Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vendy05
30. kvě 2009

Jupííí konečně ta IP jde...
Leni mňam tak to musí být super chlebík, to jsem ještě nezkoušela péct doma, že bych to v týdnu někdy zkusila 😕

kkamca
30. kvě 2009

Leni no uvidim..byla bych radši kdyby to nepřišlo--mrška--ale co by se dalo dělat.Sem si už nějak zvykla na nezdar.Ale ted je ve mě malá dušička co kdyb clostík pomohl?? 😀 😀

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kami, tak to je divné. A přitom do té diskuze napsala, že má clostík 😒

Vendy, no vidíš, to asi byl jen nějaký chvilkový výpadek. Domací chlebík určitě vyzkoušej, v krámě se prodávají už připravené směsi, ale můžeš si i najít recept na netu. Nejhorší je to čekání, než to vykyne, ale pak to stojí za to. A to nemám domácí pekárnu, peču to normoš v troubě 😉

vendy05
30. kvě 2009

Leni no já taky pekárnu nemám, sice jsem u ní uvažovala, ale přijde mi že ten chlebík pak vyjde dráž, no a tak máš nějaký zaručený recept??? nebo kupuješ ty směsi???? Jsi mě úplně navnadila teďka...ještě že tady uz mají zavřeno v krámě 😀

kkamca
30. kvě 2009

Leni no nevim..

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kamčo, já taky clostíku stále věřím, že mi pomůže. Tak to nevzdávej. Zkusím prdečkovi napsat, znám jí z téhle naší diskuze a dám ti vědět.

Vendy, kupuju si ty směsi, jsem líná vážit a odměřovat, takhle je to mnohem jednodušší 😉

Holčinky, já se tak na hoďku loučím. Marcelka (mám jí v albíčku), moje milá malá sousedka slaví dneska 3. narozeniny a jsem taky pozvaná, tak jdu "zapařit". Bude dortíček, tak už se těším. Mějte se tu zatím krásně, kouknu na vás hned jak se vrátím.

kkamca
30. kvě 2009

Leni už jsem na to přišla já to poslala o jeden řádek níž..nějaké zuzce..trapááááás.Ale přesto se mi optej..díky ti

lenka_bohousek
autor
30. kvě 2009

Kami, to nevadí, to se stane, lehko přehlídneš, komu píšeš. Prdečkovi už jsem napsala, tak se ti určitě ozve, ona je moc hodná 🙂

A už jdu, zatím paaaaaaa 😵

vendy05
30. kvě 2009

Leničko no tak to se taky asi po nějaké kouknu a zkusím 😵 no budu se muset jít najíst 😀 😀
Tak zatím pa holčiny, jdu si dát něco k snědku, vykoupat a taky mám ještě něco málo na žehlení, pak jsem ještě nakouknu 🙂

kkamca
30. kvě 2009

No musim se ještě zuzce omluvit..ty jo já sem trdlooo.Holky mějte se já taky prozatim jdu,ale stavím se zas večer pa 🙂

ma.ja
30. kvě 2009

krásné odpoledne clostilky 🙂 spíš už podvečer 🙂

ma.ja
30. kvě 2009

tak jsem dočetla, co jste za včerejšek napovídaly a teď tady nikdo není ☹ tak já zas jdu a pak přijdu 🙂

dasa.77
30. kvě 2009

ja jsem tady.ahoj majo

dasa.77
30. kvě 2009

pokud se vratis a budes chtit pokecat,tak napis IP,jdu se mrknout na jine tema

dasa.77
30. kvě 2009

no nic,jdu na telku .ahojky zitra

amisa
30. kvě 2009

ahojte vy ste sa tu rozpisali 🙂
dasa takze druha polovica tyzdna? testtnut sa ides? noooo drzim palceky aj na nohach.. som si vsimla ze tu e to tak ze dlho dlho nic a ptoms a nakopia pozitivne testiky a ptom zas dlho dlho nic a znova testiiiky.. uz je dlho nic..

amisa
30. kvě 2009

Kkamca.. no nams a podarilo na druhy clostylovy cyklus... aj ked som nie velmi verila ale podarilo sa..

lenka.bohousek.. hmm mna si nechava doki az na 11.6. (8ttpodla menstruacie) zatial sa uspokojujem s obrazkom na nete a v knizkach..a s tim ze mi zaludok a prsia davaju vediet ze sa nieco deje.. co uz..ale vtedy by uz malo byt aj srdieco pocut hadam..

kkamca
30. kvě 2009

amisko zdravim..tak to je krásný a rychly po clostíku..mocinky to přeju všem aby to tak rychle přišlo..Jak dlouho jste na mimi čekali?

kkamca
30. kvě 2009

amisa sem ti koukala na albíčko..nebudeš věřit ale ten testík mi vehnal slyzy..no krása a ty obrázky jak to mimi asi vypadá..jaj ..no nic 😎 🙂

kkamca
30. kvě 2009

amisa..slzy

kkamca
30. kvě 2009

tý jo nikdo už nepřišel..tak já taky půjdu hajat

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Přeji krásné nedělní ráno, u nás konečně s troškou sluníčka 🙂

kkamca
31. kvě 2009

Taktéž krásné ráno..konečně bez deště.. 😉

kkamca
31. kvě 2009

Leni ozval se ti prdeček?Na ten clostík?Mě ne..

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Ahoj Kami, zatím se mi neozval, ale ona určitě napíše, na koníka chodí. Třeba jsou přes víkend pryč a nedostala se na net 😉

kkamca
31. kvě 2009

Leni co dnes bude k obídku?

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

Kami, u nás polévka ze včera a druhé pangas na másle a bramborová kaše. A co dobrého vaříš ty?

dasa.77
31. kvě 2009

ahoj holky,dobre ranko

kkamca
31. kvě 2009

Leni právě sem postavilas na kuřecí polévku a ze včera máme pečená stehna a bramborová kaše..K tomu pangasovi to děláš z čerstvých filet? 😀

dasa.77
31. kvě 2009

ja jsem se taky chystala na rybicku,jenze nam dosly brambory a fakt se mi pro ne ted nechce.Takze abych mohla sedet dele na netu,bude jatra s ryzi,to se nemusi hlidat,vari se to samo. 😀 A pak az tam nebude tak hnusne,skocim pro brambory,stejne potrebujeme nejake uzeniny.Muj je v posledni dobe jako termit.