Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
19. čer 2009

no néé!! otevřu a co vidím? 😀 😵 😵
gratuluju! Maji

sijen
19. čer 2009

Des, to je blbý že nemají i odpolední hodiny. pochopila jsem to tak že cvičí dopoledne.. 😕
a jak se ti daří?

Andělko užíváš si ...co? odpočíváš.. 😵

majatob
19. čer 2009

diky sij 🙂

andelka
19. čer 2009

maji: Teda, já hledím jak puk, to je novina 😵 Taková rychlost. Gratuluju moc 🙂 🙂 🙂

sijen: No, dneska jsme měli sraz ze ZŠ a sešlo se nás rekordních ... tři. Takže jsme pokecaly, popily a teď jsem dorazila dom. Ale bylo to super, komorní. A zítra slavím s našima (mamka, brácha, švagrová...a manžel samo) 🙂

sijen
20. čer 2009

Dobré ráno,

Andělko já poslední dobou potkávám u nás ve městě spolužačky z gymplu. Téměř vždy se tak jako náhodně setkáme..že jdem od sebe třeba metr. 😕 😀 Nedávno jsme se ve trojici potkaly u nás doma a bylo pěkný, moc!

andelka
20. čer 2009

sij: Jo jo, vzpomínání a vykládání, to nám jde 😀
Já jsem dneska na sobotu enormě brzy vzhůru, bo nám měli mezi 8 a 12h dávat sítě do oken. Tak fakt dorazili kolem 8.30 ALE přijdou ještě raz, poněvadž jim jaksi síť do balkonových dveří neseděla (asi o 20cm). Toš fakt bomba. No ale už jsem redy a vymýšlím co s dortem, zhruba uklizeno už je, tak se může odpoledne slavit. Akorát ten počas nic moc. Říkám si chudery holky co se dnes vdávají, ale tak, počasí není všechno a člověk ho neovlivní, že jo.

sijen
20. čer 2009

Je, Andelko - site do oken.
My se rozhodovali ze si koupime ten ram se siti /okno/ a necháme si ho primontovat. Nakonec jsme to prechodne vyresili látkovou sítí,lze koupit v Obi, Baumaxu apod. /pripadne detaily zjistim od muze/. Drzi perfektne, par mesicu uz ji tam mame a preziva solidne vsechny vlivy pocasi. Ale musim rict, ze je ta sit pod strechou tak treba na "oteverenem" postoru -by mohla dopadnou blbe.

No tak to jim to nesedelo o dost (!) to je starosti s firmama - objednas a..jeste se dvakrat vrati (viz nase kuchyne).
..balkonovky se siti jsme si taky moc prali - ..ale budeme to asi resit az v prubehu prazdnin - podle financi. Budeme totiz platit 1 sklo u balkonovek (rozbil nam ho ptak.asi. protoze kamenem do pateho patra nehodis 😅 😕 )
- je tam uprosted klovanec a dva paprsky od narazu, zimu a mraz - nevim jestli by prezilo. No a my máme protisolární folie,tzn. ten ctverec se nam trochu prodrazi. 😠 😒

sijen
20. čer 2009

prostoru

sijen
20. čer 2009

jeste jsem vam chtela rict, ze jsem se castecne presunula za AP diskuzi na slepicarna.cz /viz diskuze AP 12/..aby mi neco neuteklo.. 😵 😀

sijen
20. čer 2009

Majo, porad tomu nemuzu uverit 😵 😉

andelka
20. čer 2009

sij: My jsme taky pod střechou v 5.patře. 😀 No víš jak je to u nás, muž tomu nerozumí, mamka taky ne, než bysme něco vymyseli, sehnali, připevnili, byla by zima. A nám lítají kolem hodně včely a podobné bebechy, tak jsme to chtěli už mít a nějak hezky. Tak uvidíme. Ještě že jsem teď doma, to je totiž furt něco. S oknama začínali loni v srpnu, pak zateplování, pak to několikrát všechno dodělávali a opravovali a pořád ještě není konec. Je to děs vážně.

