Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

krista1
24. čer 2012

@harley26 Jani držím ti moc pěsti,aby ti doktorka v pondělí udělala to IUI a vyšlo to,aby si nemusela na IVF 😉 Moc na tebe myslím

mijadave
25. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@lorreine dakujem moja, ms ma netrapila velmi, este ze vymysleli tampony 😀 a na splave sme sa mali uplne super, pocasie vyslo dokonale a keby som nemala svalovicu, idem aj vcera a aj dnes a aj zajtra... 😀 strasne sa mi to pacilo 😎 uzili sme si to 😉 skoda, ze dnes treba do prace 😒
tak pa a pekny dnik 😉

ingris
25. čer 2012

@mijadave ahoj mohla by si mi zmeniť v tabuľke som dnes 2 deň cyklu ☹

paulik1
25. čer 2012

ahojte, tak mne dnes doktor povedal že ešte tento jeden cyklus s clostilom a mala by som ísť na laparoskopiu kôli priechodnosti vaječníkov. neviete, čo to obnáša? Povedal mi že budem v nemocnici dva dni, nemáte niekto skúsenosti?

piefunko
25. čer 2012

ahojte kocky, nemala ste niektora z clostilu cysty? praskli vam ak ano? mne doki vravel ze asi sa mi na jednom vajecniku spravila cysta a nie folik... tak neviem, co ak vyjde tehu co potom s tou cystou? 😕

beju
25. čer 2012

@zuzanka9999 a ešte by som k tomu povedala, že ovulka samozrejme len raz, ale môže byť inokedy ako zvyčajne. U mňa bola až na 17 deň cyklu.

harley26
25. čer 2012

Holky, tak folik byl!!! Ve stredu jdu na iui 🙂

zuzanka9999
25. čer 2012

@beju dakujem velmi pekne no som dnes 9 dc tak som zvedava kedy bude;) dufam ze to uz konecne sa podari lebo uz sme s mm zufali z toho:((((

terioza1
25. čer 2012

Ahoj zeny,

jdeme se vam ukazat s Eli...

Je to zlaticko, spinka celou noc, hraje si na dece... usmiva se a zvatla si..

Doufam, ze se mate dobre a ze brzy najdete // - drzime moooc palecky ... 🙂))

Podotykam, ze El je taky diky clostilu.. 🙂

lenkahh
25. čer 2012

@piefunko Ahoj, mne sa hned po prvej dávke clostilu spravila 10 cm cysta. ked som to počula, myslela som, že odpadnem. už len preto, že raz som mala takú cystu(ale nie kvôly clostilu), ktorá mi po pohl. styku praskla, krv mi tiekla do brušnej dutiny a musela som hned na laparku 😒 a teraz som mala tiež takú, ale esteraz väčšiu vdaka clostilu. doktor ma hned vypísal na PN, musela som len ležať, piť veľa tekutín, žiaden pohl. styk...... nasadil mi hned aj duphaston. asi po 2 týždnoch sa mi pomaly začala cysta zmenšovať a dnes som bola po mesiaci a pol na kontrolne sono a už tam nebola vôbec. myslím, že menzes dopomohol k tomu, aby sa vytratila. som rada, že už je prec a môžem opäť tento cyklus pokračovať s clostilom, ale už iba s jednou tabletou na den, nie dvoma 😉 držím palce, neboj ona zmizne, len sa radšej šetri 🙂

lenkahh
25. čer 2012

@piefunko zabudla som dodať, že ak by si bola tehu, tak ta cysta ti bud pocas tehotenstva pľasne, alebo počas pôrodu z teba víde 😉 tak sa to aspon všade píše 😀

mijadave
26. čer 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@ingris opravene, drzim pasticky do noveho cyklu 😉
@terioza1 moja, mala je nadherna 😉 obe ste nadherne 😉
prajem vsetkym krasny dnik 😉 pa

piefunko
26. čer 2012

@lenkahh dakujem za info, ja som sa ho na to spytala ze co ak by to bola ozaj cysta co dalej a on ze mala by som prist kuk teraz po ovu ze ci praskla (a bol to folik) alebo nie, ale strasne sa mi tam nechce, chodim tam ako na klavir a dufala som ze tento mesiac uz nebudem musiet a chcela som si od toho celeho oddychnut troska a nemysliet na to ale zjavne to asi nepojde... ale nesla som, povedala som si ze ak to je cysta nic s nou nespravi, pojdem tam o 10dni na krv, potom nech ma kuk 😝 este raz dakujem, ukludnila si ma 😉 a teraz si ako na tom?

briuska
26. čer 2012

@terioza1 krásná princezna, moc krásná 😉 😉

briuska
26. čer 2012

holky prosím vás, kolik se vám udělalo po stimulaci clostilem folíků? Já mám pokaždé max. 3 ...je to běžné? Nebo bývá více? (jednou jsem měla výjimečně 5, jinak 1,3,3,3...)

