Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

soldi
26. led 2010

ok, tak posledny krat 🙂
davam sem graf, kde su vsetky teploty dane na pevno podla systemu jedna hodina navyse -0,1 o hodinu menej +0,1

http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

no a som z toho somar 🙂

dasa.77
26. led 2010

jane.........tak horke to zase nebude.budes krasna tehulka,neboj.

bobi3
26. led 2010

weri, tak ja už som s tým tak trochu vyrovnaná, že sa to podariť nemusí nikdy, nejako s tým už nebojujem... oberalo ma to dosť o energiu 😒 Ak sa podarí, budem šťastná, ale ak nie, tak tiež budem šťastná. Lebo chcem byť šťastná. Niežeby som sa vzdávala, to nie, no už to neberiem tak tragicky. Ale dala by som aj oveľa viac, keby bolo treba (myslím finančne)... momentálne je to pre nás prvoradé 😉

soldi
26. led 2010

bobi, kolko mas rokov? a ako dlho sa uz snazite?

dasa.77
26. led 2010

soldi.......no vidis,NERIKALA JSEM TO? 😀 😀 😀

wera
26. led 2010

neboj jane chuť do jedla sa Ti za pár týždňov vráti 🙂 a bruško Ti už tiež určite začne pomalinky rásť 😉

dasa.77
26. led 2010

slavu.......na pokles pred MS je jeste brzy 😉

kkamca
26. led 2010

bobi3:tak to tě obdivuji..Já se nějak vnitřně nemůžu smířit s tím,že by jsme zůstali jen u jednoho dítěte a doufám,že to tak nebude ..Doufám,že se tady všechny dočkáme vytouženého mimíska. 🙄

bobi3
26. led 2010

soldi, tak ja budem mať tento rok 33 a snažíme sa už takmer dva roky... no najhoršie na tom je, že máme obaja všetko v poriadku a stále nič ☹ najhoršia je tá bezradnosť ☹

slavulilienka
26. led 2010

dasi tiež si myslím..., ale ma to prekvapilo...čakala som rovnakú ako včera... 😉

dasa.77
26. led 2010

kamco.........a ja zase "obdivuji" tebe,ze to tak tezce neses,kdyz uz mas aspon to jedno

bobi3
26. led 2010

slavu, silno na teba myslíme, spolu vytlačíme tú teplotku späť nahor 😉 ešte nič nie je stratené

kkami, aj ja obdivujem samú seba, že už som vyrovnanejšia... pomáha mi v tom dosť aj manžel, takže ak by nebolo mimi, budeme dvaja a šťastní 😉

dasa.77
26. led 2010

slavu......ja jsem u tebe cekala stejnou,jako mam ja 😀

dasa.77
26. led 2010

bobi.........hezky jsi to napsala.az mam slzy v ocich....bohuzel,ja to takhle o sobe rict nedokazu

slavulilienka
26. led 2010

Bobi..ďakujem....si milá 🙂
Dasi......no veď práve...som ja ale za kamarátku čo? 🙄 😀

soldi
26. led 2010

bobi, a robili Ti aj to vysetrenie na vaginalne prostredie? ci nezabija bojovnickov? vsak dva roky nie je az tak vela 🙂

dasa.77
26. led 2010

holky,jdu si dat paralen a zkusim se vypotit.vecer jsem se probudila kolem pul 12 spocena jako mys.a aby se mi pak lepe spalo,musela jsem mit aspon jednu nohu povystrcenou z pod deky.jnak mi bylo horko jako krava.

wera
26. led 2010

bobi tiež Ťa obdivujem...ja asi k takémuto stavu nikdy nedospejem, len sa bojím že to bude časom len horšie a horšie a že sa zbláznim.... ale tak zase možností ešte zopár máme, veď je tu aj ivf, síce ako posledná možnosť ale tá už určite výjsť musí 😉

soldi tú ovulku Ti to vyznačilo pekne 😉

teda babulky ja mám pocit že už ani nepracujem ale koníkujem 😀

dasa.77
26. led 2010

do dvou to tu s vama jeste vydrzim,sem tam odbehnu a pak budu lezet.

dasa.77
26. led 2010

wera........konikovani je taky prace.a vysoce si toho cenime 😀

slavulilienka
26. led 2010

a ja Vás na teraz opúšťam, lebo zase nič neurobím doma...idem variť, dať prať, prezliecť perinky a podobné užitočné záležitosti...
dasi a nebolia Ťa už prsia? Lebo mňa áno..., len tak sa pýtam, či máme aspoň toto spoločné... 😀

soldi
26. led 2010

babeny, ja som asi tiez uz zavisla 🙂
a zajtra rano mam tazku skusku, musim sa ucit, pustite maaaaa 😀

to zas bude zajtra nepresne meranie, budem opat vstavat okolo tretej. to mam za to, ze sa ucim na poslednu chvilu 😀

zakupanda
26. led 2010

holky dobré ráno a kuk na můj graf:http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=7294...

dasa.77
26. led 2010

slavu....pockej,sahnu si

soldi
26. led 2010

dasi: 😀 😀 😀

dasa.77
26. led 2010

slavu.....tak ani to........NEBOLI

slavulilienka
26. led 2010

😀 no čo? na čo si prišla? 😀

wera
26. led 2010

soldi tak sa utekaj učiť 😉 a z čoho máš skúšku?

ahoj zakup 🙂

dáši to koníkovanie by som ale šéfke asi ťažko vysvetľovala...ale veď keď mám robotku porobenú tak prečo nie? 😉 ...len čakám kedy mi túto stránku admini seknú 😒

dasa.77
26. led 2010

slavu.... 😀 ale pro jistotu necham sahnout jeste mojeho,jestli jsem se nezmylila 😀

dasa.77
26. led 2010

za 15minut jsem zpet.....mozna iaz 😀 😀 za 20