Létání miminek

bera28
7. únor 2010

Ahoj, poté, co jsem shlédla dnešní reportáž z kurzu létání miminek, tak jsem se rozhodla založit toto téma. Ráda bych totiž poznala maminku, která toto se svým dítětem absolvovala, aby mi vysvětlila, co tahle hrůza může pozitivního miminu přinést.
Kdo jste reporáž neviděl, tak tady je link:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...
Upřímně, pokud se nikdo neozve, tak to bude pro mě pozitivní zpráva - prostě jsou tady na diskusi jen samé rozumné maminy 😉

beruska2x
10. únor 2010

amelie tos trefila, perverzni je to spravny slovo ...

lusinda77
10. únor 2010

Ahoj hoky, přidávám sek vám a říkám nikdy v životě. Ani si nedovedete představit jaký šok jsem z celé reportáže měla já,když jsem zjistila, že instruktorku Blanku Sudíkovou osobně znám. A tone jen od vidění, ale když jsem byla na základní škole chodila jsem šest let na házenou a ona bylamoje trenérka,bylo jí tenkrát asi 22 a studovala FTVS. Hned jsem posílala odkaz svojí mamce a s nadsázkou se ptala , jak mě někdy mohla vubec s takovou bláznivou ženskou pustit na týdení soustředění. Ale je pravda, že ona tenkrát nebyla ještě takle ulítlá, nebo to před náma tajila 🙂

aponchie
10. únor 2010

lamia vidis ja tam chodila driv taky sem se posuzovala,ze jsem z pule AP a bylo mi receno,ze nejsem neboli naznaceno ..ale to je sumak..ja chapu tyhle veci co tam probiraji samotna sem se jich ucastnila,ale zase mi prijde alibisticke tohle vsecko tvrdit a pak si jit pichnout injekci jit si zarodit do nemocnice atd.ja davam malou spat do postylky a okamzite na ni reaguji kdyz neco letim k ni davam ji prso uspavam na sobe nosim ji ale nestaci to jak mi bylo naznaceno tohle neni AP okamzite reagovat na potrebu ditete mela bych ji mit totiz uvazanou na sobe do te doby nez jdu spat pak je to asi AP je to smutne no.. 😖

lamia
10. únor 2010

Aponchie prostě některé AP maminy jsou hodně radikální, na druhou stranu i na Slepičárně jsou lidi, co mají názory úplně jiné a v poho...taky bych nerodila doma, prostě bych si to nelajsla, na druhou stranu nemám problém rodit ambulantně, bude-li vše v pořádku s miminkem. Jestli jsi nebo nejsi AP musíš posoudit nejlíp ty sama, nikdo jiný, podle mě je to druh vztahu mezi matkou a dětmi a ne závod o společné spaní nebo počet hodin nošení denně...pokud je tvoje miminko spokojené v postýlce, nevidím jediný důvod, proč by mělo spát jinde, každé dítě je jiné, v AP jde hlavně o důvěru a přilnutí mezi rodičem a dítětem, ne o dogmatické dodržování zásad....

lamia
10. únor 2010

Tedy pardon, špatně jsem napsala mezi matkou a dětmi, samozřejmě mezi rodiči a dětmi 😉

lamia
10. únor 2010

Koneckonců celá řada AP rodičů dává spát děti do hacky nebo jiných závěsných kolíbek, tak tam dítě taky nespí s rodiči,ne??

lenkavano
10. únor 2010

lusinda tak to je gol,škoda že tenkrát byla ještě trochu normální,mohly jsme se o ní třeba od tebe něco dozvědět. ☹
berusko díky za souhlas se mnou,bude se mi líp spát,byla jsem tu černou ovcí 😉
jinak ted jsem dobu četla diskuzi s ní a tou kateřinou a strašně mi to zavání úchylárnou lidově řečeno,ty děti jsou obětmi a přesně jak píše Berenika jde o jejich důstojnost,o kterou díky matkám přicházejí ponižováním.je mi z toho zle člověk už málem nemyslí na nic jiného.
jo a ještě lamie,nepsala jsem o počtu dětí, já mám 4 někdo 1 někdo 6 a je to každého věc.já své děti miluju a nikdy bych jim tohle nedělala.

aponchie
10. únor 2010

lamia poslala sem ti IP nechci at se to tady zvrhne v debatu o necem jinem 😀

dadis
10. únor 2010

inak dala som lietanie babatiek do google.sk a je tam toho dost popisane, dokonca aj na propagacnej stranke Johnsons...je to uz sice zmazane, ale v pamati to je

lamia
10. únor 2010

Aponchie dík, už jsem četla...omlouvám se za offtopic 😉

aponchie
10. únor 2010

proc to vseci hned mazou? 😖

luthien.k
10. únor 2010

Já to tu i na Plaváčkovi tak pročítám a pořád si kladu otázku, jak by se něco takového líbilo dospělému, například paní Blance (a létajícím matkám), kdyby se našel někdo hodně vysoký a silný, svlékl je do naha a začal s nimi pohazovat kolem svého těla... 😕
Je jasné, že denodenně děláme s dětmi úkony, které se jim nelíbí (náš malej řve jak tur při oblékání a přebalování), ale nikdy bych s ním vědomě nedělala něco, co odporuje zdravému rozumu a v tomto případě i mateřskému citu. Ani na jedno video jsem nemohla koukat, dělá se mi z toho špatně, jak je mi líto těch dětiček, které jsou obrazně i doslova ve spárech svých "milujících" rodičů a nemůžou se tomu nijak bránit ☹ ☹ ☹

fatulda
10. únor 2010

Ahojte, tiez mi neda nepridat sa k vam.

