• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Létání miminek

7. března 2011 
jabber : :grinning: :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, já si nedovedu představit, že by někdo tohle prováděl mně :cry: :cry: normálně bych se zhroutila :frowning2: co teprve miminko. Bála bych se, že mu v mozečku praskne nějaká cévka, třeba :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky video jsem neviděla a ani se na to nepodívám stačilo mi přečíst si vaše názory a je mi do breku.na vlastní oči bych to asi neunesla.okamžitě bych jim děti vzala a normálně je vybrala aby už nemohli mít další. :frowning2: :angry: chudáci děti. :cry:
7. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem v šoku - to odporuje všemu jemnému a něžnému zacházení s miminkami, které nám velí pudy. To vymyslela stalinská expertka na mučení.
Na jedné straně klubíčkování, nošení v šátku a pak tahle šílenost. Doufám, že tu kr..vu, co si říká instruktorka, někdo zastaví. Ovšem je mi jasné, že některé "alternativní" masochistické matky jsou schopny se toho chytit a tvrdit, jak si to děti užívají. Ten pláč v pozadí mluvil za vše. fuj. :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - já taky ne a to na pouti atrakce tohohle typu zbožňuju :dizzy_face: :slight_smile: Ale jdu tam kdy já chci a ne když mě někdo popadne a usmyslí si, že teď já budu lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Ze začátku brečí, protože na to nejsou zvyklé, pak už ne..." Nebo něco v tom smyslu tam plkala... Já bych taky strachy pak ani nešpitla, ale rozhodně by mi museli vyměnit plínu :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber..u mně stejný, pouť mi nevadí, kolotoč, horská dráda je super adrenalin...ale aby mně někdo popadl za nohu a točil se mnou a přehazoval, jak se mu zlíbí...to bych fakt nevydýchala a řvala zděšením :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten pláč těch miminek hovoří za vše :unamused:
7. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zkoukla. Ve CT jdem do Acka na prednasku o jidle, tak jsem zvedava, jestli tam bude nejaka odezva. Je to sila tedy. Hlavně bych měla strach z toho, ze může dětátku prasknout nějaká céva v mozku :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom případě - nikomu z nás se to tu nelíbí - přesměrovat do tématu "Hrozné matky" :grinning: :grinning:

Nene, nechci to zlehčovat, naopak, v noci se mi bude zdát o té reportáži.
7. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika jsem z" hrozných matek "ale věř že ani jedna z nás by tohle svým dětičkám nikdy neudělala :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
7. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, zvyknou si....jasně, však člověk si zvykne na všechno....... :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka - no právě, vy jim vůbec nedopřejete tu skvělou zábavu a uvolnění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jste hrozné matky :wink: :grinning:
7. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vite co nechapu? vsude ve svete se vi jak nebezpecny je "shaken baby syndrome" a jako fatalni nasledky jakokoliv treseni a hazeni miminky to ma a ona to ta slepice instruktorka verejne propaguje... :cry: ja ted myslim na chudacky ty deticky a chce se mi fakt brecet, kdyz si predstavim, ze nekdo takhle svoje bezbrane miminko tyra
7. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabberjo takhle já jsem ale nechápavec,už jsem si myslela že se berenice nelíbíme :frowning2: :wink: no tak v tom případě jsme ty nejhorší matky,když se s dětma mazlíme a málem brečíme při jejich držkopádech :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka!!!!! naopak!!!!! si vás tajně čtu.....a jste málo hrozný! tohle je ještě hroznější!
7. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufinka jo a pak až ty dětičky budou mít postižené mozečky a budou invalidní tak je strčej do ústavů a poříděj si další aby jim mohly dělat to samé. :frowning2: :angry: :cry:
7. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hnus to je bez debat ale docela by mě zajímalo jak to toho človíčka ovlivní dobudoucna...jako nákej strach z výšek nebo tak myslim že to dítě pak musí být docely "vymyškovaný" když ho někdo chce zvednout ne??
7. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, to byĺ sarkasmus - nejvyšší stupeň ironie - už jsem na MK taky nějakou dobu a umím číst.....
berenika a proč tajně ?tak se někdy zastav,třeba by ses k nám taky hodila :grinning: :wink:
nevím, ale pokud se diskutuje o škodlivosti "vybrečení" pak lítání musí být určitě na néjvyšší příčce pomyslnýho žebříčku vlivu na psychiku prcka
8. únor 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika já si myslím že to už není ten pláč jako pláč z nedostatku něčeho,ale vyloženě z děsu nebo tak něco.
8. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teessa - no to těžko říct, jestli ho to může ovlivnit v tomhle směru :sweat_smile: Jak jsem psala, já mám takovýhle (pro jiné) šílený záležitosti ráda, výšek se taky nebojím a určitě se mnou naši nic takovýho neprovozovali....
8. únor 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrknete sem...stoji to za pridani prispevku...alespon to snad odradi nejake maminky, ktere by tam na tento kurz chtely jit....

http://www.plavacek-deti.cz/plavani-s-detmi/vzkaznik.php?ID=1&od=1
lenka, nepochybně bych zapadla - jenže tady na konovi hlásám samý takový všeobecně prospěšný moudra - co by si pak o mě kdo pomyslel:slight_smile:)))))
(dělám si srandu, je mi 41 a mám fakt nadhled - něco je důležitý,něco míň...)
.
jab já su taky ujetá na podobný adrenalinový serepetičky ale jak už ste psali sme dospělí....
8. únor 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem to do toho plaváčka (celou diskuzi nečtu, protoze se tam ozyva par propagatorek tohodle mučení a ja na ne nemam zaludek)

zpusob jak se zbavit rodicovskeho strachu ? diteti znicit klouby a způsobit mu nitrolební krvácení....

ale hlavně že se to miminku líbí (ovšem jak kterému)
a já mám hřejivý pocit, že jsem alternativní matka...

chápu, že matky, co to s dětmi provozují mají milion argumentů a tzv. důkazů, jak je to pro děti prospěšné...
ale zdá se mi nesmírně sobecké dítěti poškozovat zdraví jen aby bylo psychicky v pohodě...(jestli vůbec)
radši budete mít nemocné dítě, jen proto , aby vás náhodou sem tam neobtěžovalo pláčem ?
neskutečné sobectví !!!! neskutečná pýcha !!!!
8. únor 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika no co by si kdo pomyslel,že to s těma tvýma moudrama nebude tak horké a že jsi vlastně hrozná matka :wink: :sunglasses: .a copak my jsme tak hrozné? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru jak se to může miminku líbit když u toho brečí?to je teda divný projev radosti :unamused: ale s nima se asi nemá cenu dohadovat ,jsou to sektářky ,co nikdy neměly mít děti. :angry: :angry: :angry:
8. únor 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek