Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
7. čer 2009

Aha,tak jsem to z tvého příspěvku nepochopila - myslela jsem že si to můžeš úplně zrušit
Promiň Aer, nerozumím - budeš opakovat "tak i tak"..tak co prosímtě řešíš? 😅 jsem asi tupá nebo co 🤐

možná se do toho nebudu plést a počkám co ti poradí ostatní 😀
já už přeci jen pár let index nemám...

madlisek
7. čer 2009

Dobre ranko 🙂

Aer, vcera jsem cetla v novinach rozhovor s tim klukem, co na Facebooku udelal tu vajickovou skupinu proti Paroubkovi a docetla jsem se, ze studuje arecheologii na FF MU 🙂

A jak drsna je ta zkouska z filozofie? Urcite bys to nedala toho 18?

estrellita
7. čer 2009

aer: podle me je to uplne jedno, co udelas, vysledek bude uplne stejny a to takovy, ze to budes muset delat znovu. druha vec je, jestli vas nejakym zpusobem penalizuji, kdyz vidi, ze neco delas na dvakrat, nebo ne. jestli je to tomu vyucujicimu jedno, tak bych to asi nechala, a sla opakovat. jestli vis, ze na to hledi, radeji bych si to nechala vyskrtnout 😉

aerin
7. čer 2009

sijen, kdyz si to necham skrtnout a zapisu pristi semestr znovu, nebudu mit zapsany 2x F😀

madli, ja ani nevim, ze nekdo takovou skupinu zalozil 😀

a toho 16. bych to fakt nedala, z gymplu si toho moc nepamatuju, takze nejaky fil. terminy, letopocty, jmena atd....😀 jeste mozna antiku a stredovek ale jinak vubec 😅

no taky vlastne nevim co resim, omlouvam se, zapomente na to 😅

sijen
7. čer 2009

Aer já myslim že je moc fajn mít se kam obrátit pro podporu 😵 nebo jiný názor 😵

díky za osvětu už jsem to pochopila 😉 sluníčko už venku nesvítí..a já už konečně půjdu něco dělat. jsem na netu už odo 8 ráno 😅

přemýšlím jak to budeme dělat až budem mít děti /se zlozvykem internet/:
Z hlouby duše si přeju aby se u nás hodně četlo a můj muž mi včera řekl že se těší až bude kupovat našemu dítěti vláčky /nerozlišoval pohlaví/ 😵 😀
..ale vzhledem k našemu času strávenému na netu se obávám že internet u nás bude vždy, a to nemluvě o koníčku mého muže - počítače.
A já čtu míň a míň 😒

madlisek
7. čer 2009

Ty jo Aeri, tys nezaregistrovala vajicka, aneb medialni tema c.1?Asi jsi byla prislis zamestnana studiem, vid? 🙂

Holky, tak peknou nedeli, ja pelasim!

aerin
7. čer 2009

ale jo, kdosi me na to upozornil, takze jsem shledla jakysi shot na youtube, ale to je tak vse 😀

madlisek
7. čer 2009

Ja jsem si jen rikala, jestli ho treba neznas, kdyz je ze stejnyho oboru, vis? Tady je ten rozhovor: http://zpravy.idnes.cz/pan-paroubek-by-mel-vede...

Tak ted uz ale fakt letim!
At se vsem studujicim dobre studuje a vsem pracujicim dobre relaxuje a vsem nemocnym dobre uzdravuje! 😵

aerin
7. čer 2009

neznam madli, studuju klasickou archeologii a s archeologama nemame v podstate nic spolecnyho, akorat jsme meli dva predmety u nich, a na ty jsme stejne nechododili, az na zkousku🙂

eirin
7. čer 2009

Ahoj holky, tak na základě dnešní i včerejší teploty mi FF ovu pro jistotu úplně zrušil.. tak si asi fakt nechám píchnout vyvolávačku, tohleto už mě vážně nebaví.

andelka
7. čer 2009

eirin: No ono to vyhodnocování by bylo složitější i tak, i WK by měl problém a ani já si nebyla úplně jistá. Jak to teď vypadá?

miska: Ms po vysazení vůbec neřeš (myslím kdy má přijít), protože se to nedá nijak určit. Jediná možnost je měřit BT a podle ovulace přibližně odhadnout, kdy MS dorazí. Ale jinak se musí jen čekat.

estrel: Termíny budu zařizovat po státnicích, ještě je nevím, ale zatím se něco říkalo o 4. a 11.7.

Tak už mi zbývá jen týden, je mi čím dál hůř, ale dopuju se sirupkem, tak v noci spím, aspoň že tak. Už mám i co na sebe. akorát co jim tam budu vykládat to opravdu nevím 😅

A ještě mi včera ségra poslala sms, že nám zemřel otec. Takže už jsem polosirotek nejen praktický, ale i faktický. Hm, žádná změna. Ani nevím kdy bude pohřeb (při mé smůle těsně před státnicema) a jsem dost zvědavá, jestli se někdo bude obtěžovat oznámit mi to nějak písemně, aspoň že by parte poslali. Jo, fakt super období. 😒

sijen
7. čer 2009

Jé Andělko, to je mi moc líto ☹ ikdyž jste spolu nežili přijmi upřímnou soustrast.
Doufám, že pohřeb opravdu nebude mít tatínek před státnicemi ale až po nich.