Vcera som si nahodou otvorila tuto diskusiu a zostala som v soku, video som pozerala chvilku a prislo mi zle ☹ Necitala som celu diskusiu ale suhlasim s berenikou, ze tie babatka su zbavene dostojnosti, nechapem ako mozu nieco taketo robit rodicia ich milovanym detom...pani instruktorka podla mna nie je uplne v poriadku, neviem ako na toto "cvicenie" prisla, ale jej odpovede na otazky hovoria za vsetko, ved to sama nevie vysvetlit a ospravedlnit nejakym padnym dovodom. Tiez ma zaraza ako sa ludia nechaju manipulovat, hlavne ked sa jedna o ich deti, jednoducho nechapem... 😠

arietiska
10. únor 2010

http://video.mail.ru/mail/elena200568/17/28.html musím sem opět hodit video pro ty co nedočítají, co našla senja a ještě jednou díky za snahu něco zase najít k tomuto tématu! Shlédla jsem to ze "studiních záměrů" a tentokrát jsem měla zaťaté zuby, a mračila jsem se tak, že se manžel ptal jestli nemám křeč. Tohle opravdu prospěšný být nemůže k ničemu... nechápu ještě víc a jestli tohle tady někdo vyučuje, tak jsem ztratila řeč ... 😔

arietiska
10. únor 2010

Já jsem tvrdá holka, ale to mě fakt dostalo... 😨 Tohle video považuju za týrání ...

lamia
10. únor 2010

Arietisko tak tohle je fakt šílený, viset za jednu končetinu celou vahou těla a ještě rotovat, tak to je na kloub fakt masakr....Děsný, děsný, děsný..ani jsem to nedokoukala úplně do konce...Chudák dítě je zjevně zvyklé na manipulaci tohohle druhu, ale to ještě neznamená, že mu to prospívá.

beruska2x
10. únor 2010

arietiska.. to dite je normalne uplne ztuhle strachy ☹ ja to vidim a mam chut nekoho nakopat do pr..
a klidne budu nehumanni 😝

luthien.k
10. únor 2010

Nedokážu to dokoukat, prostě to nedokážu ☹ ☹ ☹
Já fakt doufám, že se zítra někdo připojí k tomu jejich happeningu jako protistrana!!!

berenika39
10. únor 2010

...prostě když budu chtít upevnit vazbu mezi matkou a dítětem, když budu chtít zbavit matku strachu z manipulace s dítětem, dám je oba na obrovský letiště - postel, a řeknu jim - mazlete se, tulte, laskejte, ňunějte, očuchávejte se....ale ne : svlíkněte se do naha, pozor - lítáme....
Je to ponižující, i miminko, který nemluví a nemá rozum prostě má práva jako každej jinej člověk - i právo na důstojné zacházení. Sakra ty děti se nemůžou vyjádřit - jak to že si ty ženský dovolej je takhle obnažit a mávat s nima?

pirlenka
10. únor 2010

Arietisko, teda, tady s nimi dělají kusy...zvlášť na tom videu, jako jsou tam ti tři - 2 ženské a chlap.... ☹ ☹ ☹

http://video.mail.ru/mail/weste-tens/74/630.htm...

aponchie
10. únor 2010

jo to je jak vyrvavani taky kdyz to zlomim a decko si zvakne s epak bud eusmivat ha ha ha 😲

lenkavano
10. únor 2010

holky a jak je to dítě veliké,já se na to nemůžu podívat. ☹

beruska2x
10. únor 2010

ja se na to nemuzu koukat, tohle bych nedelala ani se stenetem ☹ boze urazila bych jim ruce a dite uz nikdy nesverila 😝

lenkavano
10. únor 2010

vy mě fakt úplně děsíte ☹ 😢

beruska2x
10. únor 2010

lenka.. no maly, tak kolem pul roku

lamia
10. únor 2010

Spíš nechápu, že třeba odkazy na tohle nenašel dr Janda, když se připravoval na tu diskuzi na čt24.
Myslím, že by po shlédnutí tohohle asi dost přitvrdil, i když teda ta lektorka tvrdí, že to co dělají v Rusku je mnohem tvrdší než co učí ona....

lenkavano
10. únor 2010

berusko a co to dítě?pláče?jak reaguje?to musí být strašné ☹ ☹ ☹

lenkavano
10. únor 2010

beru ježiš no to je stzrašný panebože,copak to nikdy neskončí?

berenika39
10. únor 2010

strašně miluju svýho pétu, co chrupe v pelechu a ráno v sedm přiťape nahatejma nohama za náma do postele.....

nedokoukala jsem to.

fatulda
10. únor 2010

ja sa na tie videa nemozem pozerat, podla mna je to absolutne chore, strasne 😠 Pride mi to ako ventilovanie agresivity a dokazovanie si absolutnej nadvlady nad nevinnymi babatkami, ktore sa nemozu branit 😔