Eliška nebo Veronika?

med_jan
20. led 2019

Ahoj holky,nikdy jsem nikam do zadne diskuze nepsala. Ale zkusim se zeptat někoho neutralniho :D Čekáme holčičku a nejak mam se jmenama na holcicku broblem :D Nemůžu si vybrat. Kluky vybírám ja, ty mam hned jasné,ale holku manžel,s tou jsem nerozhodna,ac si to porad píšu na papir a přemýšlím co se mi líbí vic. Mame uz doma chlapečka. Jmenuje se Štěpánek. A ted cekame holčičku a mame uz zuzeny vyber mezi Eliškou a Verunkou. Co byste vybraly vy k příjmení Medková...???😅😅

sudylichozrout
20. led 2019

@med_jan K tomu krasnemu prijmeni bych volila Veroniku. Lepe mi to zni v usich 🙂

kjp
20. led 2019

@med_jan Veronika!

pabka
20. led 2019

@med_jan Veronika, za mě jednoznačně.

merope
20. led 2019

Mám pocit, že půlka holčiček se teď jmenuje Eliška, takže ač je Eliška bezesporu krásné jméno, právě pro to množství bych volila Veroniku. Ale ještě bych si ověřila statistiky, ať neskončíš ještě hůř :-d

normalnimatka
20. led 2019

verunka🙂
a nebo počkej, až se to narodí, zahledíš se do očiček a rozhodneš🙂

normalnimatka
20. led 2019

@merope nn, zatím je sna docela dlouho na nejpřednějších příčkách pořád eliška, anna a tereza. pak ještě dost vepředu ema.

jednaholkaa
20. led 2019

Veronika 🙂

verunkaded
20. led 2019

Rozhodně bych volila Verunku jde mi to k vašemu příjmení 😊

muhehehe
20. led 2019

K příjmení jde dobře obojí.. ale kdybych měla volit mezi těmito jmény, tak jednoznačně Veroniku 🙂

sus3nka
21. led 2019

Veronika 💕 více se hodí k příjmení.

urtica
21. led 2019

Též hlasuji pro Verunku, Eliška je teď každá třetí holčička. Též jsme volil mezi Eliškou a jiným jménem, a dali jsme to druhé...

krachken
21. led 2019

Mně u Elišky hlavně přijde, že už v základním tvaru působí to jméno zdrobněle. To je jediný důvod, proč bych si vybrala jiné jméno. Ale v závěru stejně záleží jen na vás a na vašem pocitu. K příjmení se hodí obě.

verunkanatalka
21. led 2019

Verunka... Sama ji mám doma... ❤️

katchkak
21. led 2019

@med_jan kdybych teď vzala korunu a panna by byla Eliška a orel Verunka, hodila s ní, co bysis podvědomě přála, aby tam bylo? A máš vybráno 😀

moly001
21. led 2019

@med_jan Verunka👍

jaja01k
21. led 2019

Hezká jména, k příjmení se hodí obě. Já bych byla spíš pro Veroniku.

katkatomaskova
21. led 2019

Já mám doma Elišku 🙂 A hodí se i k tvému příjmení, ale líbí se mi i Verča 🙂 Jestli někdy budu mít ještě jednoho špunta, a bude to holka, tak to bude Verča 🙂 Takže jsem ti asi moc nepomohla, viď :D

tercasv
21. led 2019

Veronika 🙂

flabelina
21. led 2019

Veronika

vironeka
21. led 2019

Mně se líbí víc Veronika, a to se snažím nestranně 😀 , ale i Eliška je moc pěkná. Já chci Nelinku, také jsem si chvíli dělala hlavu s četností, aby jich nebylo spousta, ale pak mi došlo, že já jsem jako malá naopak byla hrdá na to, že jsme ve tříde byly tři /chvíli čtyři/, že mám oblíbené jméno 🙂.

bayt
21. led 2019

K příjmení Veronika.

alyssa1
21. led 2019

Veronika

vita_
21. led 2019

Veronika, Eliška je zdrobnělé jméno již v základní podobě ... nechtěla bych, aby mi třeba v 50 někdo říkal zdrobněle .....

margaret88
21. led 2019

Krásné jsou obě ale rozhodně Verunka.😍Nemít neteř Veroniku tak ji máme my.A k příjmení se hodí líp. 😉☺

irena1111
21. led 2019

k tvému příjmení se hodí obě jména ale ke Štěpánkovi se mi víc líbí Eliška

banitram
21. led 2019

Veronika ♥

med_jan
autor
14. únor 2019

Holky,dekuji vam za nazory,ale nakonec to bude asi Kristýnka 😁😁😁 Takhle to dopadá, když člověk už moc přemýšlí 😅😅

jane_1
15. říj 2019

Eliška Medková🙂

veronicka89
28. lis 2022

Eliska se mi nelibi ani trochu ...

tereza0111
28. lis 2022

Verunka 1000% :D:D Ale jinak jsem se taky nemohla rozhodnout mezi dvema jmenama. Pockala jsem, az byla malinka na svete a najednou jsem mela jasno. Proste jedno z tech jmen mi k ni sedelo, druhe najednou vubec (ac do te doby bylo muj favorit :D )