• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Létání miminek

7. března 2011 
holky tak ja asi budu spatna matka, budu rodit v nemocnici, kdyz dite bude brecetbudu chovat a davat mu tolik lasky kolik bude potrebovat, cviit s nim budu max tak ze mu dam prst aby ho stisklo a plavat bude ve sve vanicce :grinning: jo a jeste bude u nej spat pes, protoze deti miluje :grinning: jo a budem kakat a curat vesele do plinky :grinning: asi jsem silne nosvicena a nemoderni, ale mje ditko bdue mit hlavne klid, mazleni a lasku :slight_smile:
24. led 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote
@mataharyy jsem stejně neosvícená a přízemních názorů jako vy :grinning: :grinning: PLíny měl Marián dokonce skoro do 3 let, protože odmítal vůbec diskusi o vyměšování - taky se to poddalo.
24. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubaka A ještě dodatek: A jsem na to hrdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihi ja taky :grinning:
tak dalsi novinka, prestali pouzivat autosedacku, uz je opet neco osvitilo :grinning: teda ani po porodu ji nepouzivali ale pak sesli na scesti a zacali a ted uz zase ne a to je prckovi nejakych 9 mesicu :grinning:
24. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote boha, by mě zajímalo co pak jednou budou říkat policajtům (v tom lepším případě), nebo co je osvítí až jednou nabourají (nedej bůh :rolling_eyes: )... Navíc teda já už bych sedačku používala z toho důvodu že mi dítě nebude lozit po celém autě jak orangutan... :sweat_smile: Tohle už fakt není o osvícení ale o totální debilitě... Nechápu jedno jak někdo může dobrovolně dávat v šanc život vlastního dítěte a schovat se za auru, nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
24. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy nevim, nechapu, jsme neosvicena ovce ve state a je mi sakra dobre :grinning: a mam v aute privazaneho i psa v postroji, min pro to ze nechci tacek pokutu :grinning: vis co je jest lepsi? ze on ma dve deti z predchoziho manzelstvi, ktere vychovaval normalne :grinning:
24. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote No tak o to je šlehnutější :sunglasses:
24. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zitra me drzte palce, jdu na pohovor na jinou, zajimavejsi praci, sice o 1500,- min meisne, ale myslim, ze si mohu jen polepsit :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Se divím, že vůbec jezdí autem, vždyť to je taky nepřirozené, měli by šlapat po svých :grinning: :grinning: :grinning: Držím palce u pohovoru.
24. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shaula :grinning: :grinning: Nebo si pořídit osla :grinning: :grinning:
@mitote Budu na tě myslet, snad to klapne a nebude to z bláta do louže, i když nic "lepšího" než toto už tě snad nepotká a kdyby náhodou, tak stejně za chvíli chceš na matřeskou, ne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shaula jo dokonce maji dve auta, strasne vevnitr spinavy a smradlavy a kazdou chvili neco nefunguje, dnes to byly pro zmenu brzdy...a to jsem jela na postu :unamused: :angry:

@mataharyy "lepsi" uz snad neexistuje a materskou? n ozacnem snazilkova tak za rok :-/ abych mela aspon toho Bc, pry ditko dostanu za statnice jako darek :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Tak to je paráda auto na hovno a děti bez sedačky, boha :rolling_eyes:
No ještě že jsem nedostala takové podmínky, bych se dětí nedočkala :grinning:
24. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no prosím tě, a jak tam to devítiměsíční batole teda převážejí? Technicky? vždyť tam musí lítat a pásy ho škrtit? A nevíš, proč vyřadili tu sedačku, To by mě teda zajímal ten důvod - vždyť přírodní národy taky nejezdí autem, tak proč oni auto jo, ale bez autosedačky. Mě teda dostalo, jak jezdila s dítětem uvázaným na břiše - co by s ním asi udělala ten volant při nárazu,co? :astonished:
24. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubaka V kleci, nic jiného mě nenapadá... :sunglasses:
No k nárazu o volant přičti tu herdu z druhé strany toho dospělého člověka který při nárazu letí na to dítě... To i menší náraz a dítě to má sečtené... :unamused: :cry: To dítě není moje, ale já bych na ně poštvala sociálku, to co je za lidi... :sweat_smile:
24. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubaka jo to ja nevim, ja jen vim, ze o autosedakcu zakopavam ve skladu a ze v ani jednom aute zadna jina neni :grinning: jinak ona po narozeni ho vozil ana brise v satku nepripoutana...

