mám anovulační cyklus :( tak to je zlééé

kessica
3. únor 2012

@kacnov aha 😒 ale to si len myslis,nie ? dr. ti to nepotvrdil,mozno sa mylis . . .

kacnov
3. únor 2012

@kessica nene tovím byla jsem na IVF tam to potvrdily mám PCO

kessica
3. únor 2012

@kacnov jaj . . . no tak ale sak nabuduci cyklus sa to napravi,ci ako to mas ? co je inak PCO ? 🙂 😉

kacnov
3. únor 2012

@kessica Pco najdeš v googlu jsou to polycistiká ovária 🙂
no to néé to je napořád :(

fifitko25
3. únor 2012

@kacnov Ďakujem ja ho teda vyskúšam 😉 tiež sa má užívať 3X denne pred jedlom malú lyzicku, tak asi podobne ako gynex 😉

kacnov
3. únor 2012

@fifitko25 není vůbec zač 🙂)))

manamani1
3. únor 2012

namiesto toho aby silnela...zmizla...preco?

kessica
3. únor 2012

@kacnov aha prepac :( ja nemam este take info . . . .

kacnov
3. únor 2012

@kessica v pohodě 🙂

kacnov
3. únor 2012

@manamani1 nepilas moc?

manamani1
3. únor 2012

@kacnov ani neviem,asi nie

mijadave
3. únor 2012

@manamani1 fuha, tak to netusim, je to zvlastne....

ja prikladam svoje foto, konecne som sa dockala ovulky, uz som sa bala, lebo grafik mam teraz nespolahlivy, lebo som chora... ale testik dnes konecne ukazal, ze je tu ovu... aj hlienik som dnes mala... tak sa tesim... idem zalahnut potit sa a vecer k tomu prizvem aj mm 😀

manamani1
3. únor 2012

@mijadave krasa, ktory DC si?16???

mijadave
3. únor 2012

@manamani1 ano, 16DC... tu je graf, ale posledne 2 teploty som chora, tak sa nedaju brat do uvahy... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉

iinka
3. únor 2012

ahojte baby, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
bodaj by som sem dávala konečne raz víťazný graf,raz sa snád dočkám.-(

mijadave
3. únor 2012

@iinka pekny grafik 😉 mohol by byt aj vitazny... to si mala tak skoro ovulku?

mijadave
3. únor 2012

no nic dievcata, tak z potenia nateraz nic, musim ist vypratat spalnu, dovezu nam novu postel 😉 joj, perfektne nacasovane... tak zaroven ju mozme pokrstit 😀

iinka
3. únor 2012

no aj minulý mesiac som mala tak skoro, neviem či si pamätáš, tam tie dve nízke (pokazený teplomer)bohvie aké by boli normálne...
len tento mesiac som takto s teplotou bez clostilu, lebo mi došiel, nový začnem brať znova až od nasledujúceho cyklu.

mijadave
3. únor 2012

@iinka jasne, spominam si 😉 tak drzim pasticky 😉 mozno ho nebude uz treba brat 😀 mne sa nejak posuva ovulka stale neskor, som zatial 2 cyklus bez clostilu 😒

iinka
3. únor 2012

@mijadave a neviem prečo mi takto tu na grafe neukazuje, kedy sme to skušali, lebo som to naznačili, podctivo sme skušali🙂

iinka
3. únor 2012

@mijadave bodaj by si pravdu mala, lebo inak som rozhodnutá ak už fakt nič tento mesiac, tak si idem po termín do CAR....nebudem už na nič čakať

mijadave
3. únor 2012

@iinka to sa nastavuje v nastaveniach niekde, ci chces, aby Ti to zobrazovalo alebo nie 😉 jasne, ak si rozhodnuta a mm suhlasi, tak chod... moj mm nechce... 😉

mijadave
3. únor 2012

no nic dievcata, idem ja pripravit spalnu 😀 joj, tak sa tesim na novu postielku 😉