Máme batole 1 - 2 roky a v létě se nám narodí miminko

luccii
29. led 2011

Ahoj maminky, ráda bych tu rozjela diskuzi těhulek, které už mají doma jednoho malýho caparta. My máme chlapečka 1 rok a 7 měsíců a v srpnu čekáme druhý 🙂.

luccii
autor
28. čer 2011

@baarca
@andy82
@jajulin
holky moc diky za vasi zkusenost! postou by to tedy jit melo, ale do 6.7. to proste nestihnu...

baarca, to je skvely, ze to tak pekne zvladate 🙂
jajulin, velka gratulace k Anezce 🙂 🙂 🙂

hest
21. črc 2011

Ahoj, taky se hlásím po dlouhatánské době..,malé jsou už dva měsíce..nějak to letí..mám míň času na koníka..ale jinak musím souhlasit s výše napsaným, druhé dítě je fakt pohoda.jako z 1 na 2 to není moc změna, narozdíl z 0 na 1 to byl mazec-)) i psychicky jsem víc v pohodě..v neděli 22.5. jsem přišla z porodnice..a v úterý jsem už zase šla na hřiště jako dny před porodem-)) prostě není čas na to se povalovat-)))) (ale taky jsem měla krásný porod, takže tím to taky bylo-)

hest
21. črc 2011

jo ! a zapoěmla jsem dodat že tentokrát kojím..takže to minule nešlo nejspíš díky té psychice..-)

baarca
21. črc 2011

@hest Jé, moc gratuluju. Koukám, že máš taky Karolínu 🙂 A s tím hřištětem to mám stejné, já se teda z porodnice vrátila v pátek a na hřišti jsme byli v sobotu. Se ostatní divili, ale jak jinak, když má člověk staršího prcka. Vojtíšek je ale o dost menší jak Mates, jak to zvládá?
To kojení je super, u druhé děcka navíc moc praktické, že člověk nemusí nic řešit a mlíko má pořád s sebou. My jsme kojili i s Matesem, ale teďka byl ten rozjezd taky jednodušší.

luccii
autor
23. črc 2011

@hest velka gratulace! 🙂
no holky moc vam preju, jak vam to klape, ale ja slysim od kamaradek i jine pribehy - jak starsi ditko hodne zarli, neposloucha apod. radsi si nebudu nic malovat ruzove 😅

hest
23. črc 2011

@baarca
@luccii
kupodivu nežárlí, horzně se k ní tulí..ale tím je jí někdy nebezpečný..leze za ní do košíku anebo když jí mám v posteli, tak jí občas přilehne..no bude trochu otloukánek..ale ona mu to za rok a kus třeba vrátí-)) rozhodně je akčnější než byl Vojtín jako miminko..zatím je fajn, že malá kam ji položím, tam leží a hodně spí, takže se ještě můžu věnovat Vojtovi..nějak tajně doufám, že až bude malé taky tak ten rok a půl jako je V., tak že už si třeba chvíli vyhrajou spolu..uvidíme no..asi je budu spíš odtrhávat od sebe..jen co je blbé, tak už nemůžu chodit s V. na plavání..no asi počkám, a holt plavání nechám na jaro..no nevím no..uvidíme..podle toho jestli by nějaká babička pohlídala malou..se jim nechce..kvůli tomu rozmrazování mlíka z mrazáku a krmení z lahvičky..

baarca
24. črc 2011

@luccii No, já netvrdím, že je Mates úplný zlaťoušek, jen si ale nemyslím, že by to u něj byla vyloženě vědomá žárlivost na Karolínu. Spíš je naštvaný na mne, že se mu tolik nevěnuju. Takže jsme tu měli například naschvál počůřanou podlahu během kojení, naschvál rozlité sklenice, věčně kňourá, že chce taky mlíko (naštěstí z lahvičky) a tak. Co je jednodušší, je určitě péče o miminko, to jede fakt automaticky.
A koukám, že už to je u tebe na spadnutí. Tak držím palce, ať to rychle proběhne.

luccii
autor
30. srp 2011

tak trochu opozdene hlasim, ze uz jsme 4 🙂
8.8. se nam narodil Toník 🙂

baarca
31. srp 2011

@luccii Moc gratuluju k miminku. Užívej si ho co nejvíc a přeju, ať to i Vojta pěkně zvládá.