Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

smily
9. únor 2010

ahojte,
v ziadnom pripade nezastavam lietanie babatiek, je to uplna blbost ak to nechcem nazvat nejak horsie... som z ruska a viem vam povedat naisto ze ani tam to nie je bezna vec ako to tu pisete.a hlavne uz vonkoncom tam nedavaju dietatu pred spanim alkoho!! prepacte ale vie ma to dost rozculit ze niekto niekde nieco pocul a hned podla toho sa posudzuje cela krajina.
keby ste to video pustili ruskym mamicka tak verte mi ze ani jedna by to neschvalila.lebo je to fakt o nezodpovednosti a hluposti rodicov...

kubaka
9. únor 2010

kocicinka - - kde a kdy je ten sraz? Já zítra jdu s Mariánkem do nemocnice 😖 na zákrok, tuším tak do pátku. ???

pirlenka
9. únor 2010

Hm, tak Štěpík několik měsíců trpěl úprnými kolikami, vyzkoušela jsem všechno možné - kromě létání, teda. To by se ke kolikám asi přidalo i zvracení a strach z pohybů - mně je zle, jen to vidím 😢 ☹ 😠 Škoda, že se miminka nemohou bránit...

kocicinka
9. únor 2010

Aňa Geršina je jméno té rusky
Kubaka: 11. 2. 2010 ve 14 hodin Happening létajících v A centru, www.materstvi.cz

luthien.k
9. únor 2010

Pražandy, jestli máte možnost, tak tam jděte, když má být ten kurz, a protestujte, jak psala kocicinka!!! Pokud objevíte nějakou petici, třebas internetovou, tak taky písněte.

aponchie
9. únor 2010

Ana Gorsina

aponchie
9. únor 2010

nebo ana s hackem nemuzu to napsat drzim mlade

kocicinka
9. únor 2010

No já bydlím vedle áčka, ale nevím, zda tam jít. Obávám se, že to bude happenihg létajících a nerada bych tam byla s opačným názorem sama 😖

lenkavano
9. únor 2010

holky ted jsem vás dočetla,teda ten nápad s tím srazem je super hned bych to tam jela bojkotovat taky.bylo by to ale fakt super narušit každou jejich týrárnu dětiček ,udělat pořádnej brajgl. 😉

poletucha
9. únor 2010

tak jsem ted videla ten rozhovor a teda nemam slov...ta zenska je uplne hloupa!!! jak ji muze nekdo verit ze je to prospesny??? proboha,vzdyt nemela jedinej podlozenej argument. A doktor byl nad veci,udelala tam sama ze sebe blbku. Akorat teda moderator mel byt primejsi,napriklad to ze na to nema zadnou akreditace tam zametli uplne do kouta...jak to muze vubec provozovat kdyz i na provozovani nejaky blby kosmetiky musi byt certifikat,rucitel atd 😅

lenkavano
9. únor 2010

holky a ukazujou tam při tonm rozhovoru i to týrání?já že bych zkoukla ten rozhovor,ale nechci vidětta nebohá miminka. ☹

tymothy
9. únor 2010

Jo, na začátku pár záběrů je, aby člověk viděl, o čem budou mluvit....

peroli
9. únor 2010

v té diskuzi s doktorem a mladým železným myslím ne

jabber
9. únor 2010

To jméno je Aňa Goršina, jak píše aponchie - jsem si to při sledování toho rozhovoru poznamenala

jabber
9. únor 2010

je to nějaká ruská porodní asistentka - to jediný jsem o ní našla 😅 dělá porody doma, porody do vody a plavání miminek

shaula
9. únor 2010

Tak na Plaváčkovi mi už nejde přidat příspěvek, prý "nedovolený obsah"... Haha, že by už nás odpůrce odstavili?

ikarkulka
9. únor 2010

spíš než dělat někde brajgl bych možná absolvovala jednu lekci toho kursu, abych viděla, o čem to doopravdy je. chápu to tak, že není nutné se s dětmi zapojit do akce.
nějakým brajglem ničeho nedosáhnete, létající maminky se vám tak akorát vysmějí a budou si dál myslet svoje, na což mají právo.

existuje spousta věcí, které většina odborníků razantně odmítá, a přesto ti, které je používají, na ně nedají dopustit.

arietiska
9. únor 2010

http://www.radiopetrov.com/litani-miminek/text....
Bc. Michal S. | Jste nenormální | včera 16:09 | reagovat Vaše naprostá vypatlanost a stupidita je donebevolající. Nabízím vám kurz létání idiotů, přivážu vás za nohy na nějaké rozhledně a budu vám tak dlouho dělat bungee, až z vás tu stupiditu vymlátím. Pokud máte zájem, napište mi na email obagr@seznam.cz

ikarkulka
9. únor 2010

arietiska, nevím, co jsi tím chtěla říct. 😉 ale takové reakce spíš ukazují na vypatlanost a stupiditu pisatele.

lenkavano
9. únor 2010

ikarkulka tak já bych tam nemohla jít se jen tak podívata přihlížet co s těma miminkama dělají.jak pláčou a zvrací.ty možná jo.jestli by se mi vysmáli nebo ne by mi bylo fuk ale svůj názor bych si tam řekla.já tě faktnechápu. 😒

arietiska
9. únor 2010

No já to tady ctěla lehce povznést ... vypatlanost možná, ale pán psal k matkám co ty děti točí jak hadr ne k dětem.

lenkavano
9. únor 2010

ikarkulka začínám tě podezřívat že lítáš taky 😎

arietiska
9. únor 2010

Mně to docela pobavilo, jak ho to asi vytočilo...stejně jako většinu tady.

dvojka
9. únor 2010

Jestli už i ikarkulka nemá předplacený antikolikový kurz 😅

lenkavano
9. únor 2010

mě teda ten chlap příjde mín vypatlanej než ta tupka rádoby lektorka.

ikarkulka
9. únor 2010

ari, to nevím, čím jsi to pozvedla. co tím jako pán chtěl říct? že je ubohý, když napíše takovou kravinu, a neumí slušně napsat svůj názor s nějakým argumentem?
lenko, kdes vzala, že ty děti zvrací? jedna paní povídala. a to je přesně ten problém.

lenkavano
9. únor 2010

dvojka mě to fakt příjde já její názory vážně nepobírám.budto je svatá nebo naivní.nemůžu si pomoct.

lenkavano
9. únor 2010

ari to není k pobavení ale k zamyšlení. 😉

shaula
9. únor 2010

ikarkulka - možná "jedna paní povídala"... Ale paní, která byla na kurzu a ta pozvracená miminka viděla... To pro tebe není argument? 😕

ikarkulka
9. únor 2010

no ta lektorka nikoho neuráží proto, že má jiný názor. je možná divná (nebo tak aspoň z médií působí).

tohle nemá evidentně smysl. jako všechny diskuse tady se to omezilo jen na urážky a rádobysilácký řeči.
a protože nejdu s davem a nenadávám, tak jsem hned podezřelá, že létám.

no tak fajn. 😀