Mrzí mě, že máš takové těžké období.

sijen
7. čer 2009

Eiri zdravím

sijen
7. čer 2009

Jdu zpět k práci, jen jem vás přišla po obědě zkontrolovat. 😉

andelka
7. čer 2009

sijen: dík. Je to prostě zpráva taková obecná, já jsem ho viděla 2x v životě a nebyl to pěkný zážitek ani jedno. 😒 Spíš mě to zaskočilo, protože na konec to vypadalo už před několika lety (rakovina), ale uzdravil se, tak jsem to nečekala. Já bych na pohřeb asi i chtěla jít, ale jestli to bude příští týden (nebo už klidně i mohl být), tak asi nic, no. Uvidím jestli něco přijde, jestli si na mě někdo vzpomene.
Holky, mám dotaz, myslíte, že když někdo zemře a vypořádává se dědictví, tak že to příbuzným dá někdo vědět? Já sice nic nečekám, protože si myslím, že co šlo přepsal na někoho jiného, abychom nedostaly se ségrou nic, ale zajímalo by mě jak to je.
Fakt ideální doba tohle řešit. 😠

andelka
7. čer 2009

Jinak taky musím zas běžet, učit se (jaká změna 😀 ), oběd bude dělat choť 🙂 Večer zas nakouknu.

elitera
autor
7. čer 2009

andělko, upřímnou soustrast i od nás, nějak toho máte moc v poslední době 😅 😔

Můj graf - heč, jestli mi zítra vydrží teplota nahoře (jakože asi ne, jak se znam 😀), tak by to byl ukázkovej 28denní cyklus! 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

alzbeta.hod
7. čer 2009

elitera: kdy čekáš MS?

můj graf
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

aerin
7. čer 2009

andelko, i ode me prijmi prosim uprimnou soustrast 😔

eirin
7. čer 2009

Andělko, já se připojuji. I tak vzhledem k okolnostem je to nepříjemné.

Můj graf je zde: http://www.fertilityfriend.com/home/241f02
Eli, pěkný graf... a to byla ms tak krátká?

estrellita
7. čer 2009

andelko: uprimnou sostras, i kdyz vim, ze jset spolu moc vztah nemeli.

a vydrz, rikej si uz jen tyden 🙂 a pak ti budu zavidet 🙂

des
7. čer 2009

andelko: je mi lito, co ted jeste musis resit... ☹ Myslim, ze kdyz se vyporadava dedictvi dostane to na starost nejaky advokat, který by to mel udelat podle zakona, cili najit vsechny dedice. Ale je fakt, ze na vlastni kuzi jsem to nikdy neresila. Pro zajimavost ty jako dcera by jsi mela byt tzv. neopominutelny dedic, cili mas pravo domahat se sveho podilu i pres zavet (pokud jsi nebyla vydedena)...(jsem si teď přečetla na Wikipedii 😉 )

des
7. čer 2009

eli: no vypada to nadejne!! Budu drzet palce!!

eirin: cerveny kriz zmizel co? grrrr ☹ ☹

alzbeta: chystas se v nejblizsich dnech testovat? 😉

elitera
autor
7. čer 2009

eirin, jj, byla, ono po revizi nemá moc co odcházet 🙂 To prej je běžný, že ta první MS je slabá a krátká.

madlisek
7. čer 2009

Ahoj holky moje!

Andelko mrzi me to. Vim, ze jsi psala, ze jste s otcem nemeli vlastne zadny vztah, ale stejne te to urcite zasahlo. Jinak s tim dedictvim je to jak psala Des, jako dcera jsi v prvni dedicke skupine, pokud te otec nevydedil. Advokat te urcite kontaktuje, pokud bys na neco mela narok.

Holky, nejak na mne dneska padla depka. Mam pocit, jako ze se mi do tech statu vubec nechce. Ze uz bych radsi zarizovala nejake trvale hnizdo doma, abychom mohli brzo mit mimco a ne se jeste harcovat po svete ☹

elitera
autor
8. čer 2009

a je to v hájíčku zeleném 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

elitera
autor
8. čer 2009

Madli, to docela chápu...

estrellita
8. čer 2009

dobre rano. holky 🙂
tak cvicim na ditko, hlidam pul dne P kamaradce, co spolu delaji sttanice, 1 letou holcicku. kdyz odchazeli, tak mala trochu pobrekavala, a bylo pul 7.
No tak jsem ji rikala - nepujdeme jeste spinkat? teta je straslive ospala. vzala jsem si ji do postele, chvilicku pobrekavala (stacilo, ay se na ni prisla podivat nase kocka a v tu ranu uz usmev na tvari) a do 10 minut usnula. a spi do ted, takze jsem se krasne vyspala s ni 😀

estrellita
8. čer 2009

eli, co smlouva? mas? 🙂

sijen
8. čer 2009

Dobré ráno,
Estrel to je andílek 🙂 , viděli ste se s poprvé?
Moje kamarádka psala že má po státnicích /dělala je minulý týden/. Držím pěsti ať ti to jde a ať to tvůj chlap dá 😵 😵