Lék na "depresi" z nekonečné zimy. Poraďte

artemiss
3. únor 2010

Ahoj holky, máte některá z vás zaručený lék na tu depku z nekonečné zimy?
Mě to už fakt s..e!!! Ani ven se nedá jít, děcko je protivné, když jsme doma zavření....chjooo.....
Poraďte prosím, jak se z toho nezbláznit...!!

janulazaynab
3. únor 2010

Já sedím doma, Mikulajda je protivný a venku od rána sněží.. Dnes jsem to řešila tí, že jsem si lehla k němu na velkou postel, jinak ho dám k hrazdičce a jdu uklízet nebo na net.

editah222
3. únor 2010

Když na mě leze špatná nálada z dlouhé zimy - tak si pusím na plné pecky moji oblibenou muziku a tancuju jak blázen!! Pak si otevřu dobré víno (naleju si je decku, protože kojim, zbytek zvedne náladu někomu jinému), napustím si plnou vanu s mořskou solí a relaxuju.
Pak je mi hned lip 🙂

momin
3. únor 2010

Editka jak to zvladas kdyz mas dite doma? 😀
Ja teda radu nemam..a uz blaaaazniiiimmmmmmmm.. Maly protivny.. ja protivna..... 😎
Uz at je leto... nebo at to aspon staje.... 😉

editah222
3. únor 2010

Momin- hlídá tatínek 😀

momin
3. únor 2010

Jo taaaaaaakhleeee.... 🙂

luthien.k
3. únor 2010

Tak já to dělám podobně jako editah 😉
Jinak taky dobrá cesta, jak z deprese, je si ten sníh užívat, aspoň na pokoukání. Vezměte si, jak bychom reptaly, kdyby byly takové ty hnusné dešťosněhové plískanice, ve kterých se už vůbec nedá vystrčit nos, všude bláto a loňské listí, bléééé 😝 Takhle je to aspoň takové světlejší a veselejší, navíc když do toho sem tam zasvítí sluníčko 😉

rimmel
3. únor 2010

no ja som sa dnes zo vsetkeho rozrevala..som trochu chora, bolesti v bruchu dnes hrozne, maleho ked mam na rukach este horsie, vonku zamracene, tu ziadna rodina, pomoc..no tak som si poplakala, muza zavolala domov z prace lebo som doslova uz nebola schopna nic....a teraz mi je uz dobre, pospala som si a nabila nejaku energiu ....uz fakt cakam na to leto, nebavi ma toto nic nerobenie 😠

momin
4. únor 2010

rimmel taky se stane.... 😖
Luthien me na snehu neprijde nic veseleho..... 😀 😎 Mozna az budem moct chodit aspon sankovat....

editah222
4. únor 2010

Já si sníh taky užívám. Beru to pozitivně - tlačení kočárku je suprer posilovna a zadara, město vypadá aspoň chvilku uklizeně, můžeme sáňkovat, běžkovat už pár metrů od baráku. 😀

rimmel
4. únor 2010

ako o tom potom.sneh mam i ja rada ale aj tak....tu narp snehu moc neni, muz sa tomu raduje ja ani tak ne,sneh sa mi paci a aspon sa mozeme ist sankovat i ked maly z toho neni extra vyteseny no ale neva 😀

levair
4. únor 2010

Co taky docela pomáhá, je vyhládat světlo, kterého je v zimě míň - i když teď už se dny prodlužují. Když trochu zasvitne sluníčko, jdeme ven a ono to trochu člověka "povzbudí" do dalších chvil. Už se také tak těšíte na jaro? 🙂

rimmel
4. únor 2010

levair to mas pravdu..vyskusane 🙂

momin
4. únor 2010

Holky tak u nas dneska neni ani mracek.. uplne jasno... sviti slunicko...... 😵
Jdeme ven!!! 😵 😵 😵

rimmel
4. únor 2010

momin zavidim,, ja len dufam ze u nas sa este objavi 😎

berenika39
4. únor 2010

hm, taky to na mě vlezlo. a to jsem nezdolnej optimista. už nevím co vymýšlet, akční dítě napadají samý ptákoviny a nervy mám jak na špagátu 😝
Včera jsme trochu rozsvítili - jeli jsme odpo do akvaparku a krásně se tam vyblbli, oba jsme byli zdrchaný, ale tak hezky 😀 😀 😀 . Tak zkuste, je to léto aspon na hodinu 😀 😀 .

Zjistila jsem, že i všichni kolem jsou z tý zimy grogy, protivný, utahaný, bez nálady....chybí sluníčkooooooooo

martimarti
4. únor 2010

Ženský...hlavu vzhůru, vždyť je teprve únor! 😀 😀 Co by jste chtěli 😉
Před pár lety byla mami v lázních v Jáchymově, byli jsme jí na prvního máje navštívit a tam sněžilo 😀 😀 😀to už bych nazývala kritickou situací, ale teď? 😉

Ba ne, dělám si legraci, také vyhlížím sluníčko a těším se na jaro...a lék na depresi nemám? Nepomohla by dvojka červenýho? 😉Jako že by nám to bylo pak jedno? 😀 😀

editah222
4. únor 2010

Momin - taky závidím, u nás je dnes hnusně. Mlha, že by se dala krájet a k tomu docela zima -7.

Martimarti - dvojka červenýho zabere na všechno 😀

martimarti
4. únor 2010

Že jo 🙂 🙂 😉 😉

rimmel
4. únor 2010

u mna ne, ja nepijem 😀 ale taka dvojka melooonu juuuj 😅 😀

luthien.k
4. únor 2010

rimmel, no teda, Ty mi děláš chutě, já meloun naprosto miluju, je to jeden z mála letních plodů, na které nemám alergii a tak ho jím v sezóně po kilech 😀 😉
Jinak i dvojka červeného je fajn 😉 Včera ovšem zvítězila ta horká koupel. No a dneska pomohl pohled do blyštivého prosluněného sněhového království, které teď u nás vládne 😉 Holt je to potřeba brát pozitivně, to je asi nejlepší lék na "depresi" (ovšem kdo má opravdovou depresi, ne jen blbou náladu ze zimy, tak tam asi víno, meloun ani koupel nepomůžou...).

misi78
4. únor 2010

Nejlepsi lek je radovat se ze snehu 🙂 Maleho beru na sanky, libi se mu to a pes je nadseny 😀 A vecer vyrazime na snowboard na vecerni jezdeni 😀

artemiss
autor
8. únor 2010

O víkendu jsem se radovala, že je tu jaro... !!!! Očividně předčasně 😝 😝 😝 !!!
Ale uklidnilo mě, že je to u u vás podobné a že depku nemám jen já 🙂