Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

nady
4. bře 2011

a vy jste se účastnila toho jejího kurzu??

janocka951
4. bře 2011

@mitote preco??

mitote
4. bře 2011

@neumisa jakto? 😲

@mataharyy jasne 😀

@nady promin ale ja i mataharyy jsme to zazili na vlastni kuzi a pochybuju o jakemkoliv budoucim pozitivu, ale to se projevi az bude tem letacim detem 30, 40 let 🙂

mitote
4. bře 2011

@janocka951 preco nie? at si muzesm tlachat dle libosti 😀

mataharyy
4. bře 2011

@nady Ano, krátce po tom co byla tato reportáž v televizi... Vsadila jsem na jednu známou a nezklamala, s ní jsem se tam dostala na "ukázkovou" hodinu (po reportáži bylo dost složité se někam takto podívat, cizí mezi sebe nebrali) a teda jak paní instruktorka, tak celá praktika mi přišli naprosto na hlavu a nesmyslné... Přesvědčený jen o své pravdě a chraň ruka páně toho kdo si dovolí odporovat, nesouhlasit nebo se zeptat na nějakou "hloupost" např. co lékařské upozorňování... 😉 Bylo mi z toho nevolno ještě dlouho, ale mohu říct že to neodsuzuji na základě reportáže, ale vlastních poznatků a vím jistě že tedy její pomoc bych opravdu při výchově, sžívání s dítětem nechtěla 🙄

janocka951
4. bře 2011

@mitote Dobre tak s tým súhlasím.... 🙂 😉. A prečo aj ja? Ved ma ani nepoznáš 🙂

nady
4. bře 2011

@ikarkulka suhlas ,asi tak 😉

nady
4. bře 2011

@bibione suhlasím ,a reportáž byla hodně manipulovaná a točená skrytou kamerou .

lantana
4. bře 2011

@mitote soukromou skupinu beru! 😉 A když Tě to tak hezky napadlo,hlasuji pro Tebe jako pro zakladatelku.! 🙂 A rozhodně dáme vědět taky kubace. Jo a stále trvám na béééé.... 😀 😀

mataharyy
4. bře 2011

@lantana bééé 😀 Jasný bez kubaky by to nebylo ono 😎

mitote
4. bře 2011

@lantana @mataharyy kubace jsem to taky davala jako odkaz ten navrh, tak by to mela vedet, jdu to zalozit...nazev... Letajici diskuse? 😀 nebo ovci diskuse? 😀 dalsi navrhy?

@janocka951 chodis mezi nas ne? 🙂

lantana
4. bře 2011

@mitote Co "Fanklub zdravého a selského rozumu" 😀 😉

mitote
4. bře 2011

@lantana taky dobry, jeste navrhy? az jich bude vice, tak budem hlasovat 😀

mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inkinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaja73
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaja73
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mitote
Odpověď byla odstraněná
Zobraz