To musel být pták torpédo, ne, když prorazil sklo. 😅 Ale máš pravdu, radši vyměnit, v zimě by to bylo horší. I když peněz to asi nebude málo, co? Na co jsou ty folie?

estrellita
20. čer 2009

ahoj holky,
andelko no ja si stalel rikam, ze mam aspon Bc, takze to neni tak strasny, ale je mi blbe, uz popijim snad jen kolu, obcas do neceho zobnu. ale tedopakuju a mne uz se proste tak nechce.
Jeste si musim vecer precist diplomku a udelat obhajobu. Oba posudky mam super, tak aspon neco 🙂

Uz se chci taky radovat (doufam).

Majo, gratuluju, to jsou krasne noviny 🙂 😵

estrellita
20. čer 2009

jinak novou diskuzi slepicarnu jsem postrehla, protoze jsem se zrovna sla odreagovat, kdyz se tam strhla ta "hadka" 🤐 teda koukala jsem dost udivene. No ale zatim mi slepicarna prijde silene neprehledna - to rozhazeni diskuzi (male, vetsi pismena), a pak ze tam neni posouvani stranek - jen prvni a posledni, no ale to se vsechno vychyta. ale uprimne ted nemam vubec chut chodit jeste jinam, to az se to vsechno uklidni 🙂

sijen
20. čer 2009

Andělko, my máme byt na JZ tak v léte tu bývalo dost teplo.
A nechteli jsme zaluzie protoze ty zatemni pokoj ale teplo tu je furt. Folie odráží sluneč. záření a pokoj se tolik neohřívá http://madico.cz/dokumenty/silver-60-exterior.pdf

Ptáci - častá návštěva🙂 Ale kupodivu balkon absolutně není (!) "potrusený" 😲 😉
zatím.. 1x holub /čekal až se vrátím z kina a nechtěl z našeho krásného bytu odletět/, 2x návštěva vlaštovky /chtěla odletět,ale schovala se za vždy za topením a nemohla odletět, nakonec to dopadlo dobře/
no 1x nezvládnuté přistání k nám do pokoje - výsledek prasklé venkovní okno.
http://www.wimp.com/seagullsdoritos/ - moderní racek

koukám je nezvládám psát celý text s diakritikou. omlouvám se. 😎

andelka
20. čer 2009

estrel: Já jsem se ještě večer v neděli učila, ale moc mi to nešlo a jak jsem začala bečet tak už vůbec, tak jsem toho nechala. Ono už to ani nemá moc smysl. Ale už brzy brzičko to budeš mít úspěšně za sebou, tak ještě vydrž. A běž zítra brzy spát 🙂

Já ty mnoha seriové diskuze moc nečtu, ztrácím se tam a myslím, že už i tak jsme tu víc než by bylo zdrávo 😅

sijen
20. čer 2009

Estrel
ty velká a malá písmena - to ce časem hodí , jestli to správně chápu,tak časem..co velkým bylo naposledy používané nebo má nejvíc příspěvku. Nevím, ale ten formát webu znám odjinud.
Posouvání stránek jde (budou to ještě upravovat) - rozklidni číslo - roletka..

zatim tam je klid. "stará" garda je na srazu. jinak já o podhoubí a vzazích AP moc přehled nemám. vlastně jsem tam chodila jen kdyz tady u nas bylo mrtvo 😉

Úplně ti rozumím s tím těšením se až se budeš radovat. Zažívám něco podobného: končí nám rok (školní) a já mám tolik práce ještě mimo (projekt), kolegové už se těší, už z nich je cítit (už jen 14 dní) a pro mě je to bude nejvíc pracovně náročných 14 dní z roku. Fuj.
Aspoň Ti přeje počasí 😕 😵 a ty posudky - paráda!! 😵

sijen
20. čer 2009

vztazích

estrellita
20. čer 2009

sijen: ja jsem tam obcas nakoukla, napady tam byly super, nebo doporuceni. Ted vim, kter knizky si chci precist a taky ze spousta veci, o kterych mluvili, jsou pro me prirozene - spani s ditetem, nenechat vybrecet ve smyslu, ze se dite jinak rozmazluje - ale i tak se musi poznat mira, ze jo 😉 satek je mi moc sympaticky, take ergo .... ale myslim, ze lepsi snazit se najit tu prirozenost v sobe a je fajn, ze je moznost se nekde zeptat, ujasnit si, jestli to clovek dela dobre, na druhou stranu tam vestina sedela cely den u diskuze 😉 ale to je kazdeho vec, a presne, jak pise andelka, obcas mi taky prijde, ze jsem na netu vic, nez je zdravo, ale je to i tim, ze v praci 3/4 casu sedim u pocitace a pak jsem prisla domu a zase sedla kvuli diplomce a ted kvuli uceni. Tak doufam, ze pak uz treba vecer na net moc chodit nebudu a budu si uzivat vetsinu veceru jinak 😀

sijen: no na posudky jsem teda koukala "s otevrenou pusou", vubec jsem to necekala, ze to az tak pochvali. dokonce mi oponent navrh oceneni (dal to pak postupuje nekam k neverejne komisi a oni rozhodnou, jestli ti to oceneni daji, nebo nechaji jen ten navrh). Ale uz i to navrhnuti je velka cest, takze jsem strasne moc rada. Tak snad tam pak v pondeli nepredvedu nejaky trapas 😔

Andelko: no jeste to musim zopakovat. Hroutici se den jsem mela nekdy v tydnu, kdy jsem to proste cetla a najednou zacala brecet. Jsem si pripadala vazne jako psychopat 😅

estrellita
20. čer 2009

mluvily 😅 tam byly zeny, ze jo 😅

sijen
20. čer 2009

Jé Estrel - ten posudek! třeba budou chtít abys to rozvinula v postgraduálu.. 😉 a můžeš někam napsat prosím co jsi měla za téma? klidně IP. Omlouvám se jestli jsi to už psala dřív..už to nevím.

Internet - resp. čas s ním strávením, to je moje velké smutné téma, pořád se snažím trávit méně času surfováním, ale pořád zůstává ta pracovní část - korespond. se studentama dálkařema, vyplň. tabullk. (projekt)... Štve mě to a neustále v sobě musím hledat sílu, kdy zaklapnout laptop a odejít. 😒
Je to pro mě výzva, a doufám, že s prázdninami získám lepší návyk a budu striktně vyřizivovat jen to pracovní, a neztrácet tu čas. ☹

k AP co jsi psala - mám totožný postoj, jsou věci které mě stále neoslovily (kalich např.) ale převažuje spousta věcí, které mě oslovily (dozvěděla jsem se o RaBR,..) a pak se uvidí - až s těhotenstvím a narozením dítěte.

PS. např. teď jdu rozesílat výsledky testů a komentář k tomu a odpoledne mě zase čekaj tabulky a zprávy ..
takže zadek nezvednu ještě dlouho.

andelka
20. čer 2009

estrel: Ty seš hvězda, fakt. Ale já to tušila, že posudky dopadnou na jedničku s pěti hvězdičkama 😵
Já měla takový psycho večer ještě 14 dní před státnicema, možná 3 týdny, pak pohoda a pak ten večer před. Ale všichni to brali dobře, podporovali mě a říkali, že hlavní je zdraví, a že se nic nestane, kdyby se mi to nepovedlo. Ale ono se to povedlo a tobě se to taky povede a tipuju výborný výsledek 😉

No já už jsem na koníkovi taky načichla různými alternativami a tak pomalu o tom uvažuju, ale nakonec se stejně uvidí až během těhu a potom. Ale je fajn vědět, co existuje a jaké jsou jiné možnosti.

sijen: a za těch 14 dní už budeš mít prázdniny?

estrellita
20. čer 2009

andelko: dekuju, uvidime, uvidime 🙂 ale drz mi palce, to bude urcite potreba. Teda vy vsechny prosim 😉 😔 cely jeden okruh mam pripraveny na zopakovani az na zitrek, ted si jdu sednout k obhajobe 😝 se mi uz nic nechce, chci se vaaaaaaaaaaaaaaaalet. ale moc vam dekuju za podporu, pak uz dam v pondeli se skolou pokoj 😀

sijen: no ja se pak v praci netu nevyhnu, a kdyz bude cas (nekdy je vic, nekdy vubec), tak sem koukat urcite budu 🙂 ono je fajn mit tady nekoho, komu se vypsat 🙂

estrellita
20. čer 2009

andelko: a jak ted vypadaji tve dny? 🙂 co vlastne delas? stale oslavujes? a co ta druha skola? A uz vis, kam pripradne pujdes pracovat?

madlisek
21. čer 2009

Dobre ranko!

Maji, gratuluju, to je super predsvatebni darecek, vid? 😵

Estrel, myslim na tebe, uz jen den a mas to za sebou!!