@mataharyy ale ja s tim autem sem tma musim jezdit :-/ dokonce jendu me vystval v prvni snehove vanici kdy jsem trikrat otocila hodiny autem....
24. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote - nemám slov.... :rolling_eyes:, jinak si mě samozřejmě odškrtněte jako další "neosvícenou barbarskou matku", (porodnice, pleny, ale hlavně moře lásky a mazlení a chování - bez létání). :wink:
24. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lantana vitej v klubu :grinning: ja jsem hrozna, ale asi nezapadam do dnesni koncepce sveta, duveruji lekarum, neuznavam samany a podobne existence :grinning:
24. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uložíš, odejdeš a už nepřijdeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Baby tuhle Vaši debatu by bylo třeba vydat knižně.Já se tu tak nasměju jak dávno ne.
24. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateson cemu se smejes? my to tu myslime smrtelne vazne :grinning: ulozim dite a necham rvat? to je tyrani :angry: kdyz se me ditko bdue dozadovat pozornosti a chtit byt se mnou, tak se nou bude, kdyz budu logicky na blizku...chudak elektrocnika chuvicka o to pak ma poslouchat
24. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám jednu otázku. Spí nebo spali Vaše deti s Vámi v posteli?
24. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fíhá, holky, narazila jsem na tuhle diskusi náhodou, koukla jsem na tu reportáž v prvním odkazu, a jsem teda zděšená. Jsem porodní asistentka a s miminy jsem dělala několik let, ale tohle není přirozené a je to magořina! Kdo si chce zabít nebo zmrzačit dítě, hurá do toho :angry: :angry: :angry: Podle mě je to týrání dětí. :angry:
24. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateson pes s nami spi, miminko s nami spat nebude, nerisknu si zalehnuti a uduseni..az bude vetsi a chodit, at koidne lozi do postele za nama, chceme si pordiit do domku velkou postel at se vsichni narvem do jedne postele a ctem treba pohadky neb si povidame :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasad. ano ano ano :slight_smile: kez by to byla jen jedn aalternativni metoda
24. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já jsem to jednou skusila s dcerou. Za dvacet minut jsem přišla a ona stála nahá v postýlce na holé madraci. Byla totálne vynervovaná. To bylo poprvé a naposled. Mne to tenkrát poradila švagrová, že prej proč tam hned letím když plače, ona malou nechá a zaspí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . "Malá" má dnes skoro 22 ale já si to dodnes pamatuju jako by to bylo včera. Proto už vím , že člověk má poslouchat svuj instinkt.
24. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak náš synáček s námi spí. Jedna maminka sem napsala do jedné debaty, že to muže mít fatální dusledky. Očekávám Vaše názory :confused: :confused:
24. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateson me je taky 22 a proste se ridim tim, co jsem se naucil a vzdy sama potrebovala, deti potrebuji lasku, mazleni, bezpodminecne prijetu a oporu, ale zaroven hranice... takze pokud jde o lasku, tu se jim bdueme snazit dat co nejvice, at uz blbina v posteli jako to ted delme se psem, nebo ctenim pohadek, hranim stolnich her, malovanim a ja nevim cim vsim, prote abychom byly rodice al ei kamaradi a aby deti vzdy vedeli ze se muzou prijit pomazlit a ze u nas je vzdy bezpeci, to je to nejdulezitejsi a proste podle me tyhle alternativni metody vazne pocit bezpecni neprinasi....
k tomu spani, ja vidim hlavni problem v tom, ze vazne miminko muzes zalehnout, ale pokud je ditko starsi a sam prijde treba ze cche spat s vama, proc ne? ono zase casem odejde, ja mivala obdobi kdy jsem zase chtel az akazdou cenu spat v obyvaku a vzdy jse po spickach sla rozdelala pohovku a spala tam a byla jsem mala :grinning:
24. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote miminku je šest a v září jde do 1 třídy. :frowning2: :frowning2: no a tyhle alternativni metody nepotřebuji komentář. Na tu BKM jsem tu narazila už před časem a mně lezli oči z dulku :confused: :confused: :confused: jak tam drželi to miminko nad tím umyvadlem, já jsem nechápala . A že se to používá v zemích třetího světa. Už vidím jak tam ta vyhladovaná chuděra někde v slumu , která má mimochodem dalších x detí sleduje to nejmenší jaký vydává signál, že chce čurat. To prostě nemá plenku protože rodiče na ni nemají, ne proto, že uplatnují BKM.
24. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateson tak to bych ho nechala :grinning: jo BKM, to jsem zazila, to nam takhle ji provozovala kolegyne s miminem v praci, reknu ti, je to parada kdyz sedi s diteme u PC, drzi ho a miminko prdi a kadi a "nocniku"....zkus u toho pracovat :grinning:
24. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateson moje děti s námi v posteli nespaly - tedy vždy proběhl jeden pokus a pak byly "odstraněny" do postýlky. Hrozně se vrtěly a točily, prostě využívaly všechen dostupný prostor a v případě nouze i ten nedostupný. Nikdy bych neřekla, kolik místa dokáže zabrat 50ticentimetrové dítě. Jedna noc bohatě stačila, okopaná žebra, potlučená hlava a nevyspání - a to byla novorozeňata! Kdepak, v naší rodině patří děti do svých postelí! :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa asi mi už fakt šibe ale mně malý v té posteli už normálně chybí. Tento týden se nám podařilo ho přesvědčit ať skusí zaspat u sebe v pokojíku. Byl to boj ale podařilo se :slight_smile: My sme s mm v té ložnici leželi každý na tom svém vyleženém boku jak dva cvoci, uši nastražené a nemohli zaspat. Vydržel tam přesně do pul dvanácté. To byla taková první vlaštovka :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek