• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Létání miminek

7. března 2011 
a vy jste se účastnila toho jejího kurzu??
4. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa jakto? :astonished:

@mataharyy jasne :grinning:

@nady promin ale ja i mataharyy jsme to zazili na vlastni kuzi a pochybuju o jakemkoliv budoucim pozitivu, ale to se projevi az bude tem letacim detem 30, 40 let :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janocka951 preco nie? at si muzesm tlachat dle libosti :grinning:
4. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nady Ano, krátce po tom co byla tato reportáž v televizi... Vsadila jsem na jednu známou a nezklamala, s ní jsem se tam dostala na "ukázkovou" hodinu (po reportáži bylo dost složité se někam takto podívat, cizí mezi sebe nebrali) a teda jak paní instruktorka, tak celá praktika mi přišli naprosto na hlavu a nesmyslné... Přesvědčený jen o své pravdě a chraň ruka páně toho kdo si dovolí odporovat, nesouhlasit nebo se zeptat na nějakou "hloupost" např. co lékařské upozorňování... :wink: Bylo mi z toho nevolno ještě dlouho, ale mohu říct že to neodsuzuji na základě reportáže, ale vlastních poznatků a vím jistě že tedy její pomoc bych opravdu při výchově, sžívání s dítětem nechtěla :rolling_eyes:
4. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Dobre tak s tým súhlasím.... :slight_smile: :wink:. A prečo aj ja? Ved ma ani nepoznáš :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka suhlas ,asi tak :wink:
4. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibione suhlasím ,a reportáž byla hodně manipulovaná a točená skrytou kamerou .
4. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote soukromou skupinu beru! :wink: A když Tě to tak hezky napadlo,hlasuji pro Tebe jako pro zakladatelku.! :slight_smile: A rozhodně dáme vědět taky kubace. Jo a stále trvám na béééé.... :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lantana bééé :grinning: Jasný bez kubaky by to nebylo ono :sunglasses:
4. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lantana @mataharyy kubace jsem to taky davala jako odkaz ten navrh, tak by to mela vedet, jdu to zalozit...nazev... Letajici diskuse? :grinning: nebo ovci diskuse? :grinning: dalsi navrhy?

@janocka951 chodis mezi nas ne? :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Co "Fanklub zdravého a selského rozumu" :grinning: :wink:
4. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lantana taky dobry, jeste navrhy? az jich bude vice, tak budem hlasovat :grinning:
4. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. bře 2011 v 00:30 • mitote
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. bře 2011 v 09:24 • terrestriss
5. bře 2011 v 11:19 • mitote
5. bře 2011 ve 12:04 • terrestriss
5. bře 2011 v 18:25 • mitote
5. bře 2011 v 18:28 • mitote
5. bře 2011 v 19:26 • inkinka
5. bře 2011 v 19:28 • terrestriss
5. bře 2011 v 19:33 • terrestriss
5. bře 2011 v 19:41 • mataharyy
5. bře 2011 v 19:48 • kaja73
5. bře 2011 ve 20:42 • mitote
5. bře 2011 ve 20:44 • kaja73
5. bře 2011 ve 20:45 • mitote
5. bře 2011 ve 22:00 • terrestriss
5. bře 2011 ve 22:14 • mitote
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek