Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
8. čer 2009

😉

eirin
8. čer 2009

Tak mi paní doktorka pěkně udělala ultrazvuk, sliznice je narostlá, tak mi rovnou lupla Agolutin a předepsala Clostil. Takže až ho začnu brát, budu potom chodit na utz, aby hezky zkontrolovala, jestli něco dozrává. Je fakt, že se mi moc nechce se smířit s myšlenkou, že to ovu tento cyklus nebyla. Protože pokud ne, nechápu ty vzrůsty teplot. V ty dny se mi zubař začal vrtat v puse, že by souvisely s tím? No nebudu se v tom patlat, to nemá cenu.. budu teď do týdne očekávat ms a pak půjdu na profil.

sijen
9. čer 2009

Dobré ráno,

Eiri ale to by mohlo souviset s tou změnou teploty - ta bolest, stres, únava.. 😕
Přeju ať ms brzy dostaví.

Jsem zvědavá na sebe až se začneme snažit..

eirin
9. čer 2009

Dobré ráno,
tak jsem srab.. dnes jsem měla jít k zubaři, ale přeobjednala jsem se na týden.. chci zkusit, zda to zvládnu bez léků proti bolesti, protože když mi na to dneska sáhne, zase mi to rozblázní.
Sijen, no je to možné, do toho ještě ty Ibalginy (nevím, jak dalece ovlivňují teplotu, ale asi to trochu jsou antipyretika).
Já si taky říkala, že jsem na sebe zvědavá, až se začneme snažit. A protože jsem byla zvědavá moc, začali jsme se snažením už teď a ne v srpnu, jak to bylo původně v plánu 🙂

Tak holky učilky, ať vám to jde dneska od ruky (a do hlavy) 🙂

elitera
autor
9. čer 2009

Ranko 🙂 Ad teploty - hehe, počkejte, až vám ukážu graf, kde měřim bazální i provozní teplotu (v puse a v podpaží). Člověk by čekal, že to bude jen o nějakou konstantní hodnotu rozdílný a prdlajs 🙂 Vystavim to, až bude mít Andělka po státnicích, ať nad tím kdyžtak může přemýšlet, kdyby chtěla 🙂

eirin
9. čer 2009

Ahoj eli 🙂 Takže žádný systematický posun se nekoná? A používáš digitální teploměr pro obojí? Já si asi pořídím i rtuťový.

elitera
autor
9. čer 2009

jj, nejdřív do pusy, pak pod ruku a pak umýt. Mimochodem jsem dělala dvojitej graf v Excelu 7 (v tom nejnovějším) a to je teda horor 🙄 Mj. zmizely funkce jako crtl+x, ctrl+c, ctrl+s... Fakt zabít...

eirin
9. čer 2009

No já taky zrovna nemiluju přechody na novější verze jakékoliv sw. A proč měříš eli zrovna v puse, tam to asi taky není úplně věrohodné..

madlisek
9. čer 2009

Dobré ranko!

Eiri gratuluju ke snažení, ať se co nevidět objeví pozitivní výsledek!

Elit tak to se na graf těším, to bude zajímavé pokoukání.

Včera jsem si byla sednout s kamarádkou, svěřila se mi, že je čerstvě těhotná a že z toho má radost hlavně kvůli práci, že ji to tam děsně štve. Mně to sice v práci neštve, ale mimču bych se taky nebránila :o)

estrellita
9. čer 2009

dobre ranko 🙂
madli - napodobne 😀

elitera
autor
9. čer 2009

eiri, měření v puse je pro BT relevantní. A dole mě to bolí (bolelo).

eirin
9. čer 2009

Eli, tak to jo.. opíráš ho o jazyk? Schválně to zkusím pro srovnání, nikdy jsem v puse neměřila a možná by mi to taky vyhovovalo víc.

madlisek
9. čer 2009

No ono aby to v puse bylo relevantní, tak musí být teploměr umístěn pod jazykem. Měříš tak, Eli? Já s tím měla třeba problém, pořád mi teploměr klouzal na stranu, musela jsem si ho přidržovat rukou.

elitera
autor
9. čer 2009

Jo, to už jsem taky zjistila, že jedině pod jazyk. A opíram si ho o polštář, obvykle ještě spim 🙂)

elitera
autor
9. čer 2009

(opíram si ten teploměr, ne ten jazyk 😀)

madlisek
9. čer 2009

Eli 😀 😀

estrellita
9. čer 2009

jsem si predstavila, jak si opiras jazyk o polstar a jeste tam mas teplomer 😀 taky bych pak chtela merist a to jedine v puse 😅

estrellita
9. čer 2009

v podpazdi je to taky k necemu? nebo to neni relevantni?

elitera
autor
9. čer 2009

estrel, v podpaží měřím na pokyn léčitelky kvůli zjištění provozní teploty - ta je relevantní kvůli čemusi se štítnou žlázou.

estrellita
9. čer 2009

eli: aha,ale teda BT se tam merit neda, ze?

elitera
autor
9. čer 2009

rozhodně ne. Ty dvě křivky se vzájemně vůbec nekopírujou.

madlisek
9. čer 2009

ty jo Elit, můžeš mi to vysvětlit s tou provozní teplotou? klidně do IP.

elitera
autor
9. čer 2009

Tak to je gól... pamatujete si, jak mi kolega řek, že já budu ta třetí, která potratí? Právě jsem se od něj dozvěděla, že si za to v podstatě můžu sama 😅 "Víš jak umíš být protivná, byla to jen má adekvátní reakce." Nj, ještě že jdu pryč...

Madli, nemůžu, nechápu to 🙂 Očekávala jsem, že ty křivky budou mít stejnej průběh na jiný hodnotě (když se jedná o jedno tělo a rozdíl v měřeních je max. minuta). Místo toho jsou úplně odlišný, s tím, že ta provozní je vždycky nižší (resp. zatím ještě ani jednou nebyla vyšší). A kupodivu když spím v pyžamu, tak jsou ty teploty nejnižší (jakože i nižší než 34,5 °C).

estrellita
9. čer 2009

eli: to je teda mily kolega 😠

s tou provozni teplotou je to zajimavy, das nam pak nejaky vysvetleni i v souvislosti s tou stitkou?

aerin
9. čer 2009

elit, je to kreten, na to se neda nic rict 😠

madlisek
9. čer 2009

Elit to je fakt magor 🙄

elitera
autor
9. čer 2009

estrel, jestli bude ochotná mi o tom něco říct léčitelka, tak jo. Mě to samotnou zajímá 🙂

Je to vůl, ale ten týden už s ním v kanclu vydržím 🙂

eirin
9. čer 2009

Prosimtě eli, kolik mu je a jakou zastává funkci?

elitera
autor
9. čer 2009

je mu 35, podruhý ženatej, celkem 4 děti, řadovej konstruktér 🙂

eirin
9. čer 2009

To je fakt vůl, asi si řeší nějaký komplex.