Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
29. kvě 2009

Jak dlouho ty bereš clostík?Nebo respektivě kolikátý cyklus od snažení?

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ty jo Šárko, tak to máte docela drsný a ještě drsnější to bude. Jak si máš v klidu pořídit miminko, když se musíš kvůli takovéhle čůze nervovat 😠

El, tak ještě koukni na netu, jestli něco nenajdeš o tom estrafemu.

Kami, neboj, sexík vydržíš a uvidíš, že se ti tím uleví. Mě když kolem ovulky bolelo břicho a pak jsme se tulilo, tak se mi to tam asi nějak rozhýbalo nebo co a bolest skoro přešla 😉

kkamca
29. kvě 2009

No mě už bolí druhý den..Snad si na to zvyknu..ještě tam máš otázečku o clostíku 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Je, já tu druhou otázku přehlídla - Kami, já měla clostík 2 měsíce, pak měsíc pauzu a teď ho mám 3. měsíc a pak už na něj kašlu a když přes léto nebudu těhu, tak mě čeká laparka ☹
Jinak clostík se může brát max. 6 měsíců 😉

kkamca
29. kvě 2009

to já ho dostala jen na zkoušku na 1 cyklus..ted beru duphaston..Uvidim co mi řekne doktor v červnu..Každopádně si na tom jak já..když přes léto neotěhotním..pak laparo na podzim ☹

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

duphaston bereš v druhé části cyklu? já beru utrogestan 16-25 DC. na laparku bych měla jít už teď v červnu-červenci, ale nechci si kazit léto, nechám to zatím osudu, nechci doktory chvíli vidět a na podzim to nějak vymyslíme. ale my všechny už přece budeme těhulky a žádná laparka nebude třeba 🙂

kkamca
29. kvě 2009

Leni clostík sem dobrala před 7 dny..a od úterka mám ihned nasazený duphaston--14--23.DC..půlku ráno a půlku večer

kkamca
29. kvě 2009

taky doufám že laparka nebude třeba..naděje umírá poslední

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

taky to říkám, nechci se hrnout na laparku nebo na umělé, stále věřím 🙂

kkamca
29. kvě 2009

Ale tak nějak po 3 letech neúspěchu nevěřim..i když fakt je že clostík ani nic jiného sem předtím nic neměla..Kolik ti je let?

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, z jiných diskuzí znám těhulky, co se snažiyi 2 roky, pak dostaly clostík a byly těhulky, tak to nevzdávej. Jinak já už jsem postarší - 34 😉 A ty?

kkamca
29. kvě 2009

Leni bude mi v únoru 30 let-- 😉

kkamca
29. kvě 2009

No už nejvyšší čas něco stim vážně dělat,akorát doktůrek si myslí že je čásek.. 😀 Jenže já bych pak chtěla ještě 1 dítko..3 je můj sen

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, tak to jsi proti mě mladice 😉 Já jsem teda mimčo vždycky chtěla až po třicítce, hodně jsme cestovali, šetřili si na autíčka, vylepšili byteček a pak jsme si řekli, že už teda můžeme a ono nic ☹

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

A koukám, že tvůj klouček měl včera svátek, dodatečně gratuluji 🙂

kkamca
29. kvě 2009

děkuju..za přání k svátku,sem vyřídila a culí se.. 😅

mannerka
29. kvě 2009

leni,
a robili uz tie krvne testy? Ako dopadli?

kkamca
29. kvě 2009

My začli brzo,teda spíš já jsem chtěla a nelituju..Je fakt že jsme se nikam nepodivali atd..Ale zas máme se rádi 😀

papus
29. kvě 2009

jsem tu........no Leni já se zas nestresuju,protože ona je kráva a krávou zůstane jen to vždy okomentuju a hotovo 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Man, ty testy mi nedělali. Já jsem se rozhodla, že tenhle měsíc nepůjdu k doktorce, protože už mi to leze na nervy a chci mít klid. Takže jsem to odložila na další cyklus. Už jsem začínala být protivná, jak jsem se pořád sledovala a hlídala dny, kdy bude ovulka a kdy mám jít na folíky. Dávám si teď oddych 😉

Kami, jak píšeš, důležité je, že se máte rádi a podíváte se ještě na spoustu krásných míst. Každý si zařídí život tak, jak on chce a každý je šťastný za to, co má a co prožívá 🙂

mannerka
29. kvě 2009

leni,
no podla mna veeelmi dobre rozhodnutie 😉 a merias BT, ci aj to si tento mesiac "odignorovala"? 😀

dasa.77
29. kvě 2009

ahoj holky.nejak mi to blbne

dasa.77
29. kvě 2009

na paty pokus se mi podarilo odeslat prispevek

kkamca
29. kvě 2009

dasa77:ahojky..no taky mi to nějak blbne

kkamca
29. kvě 2009

Lenko moooc hezky si to napsala..ty jo já sem zvědavá co ta léčba clostíkem přinese..mám tak nějak nerviky a sem moc moc zvědavá ,jestli z toho něco bude.. 😎

dasa.77
29. kvě 2009

je tu jeste nekdo? Dnes jsem vypila dva jogurtove napoje s broskvovou prichuti.Rikala jsem si,mlecne vyrobky jsou treba udelam neco pro sve telo.No a nakonec mi bilo dost blujno.Takze vseho moc skodi.

kkamca
29. kvě 2009

dasa77:asi ne..já si dala ted malý jogurt a sotva sem ho snědla

dasa.77
29. kvě 2009

lenule,co zase vyvadis?

dasa.77
29. kvě 2009

ZAKLADATELKA SE SLA NEJSPIS SPRCHOVAT 😀

dasa.77
29. kvě 2009

JDU SI NALOZIT PAPANICKO