Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mata_ba
17. říj 2012

@mijadave pozriem..to je cajik,kde je zmes byliniek ako alchemilky,vitex jahnaci,mysi chvost...a este dajake bylinky..musela by som kuk 🙂

mijadave
17. říj 2012

@mata_ba a kde si ten cajik kupila?

mata_ba
17. říj 2012

@mijadave moja,to mi vybavila @sabaka v rakusku..ale aj tu by sa hadam dal namiesat...len neviem za kolko...pockaj,zistim ingrediencie 😉

mijadave
17. říj 2012

@mata_ba dakujem, si zlata 😉

ili08
17. říj 2012

@mijadave ahojky,u mě zatím změna jen v tom,že už asi půl roku neberu utrogestan 😀 Ale to je moje chyba,zapomněla jsem to nahlásit..A taky femibion jsem teď vyměnila za GS Mamavit,přece jen porod se blíží tak jsem šla do levnějších vitamínů 😉

mijadave
17. říj 2012

@ili08 opravene 😉 panecku, to uz o chvilu rodis 😉 drzim pasticky, nech mas lahunky porod 😉

ili08
17. říj 2012

@mijadave díky moc 😉 No už se snažíme malou pomaličku vyhánět z bříška,ale nechce se jí-je to paličatý rebel po mamince 🙂

mijadave
17. říj 2012

@ili08 neboj, ona pride v ten spravny cas 😉

milacik3
17. říj 2012

@mijadave ahoj, no mne tusim uz dnes zacina pomaly MS :-/ brala som soju a potom som si kupila aj ananas a uplne zbyytocne kaslem uz na to.........uz som taka nahnevana a smutna...ze uz asi ani tu soju nebudem teraz brat ani kyselinu listovu zbytocne vyhodene peniaze....a snazenie by malo byt teraz 10 mes. v tabulke ☹

mijadave
17. říj 2012

@milacik3 moja, to ma mrzi... viem, ze je to tazke, aj mna to hnevao, clovek urobi vsetko pre to, aby to vyslo, da aj kopec penazi a ono nic... mozno si daj teraz pauzu, nechaj to tak, oddychni, neber nic a potom skus znova 😉 drzim pasticky a v tabulke opravim, ked mi potvrdis, ze ms dosla, ok?

dadanr
17. říj 2012

@mijadave ahojky čo sa týka týždňa som 33+3, vitamíny femibion, magnezium 500, pohlavie 2-chlapci. 😉

mijadave
17. říj 2012

@dadanr jeeeej, takze dvojicky? wow, supeeeer, tesim sa s Tebou 😉 v tabulke som opravila 😉

dadanr
17. říj 2012

@mijadave Veru dvojičky v živote by som nepovedala aké ťažké je donosit dvojičky. Mám doma malú dcérku ale tehotenstvo s ňou bola malinka. Chalani sú veľmi veľkí vraj čo má za následok, že
mám strašne bolesti. Tak sa teším, na pôrod ako blázon a vôbec sa nebojím či to zvladnem s 3 detickami. 🙂 veru clostil zabral ako sa patrí a to hneď 2x lebo dvojky sú neni pocate v jeden deň. Ale o 3 dni je tam rozdiel 🙂.

mijadave
17. říj 2012

@dadanr teda, takze dvojvajecne dvojcata 😉 mne dr tiez povedal, ze clostil vie takto zaucinkovat... aj ked mne nezabral, ale to nevadi... zivot ide dalej 😉 kazdopadne Ti drzim pasticky, nech to zvladnes az do porodu a nech ho mas co najlahsi 😉

kacculle
17. říj 2012

@mijadave Ahojky, já jsem nyní 11DC děkuji za úpravu

mijadave
17. říj 2012

@kacculle a ja dakujem za info, opravene, tak nech sa zadari 😉

dadanr
17. říj 2012

@mijadave moc ti ďakujem za podporu u teba možno zaberie iné. netreba sa nikdy vzdávať to je totiž najľahšie.