Ja se musim pochvalit, od te doby, co je muz doma uz na net tolik nelezu, jen v praci 🙂 A myslim, ze to ocenuji zejmena moje zada, uz me obcas pekne bolela 🙂

aerin
21. čer 2009

nazdar holky🙂
hec, dostala jsem kytici nevesty 😵

jo a vsichni nam to tam uz vcera lajnovali, ze pristi rok teda my, maminka uz pomalu vymyslela datum a dneska dal Vaskovi jeho tata svatebni noviny nejakyho paru, ze at si to precte, tak nevim 😀

sijen
21. čer 2009

ahojda,
Andělko - to se uvidí. Já doufám že jo -ale možná bude ještě práce 1. týden v červenci. Nezávisí to jen na mě.

Madli - no z pochopitel. důvodu já v práci na net moc nelezu -není kdy🙂 takze na net chodím v jiný čas.. no. 😕 😅

Aerin - jé kytici! na naší svatbě ji chytla naše svědkyně, a K. jim to pořád připomínal. ..že do roka a do dne. Už s tím naštěstí přestal.

Dnes je venku tak pěkně.. 🙂
Estrel myslím na tebe, už je to poslední den, a pak Hawaii .. (nebo jinam 😵 😉 )

andelka
21. čer 2009

Madli: Tak si užívej mužíčka 🙂 To je fajn, že už jste zas spolu.

Aerin: a Vašek na to co? Zamlouvalo by se vám to? Ta kytka byla možná znamení 😉

estrel: moje dny teď vypadají tak, že dělám to, co jsem předtím nestíhala. Ale ten týden po státnicích jsem spíš odpočívala a sem tam slavila. Teď mám v plánu vyřídit si měsíčník, zajít k holiči, objet pár obchodů a nakoupit co je potřeba, zajet do Frýdku do jednoho obchodu, zajít do pár knihoven a připravit si podklady pro seminárku ze sociologie. V pátek budu slavit narozky (mám je ve čtvrtek, ale to budem jen sami dva), v sobotu bychom měli mít zas kouzelnou noc na zámku a předtím se půjdu ještě podívat jednou na svatby, ať pak nezmatkuju, až tam budu sama. No je furt něco. Pomalu se rozkoukávám po práci, ale stejně nemám ještě žádné potvrzení o státnicích ani diplom. Choť mi říkal, že si mám do promoce udělat prázdniny, že si musím odpočinout a dát si všechno dokupy, pozjišťovat možnosti a tak. A měli bychom jet ještě v červenci na dovču, ale to se ještě uvidí podle toho, jestli dostane dovolenou a jestli bude ještě nějaký volný penzion v Mikulově.

Jo, holky, představte si, že se možná do toho tématu i trefím. Dneska se choť vyjádřil v tom smyslu, že by bylo fajn vyzkoušet dříve červené dny (mám na nástěnce něco jako semafor, aby byl v obraze jedním mrknutím, zelená neplodné dny, červená plodné a MS), když už mám po té škole. Ale pochybuju, že to myslí vážně. Já totiž, jak jsem nakonec tu VŠ ukončila, tak si říkám, že by bylo fakt potřeba začít pracovat, dodělat ten pajdák a zařídit to bydlení. Takže oddalovat to asi budu nakonec já a z rozumových důvodů. 😅

sijen
21. čer 2009

dobrý večer,
opět nemůžu usnout, ale doufám že do dvanácti zalomím..

andělko krásný plány!! zámek- fíha, můžeš o tom něco říct víci? (kde a zakolik?) no červenec - to bude pěkná dovolená, J.Morava....:-)

no s tou shodou tématu a vašimi plány Ti to mooc přeju 😵 😉

dn.
Estrel.. doufám že už spíš! a klidný spánek přeji 😉

des
22. čer 2009

majatob: jůůůůůůů, tak to velká gratulace...je vidět, že už prostě víte jak na to, aby bylo mimčo raz dva 😀

Jinak myslím, že už by se mohly začít konečně počínat ty jarní dětičky😉 Andělka přehodí semafor, aerin dodělaá zkoušky, eirin se do toho taky pořádně obuje, co? Nezapomněla jsem nějaká další želízka v ohni? 😉

elitera
autor
22. čer 2009

Čau holky, gratuluju maje a držím palce estrel 🙂
A hlásím, že v pátek jedem na minidovču do londýna 😵