harley26
26. čer 2012

@briuska 3? to je už hodně ne? Když si měla 5 nezakázal ti doktor pohl. styk? Je totiž velké riziko vícečetného otěhotnění. Já sem měla max. 1 🙂) a o navic docela prcky.

kescha
26. čer 2012

ahojte baby, tak včera mi robil doky folikulometriu a mám len jeden dominantý folikul po clostilbegyte ☹ ... včera som mala 17 mm, dnes ráno som bola pichať pregnyl a zajtra večer je PS ... myslíte, že ten folikul dovtedy narastie do správnej veľkosti alebo sa môže stať, že tiež zanikne?

amona
26. čer 2012

@briuska no já mívám maximálně jeden a ještě na hraně...:(

briuska
26. čer 2012

@kescha 17 mm už je ok, za 1 den ještě povyroste a od 18 mm už se dělá IUI...buď v klidu 😉

briuska
26. čer 2012

@harley26
@amona
aha, já všude čtu jak mají holky 12,15 folíků.....myslela jsem, že jich mám málo. Dr. mě teda řekla, že budu mít vždycky míň folíků, prý dle utz mám malé (už staré) vaječníky, málo vajec a kvalita nic moc. Ale minule jsem měla 22 mm, teď nevím kolik jsou. Při těch 5 fol. se dr. jen podivila, že to mám po clostilu 1-0-0, ale nezakázala mi nic, jen se usmála, že to mám připravený na paterčata...brala jsem to s nadsázkou. Stejně to nevyšlo 😒, ani s 5 folíky ☹

amona
26. čer 2012

@briuska no vidíš, já beru clostík 2-0-1 a stejně jsem furt na jednom a ještě odřenýma ušima...:(

briuska
26. čer 2012

@amona a nemáš nízký AMH hormon? ale hlavně že máš alespoň to jedno, pořád lepší než žádné a čekat na dárce...držím ti palečky

harley26
26. čer 2012

@briuska no jo, ale to jsou holky, co jdou na ivf. S 5 folikama by ti neudelali ani IUI, vícečetné těhotenství je velmi rizikové a doktoři by to nechtěli podstoupit ...

briuska
26. čer 2012

@harley26 no asi jsou vyšší dávky hormonů při stimulac na ivf, jinak nevím, jak by mohly mít tolik folíků.. 😉 ..máš pravdu, asi by mi IUI neudělali...

mijadave
26. čer 2012

ahojte koceny, este som hore, tak dam uz dnesnu tabulku 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... pa 😉

kescha
27. čer 2012

@briuska ok, vďaka ... IUI sa bude konať asi v auguste, teraz chceme ešte skúsiť PS ... mm sa musí na to psychicky pripraviť 😉

lenkahh
27. čer 2012

@piefunko no ale ak budes mat veľké bolesti, tak radšej chod za dokym. ja som tiež po ovu nechcela ísť, lebo na foliky som chodila každý druhý den a už sa to jednoducho kvôly práci nedalo. ale ked som po ovu mala neskutočné bolesti,tak som proste musela. dávaj si aspon na seba pozor 😉 držím palce, aby sa zadarilo 🙂

elizabeth453
27. čer 2012

ahojte...tak idem zas po radu:( pisalo som , ze menzes nechodi ani na 40DC,,,ale prisiel...:( 15.6 a dnes 27.6. som bola u dr. /nakolko este stale krvacam/ a poslal ma na kyret/tusim/ na precistenie, aby som nestracala krv...zevraj on nevie, ale mohlo to byt tehotenstvo a tot krvaanie je zbytok potratu...moze my taketo nieco dr. povedat, ze on si nie je isty??? a nevie od coho to je...t.t. som si robila ja tri krat, ked mi kramy meskali a stale bol negativny...tak neviem, ci mam radsej zbehut este k nejakemu inemu dr. alebo ist rovno na interne a v piatok na kyret?....

piefunko
27. čer 2012

@elizabeth453 ja by som si zasla este k jednemu doktorovi na vysterenie a potom az na kyret, predsalen je to zasah do tela a organizmu a nie je to "len tak" takze mal by vediet preco ta tam posiela.... moj nazor
@lenkahh dakujem, zatial som ok (klop klop klop)tak dufam ze to cysta nebude a miesto toho bude mimi 😅 😵 ty uz si po ovulke?

elizabeth453
27. čer 2012

@piefunko uz som raz bola na kyrete v r. 2010 a to som mala to iste /tiez mi meskali vyse 2tyzdnov a potom dorazili a krvacala som 15dni v kuse/ a tiez mi v podstate nic konkretne nepovedal... ☹ teraz ... zle si zapisal datum poslednej menzes /miesto 5.5. napisal 5.6/ a to mal v plane nieco ine...ked som ho opravila, tak hned zmenil nazor a automaticky vypisoval vymenny list na kyret, lebo ze v tomto pripade to mohlo byt tehotenstvo :((( je pravda,ze sa sazime o babo a minuly mesiac som dobrala clostyl ....akoze fakt neviem, terza co ...vo vymennom liste mam napisane koagula vo fornixe.....neviete niekdo co to znamena?