mijadave
17. říj 2012

@dadanr neboj, nevzdavam.... 😉 len uz do seba nechcem pchat hormony... no pozor si nedavame, proste si keksik uzivame a nic neriesime 😉

pancuska
17. říj 2012

@mijadave jeeeeej dakujem za tabulku ....k 18.10.mam PC31 a 2DC ......lanove semienka len pripisat dakujem.....a zlata zila uz poslucha? a ako je v praci? a manzel...? a to je aka sutaz co tam isiel Danko? Bozenku on je taky sikovny,mas z neho urcite radost!! Dufam ze aj ja sa raz takeho dietata dozijem!!!?? 😉

mijadave
17. říj 2012

@pancuska rado sa stalo 😉 tabulku opravim neskor, lebo mm prave okupuje pc 😀 zlata zila sa uz pocuva, aj ked to wc este nie to prave orechove 😉 v praci nijako, lebo mam vypoved, bola som ako zastup pocas materskej a ta mamina sa rozhodla vratit i 1,5roka skor ☹ zatial som na PN, no co bude dalej netusim, nic sa nerysuje... ☹ mm pocuva 😉 uz si ani pizor nedava, cize je sanca aj otehu 😉 a Danko siel na sutaz v logike, boli to take testy ako IQ... zo slovenska ich bolo vybranych len 15, prislo len 7, mal cas na testy 80min, hotove to mal za cca 25min 😀 no vysledky budu az o mesiac, kym to vyhodnotia aj z ostatnych krajin... orajem Ti krasne a mudre deticky z celeho srdiecka 😉

milacik3
18. říj 2012

@mijadave no dnes je to 1 DC a 29 PC ( a snazenie 10 meisacov) dik

lucijeta
18. říj 2012

@anait aojky, tak poslušně hlásím, že už to mám za sebou, 3. cyklus s clostíkem 1.IUI, ale řeknu ti, mě to moc bezbolestné nepřišlo 😒 asi tím, že jsem byla dole stažená od těch ovu bolestí..
tak jak to u vás teď vypadá?

anait
18. říj 2012

@lucijeta ahoj, super, tak už len čakanie teraz ... čiže na to nebudeš myslieť, sledovať sa, dokonca ani počítať dni a už tobôž nie hodiny 😉 ja osobne som na tom teraz takto http://www.fertilityfriend.com/home/anait

lucijeta
18. říj 2012

@anait tak to vypadá hooodně zajímavě,hmm? 😉

anait
18. říj 2012

@lucijeta ale ani nie... som zase chorá... minulý cyklus po ovu som ochorela a dvoje atb som vyjedla a teraz po ovu zase sa mi to vracia, čiže nepovažujem to za hodnoverné údaje...

mijadave
18. říj 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@pancuska opravene 😉
@milacik3 to ma mrzi ☹ drzim pasticky do dalsieho snazenia...

pancuska
18. říj 2012

@mijadave tak to mi je luto s tou pracou....to je vlastne ta praca pre ktoru si dala vypoved? ale zasa na druhej strane ma tesi ze musik sa prekonal a nedava si pozor....no len stale nechapem preco sa nedari.....ono asi niekde bude predsa len cert zakopany a nieco tam bude....nemusi byt mozne ze by mal slabe spermosky? ja som uz aj rozmyslala ci ma z tej tabulky nevymazes ale potom som tam zbadala dadenku a ta je moja spolubojovnicka v centre na IVF... Tak Danko takato sutaz? no som zvedava na vysledok ....ale strasne!! aj ked viem ze to bude naj...... 🙂

mijadave
18. říj 2012

@pancuska dakujem, si zlata 😉 ano, to bola ta praca... no co uz... a preco sa nedari? to keby sme vedeli, ja som vraj ok a mm ma tiez spermos ok... tak co uz... a Danko - tiez sme zvedavi 😀 dam vediet 😉

lucijeta
18. říj 2012

@anait jaj, tak to je naprd s těma atb 😒 ale už za pár dní uvidíš, jestli přece jen 😉

pancuska
18. říj 2012

@mijadave tak toto je najhorsie ze sa nedari a nikto nevie PRECO? a este som chcela ze do tej prace co si odisla by ta naspat nezobrali?